'Call of Duty: Black Ops 5 komt in 2020 uit en wordt gemaakt door Treyarch'

Activision zou voor 2020 hebben gekozen voor Treyarch voor de ontwikkeling van een nieuwe Call of Duty-game, waarbij volgens de geruchten Black Ops 5 op de planning zou staan. De beslissing valt op omdat aanvankelijk een andere studio de Call of Duty-game zou ontwikkelen.

Activision logoNormaal gesproken roteert Activision voor de ontwikkeling van de Call of Duty-games elke drie jaar tussen gamestudio's, en in 2020 zou het de beurt zijn geweest voor Raven en Sledgehammer. Volgens bronnen van Kotaku is Activision echter op die beslissing teruggekomen en heeft aan ontwikkelaars te kennen gegeven dat die twee niet langer de leiding hebben over het project. In plaats daarvan krijgt Treyarch het project toegewezen, de ontwikkelstudio achter de Black Ops-games.

De beslissing zou zijn genomen na interne ruzies bij Raven en Sledgehammer, waarbij mede-oprichters van Sledgehammer Michael Condrey en Glen Schofield de laan uit werden gestuurd. Activision zou hebben ingegrepen door Treyarch de leiding over het project te geven, en vervolgens Raven en Sledgehammer een ondersteunende rol te geven bij de ontwikkeling van de Call of Duty-game die in 2020 uit moet komen. Specifiek zouden zij aan een verhaalmodus voor Black Ops 5 moeten werken die Treyarch in de game kan verwerken.

Binnen Treyarch zou er volgens de bronnen van Kotaku ook geen onverdeelde positiviteit zijn over het ontwikkelen van Black Ops 5 in 2020. Normaal gesproken zou het bedrijf nog een jaar extra de tijd hebben gekregen voor de ontwikkeling, maar nu de game in 2020 uit moet komen zouden werknemers binnen het bedrijf al flink onder druk worden gezet om de ontwikkeling te bespoedigen.

Dit jaar moet er ook een Call of Duty-game uitkomen, en die wordt ontwikkeld door Infinity Ward. Waarschijnlijk gaat het om een versie in de Modern Warfare-reeks.

Door RoD

Forum Admin Mobile & FP PowerMod

19-05-2019 • 12:25

111

Reacties (111)

111
111
50
1
0
40
Wijzig sortering
Koop de games ook niet meer sinds MW2. Vanaf dit deel ging het voor mij ineens zwaar achteruit met het ontbreken van vele normale zaken die we voor die tijd in zo'n beetje elke FPS zagen.
Denk hierbij aan:
- console
- (3rd party) dedicated servers
- mod support
- overall goede PC ports
- FoV
- competities die zich niet alleen op de consoles afspeelden

Erg jammer. Ik vond CoD1/2/4 (promod) altijd heel erg leuk en heb er zelfs nog kleine bedragen mee gewonnen in toernooitjes.

[Reactie gewijzigd door Thazard op 22 juli 2024 15:00]

Om nog maar te zwijgen over het ontbreken van een singleplayer campaign in Black Ops 4.
Weer een melk koe. Ik kijk totaal niet uit naar deze game. Laat ze maar iets nieuws verzinnen.
Ik kan me best voorstellen dat je kritiek hebt op de Call of Duty reeks, maar ik herken me niet in jouw punten. Als je kijkt naar de doelgroep, namelijk de casual gamer, snap ik best dat ze minder aandacht besteden aan dingen als de PC variant en mod support.
Grappig dat je casual gamer noemt, aangezien de meeste verkopen van cod helemaal niet aan casual gamers is.
Aan wie dan? En wat versta je onder casual gamer?
Wat versta JIJ dan onder casual gamer? Iemand die elke dag bv solitair op zijn smartphone speelt is gewoon een 'echte' gamer bv.. Of moet het volgens jou een specifieke genre zijn om jezelf een 'echte' gamer te mogen noemen?
Een casual gamer is iemand die bijvoorbeeld een xbox of playstation in woonkamer heeft staan waar hij een aantal games voor heeft; CoD, FIFA en een paar andere AAA's.

Interesse in games tot een bepaald niveau, dus bijvoorbeeld geen game nieuws volgen.

Jij vind misschien dat een casual gamer iemand is die een paar keer per dag candy crush speelt, maar ik zie dat zelf niet als 'gamer' om het wat makkelijker te maken.

