Skydance New Media werkt aan Marvel-game met Captain America en Black Panther

Skydance New Media werkt aan een game in het Marvel-universum. Het spel krijgt vier speelbare helden, waaronder Captain America en Black Panther. Verdere details, zoals een releasedatum, zijn nog niet bekend.

Marvel en Skydance schrijven dat het nog naamloze spel een verhaalgedreven avonturengame wordt. Het spel speelt zich af in het tijdperk van de Tweede Wereldoorlog. In een trailer worden onder meer de straten van Parijs getoond, hoewel het zou gaan om een 'wereldomspannend avontuur'.

Het spel krijgt vier speelbare personages. Naast Captain America en Black Panther gaat dat om een Amerikaanse soldaat en een spion uit Wakanda. De vier personages zijn op verschillende momenten in het verhaal speelbaar. Verdere details over de game zijn nog summier. Het is niet bijvoorbeeld niet bekend op welke platforms het spel beschikbaar komt. Er wordt ook nog niet gesproken over een releasedatum.

Skydance New Media is in 2019 opgericht en werkt aan verhalende games. De studio werkt momenteel bijvoorbeeld ook aan een game in het Star Wars-universum. Aan het hoofd van de ontwikkeling van deze Marvel-game staat Amy Hennig, die eerder meewerkte aan titels in de Uncharted- en Jak and Daxter-franchises. Het was al bekend dat Hennig bij Skydance aan een nieuwe Marvel-game werkt.

Door Daan van Monsjou

Nieuwsredacteur

10-09-2022 • 13:19

22

Reacties (22)

22
21
6
1
0
6
Wijzig sortering
Het begint in de gamesindustrie al dezelfde kant op te gaan als in de filmindustrie: zoveel mogelijk superhero titels erdoor rammen. Leuk voor fans maar hopelijk leidt dit niet tot eenzelfde verschraling van het games landschap.
Tja, men richt zich nu eenmaal tot de massa en daar zijn superhelden tegenwoordig érg populair. Een massa aanspreken brengt in potentie meer omzet. Bedrijven willen nog altijd geld verdienen.

[Reactie gewijzigd door CH4OS op 22 juli 2024 22:19]

Volstrekt logisch, maar bij veel van deze titels lijkt "een massa aanspreken" zo'n beetje de enige drijfveer en wordt er vergeten dat er ook nog een daadwerkelijk goede game gemaakt moet worden. Het boeit ze niet zo, want door de franchising verkoopt het waarschijnlijk toch wel. En dat is de verschraling waar @Bartis het denk ik over heeft. Dus geld verdienen zal inderdaad ongetwijfeld wel lukken.

Irritantste van dit soort titels vind ik, dat het probeert mee te liften op het succes van de films, daar een soort gelijkenis mee te maken, maar net niet is (waarschijnlijk omdat de rechten van de gelijkenis van de acteurs en eventueel VA te duur is). Guardians of Galaxy en die Avengers games hebben echt te veel last van een uncanny valley. Laat dan die films los, en baseer het volledig op de comics (en bijbehorende looks). Maar het wordt vaak een vage hybride, omdat ze met de herkenbaarheid van de looks natuurlijk weer een "breder publiek" willen aanspreken.

Maar goed, is nog veelste vroeg om zo negatief te doen, we zullen zien, maar heb in ieder geval niet veel vertrouwen.

[Reactie gewijzigd door Zoop op 22 juli 2024 22:19]

