Mogelijke verwijzing naar release Elden Ring-dlc gespot op winkelpagina

De releasedatum van de Elden Ring-uitbreiding Shadow of the Erdtree valt mogelijk in februari 2024. Dat blijkt uit de productinformatie over een speciale editie van de Thrustmaster Eswap X 2 Pro-controller op de website van Filipijnse gamingketen Datablitz.

De pagina is inmiddels offline gehaald, maar Reddit-gebruiker ChiefLeef22 heeft in een post een aantal screenshots gedeeld. Daarin is te zien dat de controller gelijktijdig verschijnt met de dlc in februari 2024, rond het tweejarig bestaan van Elden Ring. Ook is er op de pagina informatie te zien over twee andere speciale door Thrustmaster gemaakte Xbox-controllers die in de loop van 2025 moeten verschijnen.

De Shadow of the Erdtree-uitbreiding is afgelopen maart aangekondigd, maar verder heeft ontwikkelaar From Software weinig nieuws naar buiten gebracht over de dlc. Wel bevestigde de ontwikkelaar dat de dlc zich afspeelt in The Lands Between, de wereld van het hoofdspel.

Elden Ring kwam uit op 25 februari 2022. Het werd tijdens The Game Awards van dat jaar uitgeroepen tot Game of The Year. In februari 2023 meldden Bandai Namco en From Software dat de actie-rpg twintig miljoen keer over de toonbank is gegaan.

Elden Ring

Door Loïs Franx

Redacteur

15-12-2023 • 20:48

35

Reacties (35)

Sorteer op:

Weergave:

Heel veel zin in. Ik ben benieuwd of ze Malenia kunnen overtreffen. Fromsoftware bewaart de moeilijkste bosses altijd voor de dlc.
Ik hoop vooral dat de nieuwe bosses leuker zijn dan Malenia. Begrijp me niet verkeerd, ik vind Elden Ring een topgame en heb m meerdere keren uitgespeeld, maar bij sommige bazen kreeg ik toch het gevoel dat ze net iets te veel op input reading leunden voor de moeilijkheidsgraad. Bijv. Radagon en Malenia voelden hierdoor meer frustrerend dan uitdagend aan (en de Elden Beast was gewoon saai en frustrerend omdat sommige combinaties onmogelijk te ontwijken waren).
10/10 spel maar Elden Beast was inderdaad een van de slechtste eindbazen ooit. De hele tijd de arena moeten rondrennen (waar is Torrent?) om te proberen een hit te landen zodat die weer kan teleporteren en een onmogelijk te ontwijken aanval starten. Beetje een rotte kers op een anders fantastische taart
Ja ik vond de eindbaas ook erg tegenvallen.
Ik vind persoonlijk Sekiro de beste fromsoft game. De boss fights zijn episch en de beste endboss fight in een game ooit voor mij. Heb 5 uur moeten zwoegen maar frustrerend was het nooit, je moet zelf beter worden. Net als elke bossfight in dat spel overigens.

Vooral bij elden ring kan je zwaar overleveled een bossfight in gaan en dat kan totaal niet bij Sekiro. Puur skill based
Elden Ring is de eerste From game die ik heb uitgespeeld. En een van mijn favoriete games ooit. Maar wat is Sekiro geweldig! 2 weken lang iedere avond gesneuveld op Lord Genichiro en uiteindelijk gestopt bij de Guardian Ape (fase 2).... Ik was gewoon te slecht.... Staat op mijn lijstje om ooit opnieuw te spelen en daadwerkelijk uit te spelen. Zou mijn grootste game achievement ooit zijn...
Bij guardian ape had ik ook een lange pauze, van een jaar maybe. Maar uiteindelijk had ik er genoeg van. De aanhouder wint!

Het is sowieso heel anders spelen, bij elden ring/souls kan je dodge attacl doen en bij sekiro moet je gewoon in your face aanvallen en deflecten. Dat is ook wennen.

[Reactie gewijzigd door munitqua op 24 juli 2024 16:13]

Guardian Ape was grappig, na lange tijd eindelijk verslagen (tip: parry zijn grote zwaard aanval, dan raakt hij gestunned en kun je hem goed raken). De volgende dag kwam een maat langs, terwijl we aan het praten waren liet ik het "effe" zien en versloeg hem opnieuw "effe".

MAW, het spel beloont je echt op je skills; ik vind het mooi dat er een spel is waar je je echt beter voelt worden, niet qua stats of gear maar gewoon je eigen skills.

Dit was overigens mijn tweede poging om het spel echt te spelen, de eerste keer kreeg ik parrying nooit onder de knie, maar dat is bij deze essentieel. Goed om dat eens los te oefenen.
Nice, kom maar op. net klaar met baldurs gate 3, en dan straks Elding Ring DLC en in de zomer hopelijk weer een goede dragon age game. heb er zin in.
Ik weet nou niet welke game ik beter vind - BG3 of Elden Ring. Het zijn voor mij echt 2 uitzonderlijk goede games, alleen op hun eigen manier
Da's het mooie, je hoeft geen "X is beter" mening te hebben, je mag ze gewoon aan je lijstje van goede / favoriete games toevoegen. Niemand die je dwingt om een ranglijst te maken.
2 jaar wachten. Hoop dat het het waard was, maar ik gok van wel want iedere keer is de dlc het beste stuk in een Fromsoft game
De speciale controllers zijn er pas in 2025, de DLC volgend jaar al :+
Ik denk dat de DLC alleen al even groot zal zijn als een voorgaande Souls titel qua content. Maar ook, ze waren in de tussentijd bezig met Armored Core 6, dus ik geloof ook niet dat het twee jaar fulltime knallen was voor het hele bedrijf.
Geweldige game. Heb het echt gemist nadat ik het uitgespeeld had. Tuurlijk je kunt eindeloos herspelen met andere builds etc. maar die magie van de eerste keer mis je toch. Kijk erg uit naar de DLC!
Ik kijk er naar uit. Elden Ring vind ik persoonlijk toch een topgame van de laatste jaren.
Ben ik een uitzondering dat ik niet van bijzonder moeilijk bossfights houd?

