De H6 Flow valt op door zijn glazen panelen aan zowel de zijkant als de voorkant. Die zijn bovendien niet gescheiden door een metalen pilaar, waardoor je een vrijwel onbelemmerd zicht op je hardware hebt. De schuine voorkant maakt de kast nog iets unieker en in dat schuine stuk heeft NZXT drie 120mm-ventilators gemonteerd die op je videokaart en overige hardware zijn gericht. De behuizing combineert goede koeling met weinig geluid voor een redelijke prijs. Het is wel jammer dat je je videokaart niet verticaal kunt etaleren. Lees verder »
Upgrade van PC is uitgelopen op een compleet nieuwe setup. Was op zoek naar een koele en stille kast en kwam op de NZXT H6 Flow uit na lezen en kijken van een lading reviews.
Kast ziet er mooi uit en is degelijk gebouwd en lijkt de reviews eer aan te doen. Er zijn echter wel een paar "kleine" dingetjes om rekening mee te houden.
Samen met de kast meteen ook een paar Noctua fans opgehaald (2x AF14x25 onderin en 3x AF12x25 ter vervanging van de meegeleverde fans). Het is mij zodoende niet bekend hoe de NZXT fans presteren. In combinatie met de Noctua fans en de silent fan curve in FanExpert is de PC muisstil terwijl de temperaturen "laag" blijven.
Tijdens het bouwen liep ik echter wel tegen 2 uitdagingen aan...
Nou even kort en simpel:
Ik had de Corsair 4000D maar daar passen veel GPU's van deze tijd niet in met lengte en radiator aan voorkant. Toen kwam deze uit: de H6 Flow, fishtank, AIO kan aan bovenkant, apart maar mooi, goeie performance EN past een 4090 in.
Vindt het een mooie midi kast die goed ventileert.
Bouwen in deze kast was een plezier, er is veel ruimte voor alle kabels dankzij de "dual chassis" design.
De kast is erg mooi dankzij de glazen panelen aan de zij en voorkant.
De airflow is heel goed, alleen is het jammer dat de stock fans in de kast niet PWM zijn (ze hebben een 3 pin aansluiting), terwijl ze in een PWM splitter zitten. hierdoor maken de fans extreem veel geluid, zelfs al doet de computer niks.
Gisteren aangeschaft en geinstalleerd, wat erg makkelijk was in deze ruime case. Kabelmanagement eenvoudig door veel ruimte. Ik heb ook een Corsair 7000D wat een erg ruime case is voor de CPU plus GPU en cooler, maar niet voor kabelmanagement (ik krijg de zijkant niet eens dicht). Voeding ook makkelijk te installeren en voedingskabels makkelijk naar het CPU compartiment te leiden.
Ik heb Noctua NF-S12 fans gekocht ter vervanging van de NZXT fans die helaas een licht ratelend geluid maken.
Hij staat bij mij op de grond onder mijn bureau en de aan/uit knop is perfect te bedienen zolang je niet de ziekte van Bechterew hebt ;-)