Activision voegt solomodus toe aan Call of Duty: Warzone

Een week na de release heeft Call of Duty: Warzone een solomodus gekregen. Aanvankelijk had het spel alleen een modus voor teams van drie spelers. Het maximale aantal van 150 spelers is bij de solomodus gelijk.

Activision en Infinity Ward maken de solomodus dinsdag beschikbaar in de battle-royalegame. Het is precies een week geleden dat het spel uitkwam. De game wist in korte tijd miljoenen spelers aan zich te binden, na drie dagen waren dat er vijftien miljoen. Recentere cijfers heeft Activision niet gegeven.

In de solomodus nemen maximaal 150 spelers het tegen elkaar op. Tot dusver werden spelers altijd ingedeeld in teams van drie en zodoende streden 50 teams tegen elkaar. Het was wel mogelijk om alleen te spelen door een leeg team te joinen, maar eenzame spelers moesten het dan wel opnemen tegen andere teams.

De spelregels zijn in de solomodus ongewijzigd. De cirkel wordt net als in de bestaande modus steeds kleiner en de laatste speler wint. Ook is de Gulag aanwezig, waarin spelers kunnen vechten om een respawn. Als spelers zo'n 1vs1-gevecht verliezen, liggen ze definitief uit het potje.

Call of Duty: Warzone

Door Julian Huijbregts

Nieuwsredacteur

17-03-2020 • 21:01

79 Linkedin

Reacties (79)

79
73
37
2
0
31
Wijzig sortering
Helaas kan ik nog steeds niet spelen, telkens crasht het spel.
Al alle fixes geprobeerd die ik kon vinden :'( .
Bij mij werkt het nu eindelijk
Na het verhogen van mijn virtuele geheugen (maar even overdreven naar 30GB gezet) heb ik geen crashes meer gehad.

Herinstalleren van drivers, shader cache opnieuw opbouwen, game integrity checken in battle.net en process priority waren hadden bij mij geen resultaat.
Ik had ook veel problemen met het spel, te instabiel via B.net, Dus ik heb mijn PS4 maar weer aangezet en de game werkt daar zonder problemen!
Bij mij ook geen problemen op de ps4. Vind het spel alleen niet zo leuk :P
Heb op de PC ook last van random crashes. Crasht zelfs in het hoofdmenu.
Op de Xbox werkt het wel prima.
ik zit hier op een rizen 3600, 16gb geheugen en een 960 2gb videokaart en heb nul problemen. Misschien ligt het aan je processor of geheugen?
Probeer eens de texture setting op normal te zetten ipv high.
Wat voor mij werkte is mijn 2e scherm ontkoppelen en screenmode op fullscreen zetten. Bij mij stond dit op borderless met opstarten en was het niet te spelen. Als je je 2e scherm wilt houden (als je dat hebt), kun je ook je 2e scherm als primair scherm instellen en spelen op je 1e scherm. Goodluck! :)
Waarom zou je geen borderless willen? Ik zag het bij mij ook staan maar heb het zo gelaten. Ik heb dan ook twee monitoren.
Normaal gesproken geen problemen mee maar nu gaf het bij enorme frame drops. Ik speel met een 1070 ti en haalde soms nog geen 20 fps. Na deze fix zit ik weer keurig 100+ fps
Bij mij ook.
De game gebruikt 100% van mijn CPU maar 0% van de GPU.
Na wat Googelen zag ik dat ik niet de enige ben. Een gemene deler van veel van deze klachten is de GPU, een GeForce 1060 6Gb.

Wat uiteindelijk bij mij geholpen heeft is de FPS cappen op 30fps. :(

Ik hoop dat er snel een fix voor komt, want 30 fps geeft wel een enorm Xbox360 gevoel.
Warzone zet de priority in task manager op high.

Verlaag de priority naar normal en je cpu gebruik zal stabiliseren, zonder invloed op het spel.
Heb hier dus ook last van, snap echt niet hoe ik het moet oplossen :(
Ik heb de game op een andere harddisk geinstalleerd en heb nergens meer last van.Had 500 gig externe drive liggen downloaden en spelen. dev error 6328

[Reactie gewijzigd door Duvelz op 17 maart 2020 22:11]

Oke dat is dan nog es een idee om morgen uit te proberen! Bedankt
Probeer ook even om battle.net en CoD in Administrator mode te zetten.
Dit werkte bij mij.
(vergeet niet eerst opnieuw op te starten als je de administrator modus hebt aangezet voor beide)
Had dit ook, oplossing was simpel game verwijderen en opnieuw installeren.
Wat bij mij heeft geholpen was het spel starten vanuit de system tray.
Probeer eens de texture setting op normal te zetten ipv high. Dat heeft al mijn crashes opgelost.
had ik ook bij 2 Nvidia drivers :(

Ik heb de 2070 super en 2 x de laatste driver geupdate, maar toen crashte COD telkens. Een oudere driver was voor mij de oplossing, Als je dit nog nioet geprobeerd is is het de moeite waard om te proberen/

Suc6
hoe doe je oudere driver installeren? welke heb je genomen?
https://www.nvidia.com/Download/Find.aspx?lang=en-us

Ik had een paar geprobeerd tot alles het weer deed, want FN crashte bij mij ook.

