De Italiaanse racesimulator Assetto Corsa, momenteel als pc-game beschikbaar via Steam, komt in 2016 naar de consoles. 505 Games gaat daarvoor samenwerken met de Italiaanse ontwikkelaar Kunos Simulazioni.
De consoleversie gaat meer dan honderd auto's bevatten, zoals de Team Lotus 98T, de
Pagani Zonda R, de Ferrari LaFerrari, de Mercedes C9 en de McLaren 650S GT3, zo meldt 505 Games. Daarnaast komen er meer dan twintig circuits, waaronder Silverstone, Spa-Francorchamps, Monza en Nürburgring-Nordschleife.
Assetto Corsa krijgt ook op de consoles singleplayer- en multiplayer-modi met onder andere 'Race Weekends' en een carrièremodus. Assetto Corsa is een realistische racesimulator die spelers de mogelijkheid geeft auto's tot in detail te tunen. Ook andere aspecten zoals eigenschappen van de coureur en de mate van schade aan auto's zijn aan te passen.
Het spel kwam in december 2014 uit via Steam, na een Early Access-release een maand eerder. Op de E3 gaat Kunos Simulazioni ook nieuwe content voor de pc aankondigen en samen met 505 Games publiceert het bedrijf dan ook meer details over de consoleversies.