Ik heb nu een beebie Milton, maar daarvoor vond ik het ook al een hassle. Ik herinner me dat gevoel van accomplishment (dat je eindelijk voorbij dat punt komt in een game) wel uit mijn jonge jaren, maar toen had ik echt tijd, en was ik minder druk met andere hobbies.

Dat gezegd hebbende: Zeer benieuwd naar deze game. Zou mijn eerste Fromsoft worden, maar als Skyrim en Witcher fan wil ik het graag proberen

[Reactie gewijzigd door john milton op 24 juli 2024 16:13]

Ik heb Elden ring uitgespeeld maar ik vind the witcher en skyrim gewoon leuker qua combat. Uiteindelijk is het "soulslike" vechten eigenlijk supersimpel samen te vatten en voor mij na 10-20 uur al saai te noemen. Alles leunt op de dodge mechanic en block. Beweging in the witcher leunt op RPG mechanics en heb je dashes, snelheid door armor etc. Nee voor mij geen soulslike game meer.
Ik vond The Witcher juist saai. Elk gevecht was dodge, hit, dodge, hit, repeat. Bij een Soulslike moet je de attack patterns leren, en onthouden bij welke aanval je best parried, rolled, springt, of wegloopt van de AOE.
Dat moet ook bij de bosses in the witcher. Alleen zijn er daar wel echt verschillende builds ipv een stamina en health meter + wat dots. Achja agree to disagree :)
Heb toevallig "laatst" elden ring uitgespeeld en ben toen ook maar eens aan the Witcher begonnen, maar kan me niet echt vinden in je comment.

De combat in the Witcher is clunky en super eenvoudig. Zo erg zelfs dat ik als newb quests die 15 lvls hoger zijn dan mijn lvl eenvoudig pass. Timing voor dodging is ook totaal niet belangrijk, als je ergens in de buurt zit is t ok en dodge je.

Dat was bij elden ring wel anders en daar was combat wel iets meer tactisch dan dodgen en attacken (tenzij je enorm gegrind hebt en een veel te hoog lvl hebt).

The Witcher is qua story wel een stuk sterker, hoewel de soms bijna oneindige hoeveelheid gesprekken me wel soms wat veel worden. Op dat vlak iig wel stuk beter te volgen dan elden ring.

Maar goed, qua gameplay is elden ring wel me fav en waarschijnlijk wel m'n fav game van de afgelopen jaren, dus laat de expansion maar komen :p

[Reactie gewijzigd door Snowdog op 24 juli 2024 16:13]

Nee natuurlijk niet, ieder zijn eigen ding. Dat gezegd hebbende, ik denk wel dat het de meest toegangkelijke Fromsoft game is, omdat je - in tegenstelling tot voorgaande games - niet "gedwongen" wordt om gelijk goed te worden. Dwz, als je uit de tutorial grot komt, waar wel een "eindbaas" in zit maar die kun je eenvoudig spammen, is de wereld voor je open en kun je gaan ontdekken. Als je ergens vast komt te zitten ga je gewoon ergens anders heen.

(D'r is wel een "world boss" op een paard maar die hoef je niet te verslaan om verder te gaan)
Nice.. 2023 is the game year that keeps on giving..
De DLC komt volgend jaar uit hè :+
Als de DLC echt in februari zou uitkomen, was dat inmiddels echt wel aangekondigd. Verras me..
DLC voor bijvoorbeeld Dark Souls 3 werd gedropt zonder een aankondiging maanden tevoren, dus niet echt een idee waarop je je baseert.
Oke dus je hebt 1 voorbeeld waar dit niet het geval was, maar ik kan je er 1000 geven waar dit wel het geval was dus ik vind dat niet zo een sterk argument. Ja het kan, maar de DLC van Elden ring is al ruim geleden aangekondigd, echter zonder een een release date. Het lijkt mij dat je na bijna 2 jaar, dit wel tijdig communiceert om extra hype en pre-orders te genereren, aangezien dit zo een beetje de most anticipated DLC van het moment is. Nogmaals, ik laat mij graag verrassen. :)
Ik geef je een voorbeeld van dezelfde developer met een van hun voorgaande spellen. Ik zou ook DS2 er bij gevoegd kunnen hebben, maar weet dit niet meer 100% zeker.

Dat jij 1000 andere voorbeelden (van andere developers…) weet, doet niet terzake.
Toevallig van de week even aangeslingerd om op de Portal te testen, had hem destijds Platinum uitgespeeld en c.a een maand na release eigenlijk niet meer aangeraakt.

Zou wat zijn als DLC in aanmerking komt voor Game of the Year, want ik weet nu al dat de DLC beter zal zijn dan de gemiddelde game die in 2024 zal uitkomen;)

Mooi moment dus om nog even aan de slag te gaan met een New Game en Charachter want als je straks met je main Charachter op Max level aan de DLC gaat beginnen ben je waarschijnlijk flink overpowered.

Vergeet ook niet dat we een speciaal topic hebben voor inhoudelijke discussie forumtopic: [Multi] Elden Ring
Ik vermoed niet dat die uitgeroepen zal worden tot game of the year. DLCs komen daarvoor niet in aanmerking.
* MrMonkE maakt nieuwe filters met 'mogelijke verwijzing naar'

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.