[Reactie gewijzigd door BananaHeadz op 22 juli 2024 15:00]

Dat dus. Ik zette niet voor niets 'echte' tussen aanhalingstekens, jammer hoe dat dan wordt geïnterpreteerd.

[Reactie gewijzigd door Eclipse0527 op 22 juli 2024 15:00]

Dat betwijfel ik.

Je zou trouwens gelijk kunnen hebben als het gaat over de allernieuwsten in de reeks, aangezien de meeste casual gamers zijn uitgeweken naar spellen als FortNite. Dan blijven de 'echte' gamers over. Dat geldt als je het mij vraagt niet voor alles wat er voor WW2 is uitgekomen.

[Reactie gewijzigd door Eclipse0527 op 22 juli 2024 15:00]

PC gaming negeren is het platform waar COD multiplayer ooit groot mee is geworden. Dan laat je toch echt een markt liggen hoor lijkt me. Blijkbaar boeit Activision die centjes niet, net als Rockstar vaak doet. :)
Tsja, blijkbaar is de doelgroep op pc nou ook weer niet dermate groot dat ze er wakker van liggen.

In het geval van Rockstar inderdaad wel, die pc versie van gta 5 kwam echt laat en verkocht vervolgens wel dik.
Ik heb Black Ops 4 aangeschaft om het een kans te geven. Echter heeft het me niet lang genoeg bezig kunnen houden. Blackout mode was leuk, maar vond het niet echt soepel draaien, en vond het op een of ander manier toch tegenvallen. Viel regelmatig terug op PUBG. Een tijd later kwam Apex Legends uit, heb Black Ops 4 volledig verwijderd van mijn systeem. Apex Legends is wat Black Out had moeten zijn. Echt zonde van mijn geld was Black Ops 4. Nog geen 15 uurtjes gespeeld.

Laatste COD game die ik lang heb gespeeld was Black Ops 3. Na 200 uur (enorm veel voor mij) was ik daar klaar mee. Black Ops 4 was Black Ops 3 maar dan een paar extra's (inclusief een bagger Battle Royale). Als ik had geweten dat BO4 (bijna) hetzelfde was als BO3 had ik het niet gekocht.

edit: 2e alinea toegevoegd.

[Reactie gewijzigd door samety op 22 juli 2024 15:00]

Ach meningen verschillen. Als je zombies leuk vind is black op 3 de beste cod ooit.
De mp ligt mij dan weer niet met al dat gehop en gespring en geslide.
De games krijgen door de tijd heen een andere doelgroep.De nieuwe CoD games worden niet meer gemaakt voor de groep die de eerste verseis speelden.
Voor ons is het ondermaats, maar een nieuwe generatie smult er blijkbaar van.
In het algemeen op Ghost na draaiden alls PC ports prima en waren vrij foutloos, bij verre niet als de echt slechte PC ports. FOV is ook gewoon in alle COD ports aanpasbaar. Dedicated servers had je wel in Black Ops 1 (2 weet ik niet zeker) maar dat is niet het probleem naar mijn mening. Dus grotendeels wat je zegt klopt niet.

Mod support wel en dat is jammer en dat is dan naar mijn mening ook een industrie probleem dat elk stukje van de software uitgeknepen dient te worden.
Prima zou Ik niet zeggen, fps. Capped op 60 , geen video settings , console level graphics.....
Pik kendit soort ding er noubuit van horen zeggen? Er zijn geennframerate caps, t3xture details, shadow resolution, anti aliasing. Hbao etc is allemaal aan te passen. Klinkt alsof je al jaren geen cod px game hebt gespeeld.
Toch zonde dat je dan Black Ops 1 hebt gemist.
Huh daar klopt niks van? Waarom is dit gemod tot een +2?

> - Console

Cod bo1, MW3 & BO2 hadden dit sws toen ik het speelde. Je enabled de optie in het menu en vervolgens was de "~" toets de console.

> - (3rd party) dedicated servers

Black ops 1 had dit en mw3 ook

> - Overall goede PC ports

COD was altijd goed geoptimaliseerd voor mij en mijn vrienden, ook al had ik geen high end computer. Ik weet alleen dat Cod Ghosts problemen toen op de PC had met release bij sommige gebruikers.

> - FOV

Again, zit in bijna elke COD na MW2

> competities die zich niet alleen op de consoles afspeelden

Dat is het enige punt waar ik je gelijk in geef ;)

Ik heb tot COD Ghosts veel gespeeld. Daarna niet meer. Dus dit weet ik en zijn feiten.

