Microsoft brengt binnenkort twee nieuwe Zunes op de markt, zo lijken enkele uitgelekte foto's aan te tonen. De draagbare mediaspelers zouden wederom zowel in een flashversie als met een harddisk verschijnen.
De nieuwe harddiskuitvoering van de Zune zal beschikken over een opslagcapaciteit van 120GB, zo is uit de foto's op te maken. De flashspeler zou 16GB opslagcapaciteit krijgen. De huidige generatie moet het doen met een harddisk van 80GB of maximaal 8GB flashgeheugen. Uiterlijk zijn de nieuwe mediaspelers weinig veranderd ten opzichte van hun voorgangers.
Onlangs dook ook een FCC-goedkeuringscertificaat voor een nieuwe Microsoft Zune op. Samen met het gelekte fotomateriaal wijst dat erop dat het nog slechts een kwestie van tijd is voor de nieuwe Zunes op de Amerikaanse markt zullen verschijnen. Of en wanneer de spelers ook buiten de VS opduiken, is echter nog onbekend.
