Chieftec toont tijdens Computex 2024 twee nieuwe behuizingen: de Pro Cube 2 en de Visio. Bijzonder aan de Pro Cube 2 is dat deze met een scharnier opengaat. De Visio komt met een glazen front en zijkant. De behuizingen verschijnen later dit jaar voor een onbekende adviesprijs.
Het scharnier in de Pro Cube 2 zorgt ervoor dat de mATX-kast als het ware openvouwt. Volgens Chieftec moet installatie van hardware daardoor gemakkelijker worden.
De behuizing zelf is relatief compact en biedt ruimte voor onder meer twee 200mm-ventilatoren. De interne drivebay biedt ruimte voor twee 3,5"-schijven en drie 2,5"-schijven. De processorkoeler kan maximaal 160mm hoog zijn en de gpu kan maximaal 320mm lang zijn.
Daarnaast toont Chieftec de Visio, een kast met glazen voorkant en zijkant. De kast komt met zes vooraf geïnstalleerde 120mm-ventilatoren die argb-verlichting ondersteunen. Het apparaat biedt ruimte voor waterkoelingsradiatoren van maximaal 280mm of 360mm lang. Ook is er ondersteuning voor videokaarten van maximaal 410mm lang.