Medion komt begin 2008 met een navigatiesysteem voor de sportieve gebruiker op de markt, zo heeft de fabrikant bekend gemaakt. De PNA235 is spatwaterdicht, schokbestendig en kan met een draagband aan de arm bevestigd worden.
Verder is de PNA235 uitgerust met een mp3-speler en bluetooth, zodat de gebruiker tijdens een trainingsloop naar muziek kan luisteren. Een Sennheiser-hoofdtelefoon wordt meegeleverd. Het flashgeheugen is 1GB of 2GB groot, maar de opslagcapaciteit kan met miniSD-kaartjes vergroot worden.
Het navigatiehulpje wordt aangedreven door een 396MHz Centrality Atlas III-cpu. Met de gps-tracking-functie kan de sportieveling thuis zijn afgelegde route bekijken via Google Earth. Naast muziek is de PNA235 ook in staat om foto's weer te geven. De levensduur van de accu bedraagt in mp3-modus acht uur, terwijl het apparaat het in gps-stand na vier uur opgeeft.
Medion hoopt het sportieve imago van zijn navigatie-oplossing te onderstrepen door een voucher voor een paar Nike Air Wildedge ACG-schoenen mee te leveren. De PNA235 kent een adviesprijs van 349 euro.
