Blizzard zoekt een programmeur die thuis is in C++ en ervaring heeft met het programmeren van het gedrag van voertuigen. De programmeur gaat werken aan een nog onaangekondigde game die vanuit eerstepersoonsperspectief gespeeld wordt.
Blizzard heeft een personeelsadvertentie geplaatst voor een senior software engineer. De programmeur moet aan specifieke eisen voldoen. Hij of zij moet niet alleen ruime ervaring hebben met de programmeertaal C++, de kandidaat moet ook ervaring hebben met het programmeren van het gedrag van voertuigen. De kandidaat gaat werken aan een onaangekondigde game die gemaakt wordt met een 'robuuste eerstepersoonsgame-engine'. De advertentie maakt verder niets duidelijk over de game.
Dat Blizzard aan een nieuwe game werkt, is niet verbazingwekkend. Waar aan games als Overwatch, World of Warcraft, Hearthstone en Heroes of the Storm nog volop gewerkt wordt, is de ontwikkeling van StarCraft II en Diablo III grotendeels klaar. Van die teams zijn waarschijnlijk leden beschikbaar voor nieuwe projecten. Blizzard bewaart de belangrijkste aankondigingen doorgaans voor het eigen BlizzCon, wat zou kunnen betekenen dat de nieuwe game het daglicht gaat zien tijdens BlizzCon 2018, dat waarschijnlijk begin november 2018 plaatsvindt.