[Reactie gewijzigd door silverchaoz op 22 juli 2024 15:00]

Anoniem: 1213148 @Thazard19 mei 2019 21:05
Eens!!
Het probleem met pc ports is dat mensen gemakkelijk hacks vinden. Ik ben een simpele ziel, en wil me niet hieraan irriteren. Nu is het mogelijk om te cheaten met een toetsenbord en een muis op een console, maar zelfs dan zijn echte hacks niet echt mogelijk.

Voor mezelf wist ik dat ik ww2 moest halen omdat het gewoon een vette game zou worden (back to the roots) maar wat denk je zelf, black ops #5 is gewoon weer een dikke melkkoe.

Field of view? Ik begrijp je niet helemaal echt. Wil je een advatage hebben over andere spelers die geen benul hebben en gewoon willen gamen? Het moet ongeveer 90° hebben, statisch, voor iedereen.
nu wil ik even inpikken op het feit dat pc gevoeliger is dan console qua hacks. Op dit moment is er (nog eens) commotie binnen de Rainbow Six Siege comm, maar hier lijken de hacks vooral op console mogelijk... Dus misschien hebben voorgaande commentators gelijk wanneer ze beweren dat er vor COD al in tijden geen deftige PC-port is
Waarom zou je een fixed field of view willen hebben? Wat nou als je niet op een 16:10 scherm speelt maar een 21:9? Dan wil je toch de FoV aanpassen zodat je ook daadwerkelijk meer ziet.
COD4 promod <3

wat een tijden waren dat!
Dus je hebt alleen nog ervaring met een game die 10 jaar geleden is uitgekomen..

De eerste delen van Black Ops waren prima en die hadden gewoon weer dedicated servers.
Promod was geweldig, en had je inderdaad dedicated server met mod voor nodig. Ik ken geen enkele game die in de buurt komt van die kwaliteit. CoD is alleen maar achteruit gegaan, om via het succes hetzelfde sausje uit te melken terwijl mooie features die van oudsher in FPS zitten (zoals degenen die je noemt) er uit zijn gesloopt.
Diegenen die de nieuwste Call of Duty's tegenwoordig kopen, hebben waarschijnlijk weinig besef van hoe "oudere" gamers onder ons CoD vroeger speelden. Zij zijn niet anders gewend, denk ik.

CoD 2/ 4 en MW2 waren voor mij ook de hoogtepunten. Had BO1 nog wel gekocht maar uiteindelijk maar 80 uur gespeeld tegenover de duizenden uren in CoD4 en MW2.
Zouden de ontwikkelaars zelf ook niet een keer zoiets hebben van: pffff alweer??
Wie zegt dat het steeds dezelfde ontwikkelaars zijn? Het zou mij niks verbazen dat van alle ontwikkelaars die er nu aan werken, maar een laag aantal 5 jaar geleden ook al aan de serie werkten. En daarbij: voor de ontwikkelaars zijn er vast genoeg interessante taken.
Haha echt he. Met de MW trilogy was er nog een soort van een verhaal maar nu er geen SP meer is, zal t toch uber saai zijn om te ontwikkelen lijkt mij? Beetje nieuwe poppetjes, items en maps zonder narative.
Waarom het is hun job om games te maken.
Misschien is het minder interessant omdat de core code er al is. Maar dan alsnog??
Het is wel fijn als je echt plezier in je werk kan hebben. Nu hoeft niet iedereen iets nieuws te doen om plezier uit zijn/haar werk te halen. Daarnaast kunnen er voor de individuele ontwikkelaars nog genoeg uitdagingen liggen. Als het werk begint te vervelen, dan is het tijd om naar iets anders uit te kijken.
Tja, als je dat denkt dan ga je ergens anders werken.
Bo4 ook gekocht x3.
1 keer voor mijn pc.
2 keer voor de kids hun pc,
Alle 3 zwaar teleurgesteld :)

Nee dit was de laatste.
Anoniem: 238040 @cptbuttlick20 mei 2019 08:55
"Nee dit was de laatste"

Dat roepen zoveel mensen ieder jaar weer maar in november staan jullie gewoon weer in de rij. Daarom draait deze franchise nog steeds als een trein.
Het kan ook zo zijn dat de doelgroep doorschuift en veranderd, waardoor de verkopen ongeveer hetzelfde blijft.
Anoniem: 368306 @cptbuttlick19 mei 2019 22:42
Denk dat ik niet de enige ben die zich dan afvraagt waarom je niet eerst één spel koopt en dan die gaat testen. Twee teleurstellingen kunnen verkomen gevalletje....?

