Electronic Arts heeft eerdere geruchten dat het werkt aan een nieuw deel in de Command & Conquer-serie bevestigd. De onlangs opgerichte studio Victory Games zou de rts moeten gaan bouwen. Het nieuwe deel zal op de pc verschijnen.
Afgelopen week dook op de officiële Command & Conquer-website kortstondig een posting op waarin een interview was opgenomen met Jon van Caneghem. In het vraaggesprek was te lezen dat Van Caneghem een nieuwe ontwikkelstudio Victory Games heeft helpen opzetten. Victory Games zou in opdracht van EA werken aan een nieuw deel in de Command & Conquer-franchise.
De posting werd vrijwel direct verwijderd, maar EA heeft het interview met Van Caneghem inmiddels weer online gezet. Daarmee bevestigt Electronic Arts de komst van een nieuwe rts.
Studiobaas Van Caneghem laat weten dat het volgende Command & Conquer-deel op de pc zal verschijnen. Inhoudelijk wil hij nog niets loslaten, maar de ontwikkelaar verwacht in de loop van het jaar meer informatie te kunnen geven. Van Caneghem laat verder weten dat Victory Games zich ook richt op het updaten van de in Command & Conquer gebruikte technologie, zodat deze kan worden hergebruikt in toekomstige games.