Volstrekt logisch, maar bij veel van deze titels lijkt "een massa aanspreken" zo'n beetje de enige drijfveer en wordt er vergeten dat er ook nog een daadwerkelijk goede game gemaakt moet worden. Het boeit ze niet zo, want door de franchising verkoopt het waarschijnlijk toch wel. En dat is de verschraling waar @Bartis het denk ik over heeft. Dus geld verdienen zal inderdaad ongetwijfeld wel lukken.
Nou ja, een game moet natuurlijk altijd wel goed zijn, anders verkoopt het sowieso niet of een heel stuk slechter. Je kunt ook niet zomaar een superhelden game of film maken en verwachten dat het een kaskraker wordt. Kijk bijvoorbeeld maar eens naar Thor: Love and Thunder als recent voorbeeld. Een film die best flink gehyped werd, ook wel veel omzet gegenereerd heeft, maar uiteindelijk ook wel weer kwalitatief tegenviel en daardoor ook weer minder opbracht dan andere goede superhelden films.
Irritantste van dit soort titels vind ik, dat het probeert mee te liften op het succes van de films, daar een soort gelijkenis mee te maken, maar net niet is (waarschijnlijk omdat de rechten van de gelijkenis van de acteurs en eventueel VA te duur is). Guardians of Galaxy en die Avengers games hebben echt te veel last van een uncanny valley. Laat dan die films los, en baseer het volledig op de comics (en bijbehorende looks). Maar het wordt vaak een vage hybride, omdat ze met de herkenbaarheid van de looks natuurlijk weer een "breder publiek" willen aanspreken.
Tja, iedereen zou altijd willen mee proberen te liften op de ontstane tractie. Dat is nooit anders geweest.
Ondanks dat Love & Thunder het niet zo goed doet als Ragnarok, heeft het absoluut genoeg opgeleverd (meer/gelijkwaardig aan de andere thor films). Dat is mijn punt ook, ook al is het minder, het verkoopt toch wel.

Volgens mij is er geeneen MCU film die het echt slecht heeft gedaan (alsin, verliezen gedraaid). Films zoals de Incredible Hulk, Eternals en Shang-Chi deden het een stuk minder, zelfs een pivotale film als Captain America First Avenger zette niet bepaald zoden aan de dijk, maar desondanks toch winst (en opbouw naar een groter geheel, wat wel heel veel heeft opgeleverd, en potentiële uitmelking in de vorm van dit soort games).

[Reactie gewijzigd door Zoop op 22 juli 2024 22:19]

Superheldenfilms zijn natuurlijk wel heel erg populair, dus kruisbestuiving is te verwachten. Maar de gamesindustrie is 3,5x zo groot als de filmindustrie (318 tov 91 miljard euro), ik denk niet dat men zich zorgen hoeft te maken over verschraling door de filmindustrie. Dat wordt voor nu alleen maar rijker in aanbod.

[Reactie gewijzigd door Dicebar op 22 juli 2024 22:19]

Lijkt wel een race om zo vroeg mogelijk marketing trailers uit te brengen tegenwoordig. Deze trailer bevat maar één relevante shot, waaruit we kunnen afleiden dat het BP vs CA wordt op de een of andere manier, dus eigenlijk maar een paar seconden aan echte teaser.
Daarbij voegt dit nieuwsbericht dus ook weinig toe. Lijkt meer een gerucht dan een nuttig artikel...
Bart ® Moderator Spielerij @mdj84nl10 september 2022 17:21
Dit nieuws is uitgebracht door de developers, voorzien van een officiële trailer. Ik denk dat je definitie van 'gerucht' wel wat aangescherpt mag worden
'lijkt' zei ik ook.
Maar het lijkt ook niet eens op een gerucht. Net zoals het geen gerucht is dat ze aan een star wars game werken ivm lucas film games is.
Omdat beide gewoon te verifiëren zijn.

Dit is zoals de titel van het YouTube filmpje ook suggereert een teaser trailer waar niets nieuws aan is.

En voor jou voegt het niets toe. Ik kende deze devs nog niet. Maar hou ze nu wel in de gaten. Dus voor mij voegt het wat toe.
Bart ® Moderator Spielerij @mdj84nl10 september 2022 19:48
Dat zei je inderdaad. Een gerucht is een bericht waarvan de waarheid onzeker is. Hoe kan het lijken of de waarheid van dit bericht onzeker is?
Bart ® Moderator Spielerij @mdj84nl10 september 2022 19:53
Als je niet weet wat het verschil is tussen een banaan en een wasmachine, dan kunnen die dingen inderdaad prima op elkaar lijken :).
Een wasmachine en een droger lijken toch ook op elkaar?
Mwah het is natuurlijk wel een officiële aankondiging, maar tegenwoordig zegt dat ook weinig.
Vroeger noemde we dat vaporware; marketing machine aanslingeren voor iets dat er nog helemaal niet is
Pffhhh Captain America is echt de saaiste superheld van Marvel by miles! Zoals superman dat voor Dc Comics is!
Superman de nr1 van DC juist. Sterkste ook.
Laat Amy maar eens teruggaan naar Crystal Dynamics en The Legacy of Kain Series eens afronden.
Een game met she-hulk zal dan ook wel aankomen…lol

Serieus, paar series van gezien. Haha
Miss America, Pink Panther. Oh wacht.. die zijn er al.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.