Wel superleuk met ze drieën gamen... :) :) :)

[Reactie gewijzigd door Anoniem: 368306 op 22 juli 2024 15:00]

Tja dat had handig geweest lol
Nee, want het kan niet voorkomen dat een vervolg weer wel de verwachting die je had kan waarmaken.
na een aantal echt serieuze missers heb ik weinig vertrouwen.
"Normaal gesproken roteert Activision voor de ontwikkeling van de Call of Duty-games elke drie jaar tussen gamestudio's, en in 2020 zou het de beurt zijn geweest voor Raven en Sledgehammer."

Huh? Ik dacht dat zo'n beetje alle drie de developers tegelijk CoD games maakt, alleen roteren de releases elk jaar, niet de development. 1 jaar om een game te developen is namelijk wel heel weinig, daarom doen(of deden) ze het zo.
En geef je dus antwoord op jouw eigen vraag. Als er meer dan een jaar nodig is voor een game, maar de ontwikkelaar wisselt niet met die cycle mee, zou dat betekenen dat ze gaandeweg zouden moeten wisselen...

Er zijn dus altijd meerdere (minimaal 2) CoD-games in ontwikkeling. ;)

[Reactie gewijzigd door CH4OS op 22 juli 2024 15:00]

Aan de andere kant, dezelfde engine wordt volgens mij al jaren gebruikt, dus wat is de ontwikkeling nou precies?

Ik heb alle cods gespeeld tot mw. Daarna een hele tijd niet en als laatst cod ww2, maar vond het grafisch te zwak en te klein om het mij geïnteresseerd te houden.
Aan de andere kant, dezelfde engine wordt volgens mij al jaren gebruikt, dus wat is de ontwikkeling nou precies?
Inderdaad, ik denk dat Blackout meer werk heeft gekost dan de laatste 5 CoD's bij elkaar.
De engine is al langer niet meer een probleem hoor, de meeste studio's gebruiken al jaren dezelfde 'kant en klare' engines. De meeste tijd gaat echt zitten in het ontwikkelen van de content zelf. Maar ze zijn al langer bezig met de ontwikkeling van BO5, alleen is nu de leiding van dat project overgedragen aan treyarch.
Persoonlijk heb ik gemerkt dat Black Ops 4 de enige Call of Duty game die het niet doet op mijn PC. Door het development proces rondom die game zijn er best wel issues. Ik heb sinds de game uit is nog geen 1 potje kunnen spelen omdat de game eerst crashte bij launch, daarna na wat troubleshooting kon ik ten minste een character zien, echter bij het laden van een map crasht het weer. Ik hoop doordat er nu alleen door Treyarch wordt ontwikkeld, dat er minder game brekende bugs zijn zoals ik die heb ervaren en vele anderen (natuurlijk niet de hele playerbase).

Edit: Men beweert dat het ligt aan mijn PC. Ik kan jullie garanderen dat dat niet het geval is. Het zou ook handig zijn als jullie ook Google even raadplegen voor deze issue. Zoektermen zoals Black ops 4 crash at intro of crash while loading map. Je komt dan veel resultaten tegen.

[Reactie gewijzigd door Phntm op 22 juli 2024 15:00]

Je bent niet de enige hoor. Ik heb een 6700K en een 1080Ti,
De game runt op 60 hz slecht maar ook op 144.
Het loopt gewoon niet zoals het moet.
De ene keer stuttert ie als een malle , De andere keer werkt het wel.
Ook op mijn kids hun ryzen 7 loopt ie niet lekker.
Het maakt geen reet uit of je hem nu op een ssd speelt of hdd.
Bij de treyarch intro hapert het filmpje al , Om maar over de hakkel in de map loading niet te beginnen.
Bovendien ziet de game er gewoon niet uit zowel als op ips niet als op 144 tn.
Hij is dus daarom ook 3 x geuninstalled van ons systemen.

[Reactie gewijzigd door cptbuttlick op 22 juli 2024 15:00]

Ten minste kan je wel spelen. Andere gebruikers en ik kunnen dus het spel niet eens spelen. Helaas. Gevolgen voor sommigen, maar niet allen.
ja ik kan wel spelen hoor. Net ff gespeeld maar wel weer connection interupted samen met nog 3 spelers.
Dan zal ik eens na je pc kijken, waarschijngelijk is er iets mis met je pc. Of je hebt out-dated hardware erin zitten. Hier draait het als een zonnetje.
Ik heb hier 3 goede systemen staan. Ligt niet aan mij . Die game is gewoon rot en ziet er uit als een aardappel op 4 wielen. Het regent ook klachten op het forum van cod.
Van mij mogen ze nu wel stoppen met cod maken tot ze echt een goede cod als mw uitbrengen.