Wel vervelend, want ik stream elke dag.
Gewoon ff googelen of youtube. Zat info over te vinden.
Heb je al geprobeerd om de texture setting op normal te zetten? Op high heb ik alleen maar crashes continue maar sinds ik de textures op normal heb staan loopt het ala een trein.
Bij mij moest ik MSI Afterburner en Rivatuner afsluiten, en kreeg ik geen crashes meer. Wel jammer dat ik juist mijn fan curve nodig heb bij games zoals deze.
Bij mij heeft ie altijd gewerkt. Een keer audio bug gehad, drivers nog een keer geinstalleerd en probleem opgelost.
Vergeet niet dat je boven een bepaalde nummer van een driver moet hebben om de game te laten functioneren ;) Dat geldt overigens ook voor de rest.

[Reactie gewijzigd door kyrillajax op 18 maart 2020 09:41]

Ik had eerst ook problemen maar na deze kerel (hij legt het wel geinig uit) zijn fix werkt het nu perfect:

https://www.youtube.com/watch?v=p3-mOrZ8zaQ
Ik heb de drivers van mijn RX580 van versie 19.12.1 naar 20.2.2 geüpdatet. Ik had voorheen ook constant last van crashes, maar na updaten van de drivers nergens meer last van.

Als je een AMD videokaart hebt zou ik je aanraden hetzelfde te doen, indien je dit nog niet had geprobeerd ;)
Zolang dit maar geen tijdelijke modus wordt. Hoop ook op Duo's (heb niet zoveel vrienden die MW spelen)
Genoeg groepjes hier op Tweakers. Kijk even rond op het forum :)
Klopt, heb mijzelf net toegevoegd aan de lijst, linkje naar forum al hier. :)
Kan ik mezelf ook toevoegen aan de lijst en vervolgens, waar? Heb een paar vrienden die het spel ook hebben maar het is toch altijd lastig om maar net tijd samen te vinden en te nemen om er echt samen voor te gaan zitten. Zo word mijn pool wat groter haha :)

Zie ook heel veel mensen die zeggen; geen headset, geen mic of een combinatie ervan. Je normale in-ears met jack waar je ook handsfree mee belt werkt ook gewoon prima. Is niet ideaal maar het werkt wel. Werkt ook al beter voor de suroundings ipv alleen geluid via de TV.

[Reactie gewijzigd door Zantiath op 18 maart 2020 10:26]

Je kunt ook team van 3 beginnen met een party van 2 en 'dont fill team' aanklikken
Zinloos, vrijwel onmogelijk om 2vs3 te winnen bij elk gevecht door de snelle (self)resses en korte time to kill.

Duo-only is wat deze game nodig heeft maar ook 4man squad modus. Op discord toch veel te vaak één iemand die niet mee kan doen, of twee man die geen 3e kunnen vinden door die gelimiteerde 3man squads.

[Reactie gewijzigd door xtrmx op 18 maart 2020 02:41]

Ik heb een hele andere ervaring. 2vs3 met teamwork is prima te doen.
Precies, een party van 2 is op elkaar ingespeelt, gebruikt comms en wint vrij makkelijk van een random 3squad. Ook tegen een party van 3 is te doen maar kost iets meer moeite.

