In de V/A kom je toch steeds vaker koopjes jagers voorbij die alleen een account op tweakers aanmaken om alleen een pc of telefoon voor een belachelijke prijs aan te bieden .
Daarbij is de beschrijving van het product om te huilen (voorbeeld , te koop game pc 900 euro pentium.) en dat is het.
Het lijkt soms wel de locale verkoophoek van facebook.
Het is Vraag en Aanbod. Daar mag iedereen zijn of haar advertentie plaatsen. Wat moeten we dan? Een soort adviesraad instellen die gaat bepalen of je wel een juiste prijs vraagt? Ik geef het je te doen met 8000 tot 10.000 advertenties per maand.
Wij zijn juist blij met een open platform eéén een heel betrokken community. Die laatste spot veel sneller dan waar ook de oplichters en andere verdachte advertenties. Onze V&A
vrijwilligers zijn buitengewoon effectief in het opsporen en bestrijden daarvan.
Je meet nu heel V&A af aan een paar fouten van mensen. Op die duizenden advertenties per maand vind ik dat een verwaarloosbaar aantal. Ben benieuwd of je het ergens anders
beter kan vinden dan bij ons.
Ook prijsde ik altijd de product reviews .
Voorheen kon je er van uitgaan dat als een product goed beoordeeld was dat dat goed onderbouwt en objectief geschreven was .
Nu zie je regelmatig copy/paste werk van andere sites in de reviews alleen maar om karma punten te scoren.
Ik lees bijvoorbeeld nu alleen maar de plus 3 reviews van Foritain en dergelijk want daar heb je als lezer wat aan .
Daarom hebben we juist die score. Om het kaf van het koren te kunnen scheiden. Als je een beter (en werkbaar!) idee hebt om die reviewscore op te krikken: deel het met ons.

We hebben zelf al de
Reviewer van de Maand in het leven geroepen.
Ik ben al jaren op deze site maar ik waag me niet aan het schrijven van een uitgebreide review omdat ik niet aan de standaard die Foritain etc gezet hebben kan voldoen .
En dat maakte tweakers een zeer volwassen site.
Wekelijks zie ik gebruikersreviews voorbij komen van zeer laag niveau en van producten die al jaren niet meer leverbaar zijn etc .
Gewoon beginnen. Ook Foritain is ooit met een eerste review begonnen. We verwachten helemaal niet dat je van 0 meteen op 100 zit met dat niveau.

Het forum en met name de aankoop advies begint ook steeds vaker op een dienstverlening te lijken .
Voorheen was het forum iets voor mensen die ervaringen delen en wilde je als dat kon graag andere tweakers helpen met eventuele problemen en dergelijke .
Nu lijkt het een inloop van mensen die roepen ik zoek een gpu en heb 500 euro wat is een goeie etc.
Aankoopadvies zijn we juist begonnen om de aankoopvragen -die door de ervaringen en problemendiscussie heen vlogen- een eigen plek te geven. Wil je vragenstellers helpen: daar moet je wezen. Wil je er niets mee te maken hebben: blijf er vooral van weg. Het scheelt aanmerkelijk in het aantal klachten en TR's dat we in de inhoudelijke fora kregen.
Tweakers.net is voor mij het orakel van alle technologische kennis waar je met een kleine moeite heel veel informatie kan vinden over je product van interesse .
Reviews, prijzen,firmware updates ,links naar de v/a etc , alles wat je als bezoeker je maar kan wensen.
Het is ook makkelijk te vinden , de site steekt heel goed in elkaar en daarvoor hulde
Ik geef tweakers als bedrijf niet de schuld van de daling in kwaliteit , ik denk dat het met name te maken heeft met de kwaliteit van de bezoekers die er de laatste paar jaar bij zijn gekomen
Maar dat is misschien ook een goed teken , Tweakers.net is toegankelijker geworden voor de meute .
Misschien een beetje ten koste van de power user zoals ik.
Dank voor het compliment. Maar nog steeds de vraag: waar zit dan de invloed van onze eigenaar? Zelf kom je tot de conclusie dat Tweakers steeds bekender wordt en daardoor steeds meer bezoekers trekt. Dat zien wij ook en daar zijn we niet ongelukkig mee. Maar dat zijn bezoekers, en dat is geen Persgroep.