[Reactie gewijzigd door cptbuttlick op 22 juli 2024 15:00]

Tegen wat voor problemen loop je specifiek aan dan?
Dat heeft 'ie al uitgelegd.
Bij mij zat hem dat in mijn virus/malware scanner, heb hem toen geexcluded daarna deed die het vlekkeloos 8-)
Ik denk dat je de problemen niet bij de game moet zoeken maar in je pc...
Er zijn immers honderd duizenden mensen die nergens last van hebben.
Lijkt mij eerder een PC probleem om eerlijk te zijn. Black Ops 4 wordt als 1 van de sterkere ports gezien en zelf op een flinke variatie aan systemen getest.
Dan zal het toch voor een groot derl aan jouw configuratie liggen, dat is het probleem bij pc's nu eenmaal, teveel configuraties die de boel in de war kunnen brengen (zoals oudere drivers of bepaalde applicaties die in de achtergrond draaien of zelf 'raar' ingestelde 'optimalisaties'). Dat als je googled er meer mensen last van hebben, kan betekenen dat het bv aan bepaalde achtergrond applicaties kan liggen, of een specifieke driver.
Helaas zoals in beschreef in een noten dop heb ik alles gedaan. Het enige wat ik nog niet heb gedaan is het formateren van mijn Windows schijf. Maar zeg nou zelf; Windows helemaal opnieuw instellen voor een game terwijl alle andere (nieuwe) games het gewoon wel doen? Trekt het configuratie verhaal dan wel in twijfel. Of ze werken allemaal niet, of het ligt specifiek aan 1 game. In dit geval ben ik gelukkig niet de enige met deze issue.
Tja, toch kan het dan liggen aan jouw configuratie, want bij de overgrote meerderheid werkt het wel. Vaak genoeg problemen gezien bij de meest simpele software die geen gekke dingen deed, maar dat het toch aan een wazig ingestelde profiel lag. Zolang dat niet gevonden wordt en maar bij 1 of 2 personen zo voor komt, is het moeilijk oplossen.
Tja, oftewel:
- Black Ops lijn wordt volledig uitgemolken
- Weer een nieuwe Modern Warfare (ook uitmelken)
- Jaar minder de tijd (game gaat dus of vol met bugs zitten of de rest zit in dlc's)
- Er was al ruzie tussen studios, en door andere factoren gaat er dus lekker positief aan gewerkt worden
- Activision, moet opzich genoeg zeggen het sloopt alles nu (blizzard)

Koop de games al sinds MW2 niet meer maar toch verbaasd mij het dat mensen het nog steeds leuk vinden en het maar gewoon kopen.
Jaar minder de tijd (game gaat dus of vol met bugs zitten of de rest zit in dlc's)
Hoe kom je hier bij? De code (en het gehele project) kan toch gewoon overgedragen worden? Uitstel is dan een paar weken of maanden. Geen jaar. Daarnaast, dat dit gerucht nu naar buiten komt betekent ook niet per definitie dat het nú speelt.
Als ze dat doen maar daar heb ik nog nooit eerder van gehoord, (is ook niet praktisch) en zoals aangegeven wordt er nu een enorme druk op het team gezet om die deadline te halen, praktijken die meerdere grote studios flikken en behoorlijk jammer is.
Overigens zoals je aangeeft zullen ze hem inderdaad hoogstens een paar weken of maanden uitstellen, wat de game waarschijnlijk niet ten goede komt.
Zoals ik hieronder lees dus onder andere besparen op Singleplayer, dan betaal je dus 60 euro? (al is het 40) en dan krijg je alleen Multiplayer op waarschijnlijk nog steeds dezelfde engine waarbij ze grotendeels de mechanics en hoop andere code van vorige delen herbruikt hebben.

Vervolgens poepen ze nog een paar maps en wat content uit als dlc die gewoon in het begin van de game hadden moeten zitten.