Solo zul je niet de hele squad aan kunnen, daar wordt t iets meer guerrilla tactics van hit 1 and run
ik hoop juist op grotere groepen (max 5 ofzo?). Ik loop er nu al tegen aan dat 1 of 2 vrienden niet kunnen mee doen in een party. Zou mooi zijn als je in het menu kan aangeven wat de gewenste teamgrootte is en dat daarvoor apparte games worden gemaakt. Of dat je als team van 3 meer XP krijgt dan een team van 5 of een vaste XP beloning die verdeelt wordt over het aantal teamleden.
Goed dat gamers zich nu ook aan social distancing kunnen houden.
Dit zijn ideale tijden voor gamers.. Het perfecte excuses om te gamen en aan de gebruikelijke social distancing te doen.. :Y)
Heeft iemand hier al een fix gevonden voor de random crashes. Of heeft iemand al een idee hoe het komt dat deze crashes gebeuren
Is dit een veel voorkomend iets? Heb het spel op pc en ps4 en het is nog geen enkele keer gecrashed bij mij.
Zet de texture setting op normal ipv high fixed it for me.
@BeckersTom net ook hier boven verteld aan iemand probeer deze fix even. Na dit gedaan te hebben heb ik totaal geen problemen meer met het spel.
Ben nu het spel opnieuw aan het installeren. Wanneer ik het probleem dan nog heb zal ik dit proberen. Alvast bedankt! :)
Heb vooralsnog pas 1 potje gespeeld, maar toen kwam ik in een team terecht waarbij beide teamgenoten ineens beiden een andere kant op renden. Daaaag team.

Fijn dat deze solo mode er nu is. Maak ik hopelijk wat meer kans.
Er zijn een hoop Tweakers in de Cod mw topics die samen spelen :)
Voor de mensen die last hebben van direcxt x crashes op de pc, probeer eens de texture setting op normal te zetten ipv high. Ik kan alle opties op max zetten maar zodra textures op high staan is het onspeelbaar door random crashes. Textures op normal en geen crash meer gehad. Had vooral vaak deverror 6070 en 6080.

Ik speel met een rtx2070S met de nieuwste drivers.
Apart.. zit hier ook op een rtx2070s met een r5 3600 en 64gb geheugen. Nog nooit 1 crash gehad. Speel ook altijd alles op max zonder raytracing
Nu alleen nog duo’s👍🏼
Vind het best indrukwekkend wat ze hebben neergezet met Warzone.
Weer een goede toevoeging. Nu nog duo's en squad met 4. Ze hebben echt een hele goede BR neergezet qua gameplay, opties etc, maar op console ook gelijk vanaf het begin goed presterend. Ik heb geen crashes gehad en ook geen enorme fps drops oid. Als je dit dan vergelijkt met pubg, dan is dat wel een stuk minder (zeker de eerste maanden).
Dat hele gedoe met die Gulag had van mij ook niet gehoeven. En het nadeel met randoms spelen is dat ze je nooit vrijkopen mocht je de Gulag verliezen. Dat haalt voor mij (als casual gamer) heel veel lol eruit omdat ik qua rank niet hoog ben en dus niet de beste wapens heb.
Wat dat betreft vind ik Plunder heel wat leuker, voordeel is ook dat het geld dat je loot voor je hele team geldt. Toch ga ik eens kijken of solo Warzone te doen is, wie weet kan het me bekoren.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Tweakers maakt gebruik van cookies

Tweakers plaatst functionele en analytische cookies voor het functioneren van de website en het verbeteren van de website-ervaring. Deze cookies zijn noodzakelijk. Om op Tweakers relevantere advertenties te tonen en om ingesloten content van derden te tonen (bijvoorbeeld video's), vragen we je toestemming. Via ingesloten content kunnen derde partijen diensten leveren en verbeteren, bezoekersstatistieken bijhouden, gepersonaliseerde content tonen, gerichte advertenties tonen en gebruikersprofielen opbouwen. Hiervoor worden apparaatgegevens, IP-adres, geolocatie en surfgedrag vastgelegd.

Meer informatie vind je in ons cookiebeleid.

Sluiten

Toestemming beheren

Hieronder kun je per doeleinde of partij toestemming geven of intrekken. Meer informatie vind je in ons cookiebeleid.

Functioneel en analytisch

Deze cookies zijn noodzakelijk voor het functioneren van de website en het verbeteren van de website-ervaring. Klik op het informatie-icoon voor meer informatie. Meer details

janee

    Relevantere advertenties

    Dit beperkt het aantal keer dat dezelfde advertentie getoond wordt (frequency capping) en maakt het mogelijk om binnen Tweakers contextuele advertenties te tonen op basis van pagina's die je hebt bezocht. Meer details

    Tweakers genereert een willekeurige unieke code als identifier. Deze data wordt niet gedeeld met adverteerders of andere derde partijen en je kunt niet buiten Tweakers gevolgd worden. Indien je bent ingelogd, wordt deze identifier gekoppeld aan je account. Indien je niet bent ingelogd, wordt deze identifier gekoppeld aan je sessie die maximaal 4 maanden actief blijft. Je kunt deze toestemming te allen tijde intrekken.

    Ingesloten content van derden

    Deze cookies kunnen door derde partijen geplaatst worden via ingesloten content. Klik op het informatie-icoon voor meer informatie over de verwerkingsdoeleinden. Meer details

    janee