Acer brengt naar verluidt in de tweede helft van 2010 een netbook op de markt die Googles Chrome OS gaat draaien. Acer verwacht de eerste fabrikant te zijn die een netbook met dit besturingssysteem gaat uitbrengen.
Acer is al sinds medio 2009 bezig met de ontwikkeling van zijn Chrome OS-netbook en de fabrikant zou van plan zijn deze halverwege 2010 op de markt te brengen, beweert DigiTimes. Het is onbekend of Acer er een dual-OS-model van gaat maken, net als de in oktober uitgebrachte Acer Aspire One AOD250. Die draait zowel Android als Windows XP, terwijl er ook een model met Windows 7 op komst is.
De verkoop van de netbook met zowel Android als Windows XP zou tegenvallen, opnieuw volgens DigiTimes. Dit zou Acer er echter niet van weerhouden nieuwe modellen met alternatieve besturingssystemen te ontwikkelen en uit te brengen. Overigens staat de release van Chrome OS op de agenda voor de tweede helft van 2010. De verwachting is dat meerdere netbook-fabrikanten tegen die tijd met Chrome OS-modellen uit gaan komen. Acers bestuursvoorzitter J.T. Wang zegt goede hoop te hebben dat zijn bedrijf de eerste fabrikant is die zo'n model op de markt brengt.