[Reactie gewijzigd door Xm0ur3r op 22 juli 2024 15:00]

Als ze niet zouden overdragen had het bericht echt wel anders en een officiële geweest. Dat heeft een mogelijk grote impact op o.a. de aandelenkoers van het bedrijf en/of de financiële verwachtingen van het boekjaar.
Volgens mij is de uitgever die de rekeningen betaald gewoon eigenaar van het verrichte werk dus ik zie geen situatie waarin dit niet overgedragen word.
Ze werken in opdracht van en zolang de opdrachtgever betaald is niks van het werk van jou en heb je nul recht het achter te houden.
Wat achter houden? Ik heb het nergens over iets achter houden?
Er wordt niets uitgemolken. De spelers willen gewoon meer van hetzelfde, maar dan weer wat uitgebreider/mooier, de verkoopcijfers van elke release liegen er niet om, steeds weer enorme verkopen. Dus ze maken gewoon waar veel vraag naar is.

En wat een bullshit dat activision alles sloopt zoals blizzard, het was een fuzie, geen overname, wat er bij de blizzard games gebeurd ligt puur aan blizzard zelf, daar heeft activision geen rol in.

En er wordt gedaan alsof deadlines/druk zich alleen in de gamesindustrie zich afspeelt, en alsof de gamesindustrie iets bijzonders, dat is het dus niet, dit is gewoon een business met een product, niets anders dan welk ander IT bedrijf of productiebedrijf zoals in de bouw bv.
'mooier' ..
Het wordt dringend tijd dat ze eens wat vernieuwen ik haak persoonlijk al deels af omdat de game er gewoon slecht uitziet naar mijn inzien in vergelijking wat andere games bieden.
tja, ik heb de hele graphics (r)evolutie meegemaakt en vind zelf dat de graphics van de laatste CoD nog steeds prachtig is (en fatsoenlijk draait op standaard hardware).
Ik heb met CoD altijd heel erg dat ik er op let hoe het spel gemaakt is in de single player. Altijd als je over dat ‘lijntje’ loopt ontploft de trein, komen de vijanden naar buiten rennen.
Ik vind het vooral altijd vervelend dat er momenten dat de vijanden oneindig op je af blijven komen totdat je over een bepaalde lijn bent. Er is weinig dynamisch.
Ofwel, exact hetzelfde als bij elke andere lineaire single player game. Uncharted heeft dat toch ook, om maar een voorbeeld te noemen.
Dikke flop... Sledgehammer deed het zo goed met cod ww2. Treyarch is echt een kut studio geworden. Black ops 4 was echt crap.
Vindt het niet echt een kut game. Het toffe is dat de oudere toffe maps Erin zitten. Bij de andere is het wat minder.

Er ghost bijvoorbeeld was pas een kut game.

Maar goed het oudere mw1-2 krijgen we niet meer. Daarom speel ik mw1 remastered van PSN+ echt genieten
Sledgehammer wilde graag bepaalde dingen anders en er echt zijn voor de spelers. Maar werden telkens terug gefloten door Activision.
Activision zit er niet voor de gamers maar voor het geld. En slegde wilde er weer voor de gamers zijn.
Man man, jij hebt echt een droomachtig beeld van de gamesindustrie, het is gewoon een business zoals elke andere business. En bs dat sledgehammer telkens werd teruggefloten door activision, dat zal wel eens een keertje gebeurd zijn, maar in de meeste gevallen zijn het gewoon de beslissingen van SH zelf geweest hoor. En 'voor de gamer' is ook zo'n domme uitspraak, welke gamer? Zoveel mensen zoveel wensen, wat jij als 'gamer' leuk vindt hoef ik als 'gamer' niet leuk te vinden, welke van heeft dan gelijk? Dus als het niet is zoals jij het leuk vindt zul jij zeggen dat ze niet voor de gamer er zijn, en als ze het dus niet maken zoals ik het leuk vind zal ik het zeggen. Dus 'voor de gamer' is zo'n zinloze uitspraak, zeker als je ziet dat deze games toch telkens weer gigantisch verkopen, tja, dan kun je echt niet zeggen dat ze NIET voor de gamer gemaakt worden....
Vindt het jammer dat BLOPS4 geen SP heeft. Vindt de SP modus van COD wel leuk om te doen. Om de Intel te sparen etc.

Hopelijk gaan ze weer een SP erbij doen. Maar met battle royale en geld in het vizier denk ik van niet.
Juist, ik speelde vroeger CoD voor de multiplayer maar recent speel ik eigenlijk alleen maar de campaigns en dan is het echt geweldig! Het is misschien niet open-world of heel dynamisch maar het is altijd lekker vol actie en toffe scenes.
En om je gerust te stellen, CoD: Black Ops 5 gaat weer een single-player krijgen!

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.