COD "hergebruik van bepaalde game-elementen"
heb de laatste nieuwe gespeeld (singleplayer) , 20 minuten en Uninstal,van A naar B,van B naar C enzoverder,volg mooi het voorgeprogrammeerd parcours,wat voorgeprogrameerd is kan kapot, al de rest is getekend (precies 10 jaar terug in de tijd).
Geef mij dan maar Farcry,versie 3 zeker 10 keer volledig En met alle zijmissies erbij uitgespeeld , zelfs soms gewoon de kampen geresed,om ze binnen te vallen met volledig arsenaal aan wapens.
En weet je wat,de open spelwereld was zo groot dat ik de 10 de keer nog steeds grotten,meren en andere dingen tegen kwam die ik de vorige 9 keren nog niet eens gezien had.
De laatste keer gespeeld "zonder snel reizen" ,heb mij zeker 50 speluren nog kostelijk geammuseerd.
Mijn Farcry 4 en seizoenpas zijn al enkele maanden gepréorderd en enkele dagen geleden geprédownload voor een totaalbedrag van 90 euro.
Om COD nog even aan te halen,game plus pas !! 100 euro !! wat een geluk dat ik na 20 minuten op "verwijderen" kon drukken,zonder 100 euro kwijt te zijn aan die rommel.
(Ik weet dat er nu het woord illigaal gaan gebruiken) dat deze er dan meteen bij denken dat ik graag 90 euro betaal voor wat ik persoonlijk een goede game vind.

overigens,tegen dat ik kan beginnen (18 November officiéle relaisedate) zijn er al een paar duizend klaar,deze konden eergisteren reeds beginnen , voor wie het snapt.