Het luchtverkeer bij London Gatwick Airport ligt sinds woensdagavond stil nadat er herhaaldelijk drones in de buurt van het vliegveld zijn waargenomen. Het is niet duidelijk om wat voor drones het gaat en waar ze vandaan komen.
Woensdagavond om 21.03 uur plaatselijke tijd werd het luchtverkeer bij London Gatwick Airport stilgelegd nadat twee drones waren gesignaleerd boven het vliegveld. Uitgaande vluchten werden daardoor aan de grond gehouden en inkomende vluchten werden naar andere luchthavens omgeleid.
Om 03.01 uur donderdagnacht werd de luchthaven weer vrijgegeven, maar drie kwartier later werd het verkeer weer platgelegd, omdat er opnieuw drones werden gezien in de omgeving van het vliegveld. Een update op de website van het vliegveld laat zien dat het luchtverkeer om 07.00 uur 's ochtends nog steeds platlag.
Op Twitter zei de luchthaven om 08.22 uur Nederlandse tijd dat alle vluchten op dat moment waren stilgelegd. Om wat voor drones het gaat, is niet duidelijk; er zijn geen beelden van vrijgegeven. De luchthaven zegt dat de politie onderzoek doet.