Twitter gaat waarschuwing weergeven voor antwoorden met 'grof taalgebruik'

Twitter komt met een functie die gebruikers waarschuwt voordat ze een tweet met 'grof taalgebruik' publiceren. Gebruikers kunnen zich daarmee bedenken voordat ze de tweet publiceren, hoewel ze er ook voor kunnen kiezen om de tweet ongewijzigd te plaatsen.

Twitter maakt de uitrol bekend op zijn website. De functie toont een melding wanneer gebruikers een antwoord op een tweet willen publiceren met grof taalgebruik. "Als het er heftig aan toe gaat, zeg je wel eens dingen die je niet meent", schreef het bedrijf tijdens een eerdere test van de functie. "Om je de kans te geven nog eens goed na te denken over je antwoord, hebben we een beperkt experiment op iOS uitgevoerd met een prompt die je de mogelijkheid geeft je antwoord te herzien voordat het gepubliceerd wordt, als er taal in voorkomt die schadelijk kan zijn."

De functie is niet geheel nieuw. In 2020 testte Twitter deze feature al, hoewel het de test later staakte. In februari werd de functie opnieuw getest, schrijft 9to5Mac. De feature moet nu daadwerkelijk uitkomen. Volgens Twitter koos 34 procent van de mensen ervoor om hun oorspronkelijke tweet te bewerken of verwijderen nadat ze de melding te zien kregen. Mensen die de melding te zien kregen, stelden in de toekomst gemiddeld elf procent minder 'beledigende' tweets op, claimt het platform.

Na de eerste tests heeft Twitter verschillende wijzigingen doorgevoerd. Aanvankelijk kon het systeem geen goed onderscheid maken tussen sarcasme of vriendelijke plagerijen, maar dit moet inmiddels verbeterd zijn. Ook houdt het systeem nu rekening met de relatie tussen de verzender en de ontvanger van een tweet met grof taalgebruik. "Als twee Twitter-gebruikers elkaar volgen en regelmatig op elkaar reageren, dan is de kans groter dat ze een beter begrip hebben van de gewenste toon van communicatie."

The Verge schrijft dat de functie vanaf woensdag wordt uitgerold naar iOS-gebruikers die de app in het Engels gebruiken. De functie moet 'in de komende dagen' beschikbaar komen voor de Android-versie van Twitter. Het is niet duidelijk of en wanneer de functie wordt uitgerold voor andere talen of de webversie van het platform.

Twitter Reply Prompt sterk taalgebruik
Afbeelding via Twitter

Door Daan van Monsjou

Nieuwsredacteur

05-05-2021 • 21:06

135

Reacties (134)

Sorteer op:

Weergave:

Dat wordt dus gewoon ondoordacht 'dubbeltappen', want 'fuck die melding, ik wil gewoon mijn zegje doen'. En twitter kan in de media verkondigen dat ze er 'alles aan doen om het tegen te gaan'. Juridische geneuzel, zijn ze in de US of A dol op.
Ik lees nergens dat er wettelijk redenen zijn om waarschuwingen te geven. Daarbij maakt twitter juist wel duidelijk dat ze het doen omdat ze onder hun gebruikers onderzoek hebben gedaan wat die graag anders zouden zien. Niet alles wat ongewenst is heeft wetgeving, bijvoorbeeld omdat mensen en bedrijven daar samen zelf wel uit lijken te komen door oplossingen te zoeken.
Wat de gebruikers willen? 'Ja, we willen graag zelfcensuur', zal dat de conclusie zijn geweest van het onderzoek? Ik zie de open vragen al voorbij komen. 'Waar heeft u het meeste last van als twitter gebruiker?' En de massa die daar dan iets invuld als 'er komen vaak vervelende berichtjes onder mijn tweets te staan, het zou fijn zijn als dat wat minder wordt'.

Say no more zei Twitter, en zie hier een functie die niks toevoegt anders dan een extra vraag of je zeker weet of je (volgens twitter) lelijke dingen van plan bent te posten.

In een tijd waar gekwets zijn een full-time baan is voor velen kun je als 'open riool' zoals twitter beter elke voorzorgsmaatregel nemen om niet gedaagd te worden.
Daar hoeft geen wetgeving voor te zijn, dat is gewoon met de tijd meegaan en vooral zorgen dat je zelf zo min mogelijk blaam treft.
Ja zo ging het inderdaad. 8)7 Het is echt geen nieuws dat de sfeer aardig verziekt op Twitter. Er zijn mensen die Twitter verlaten omdat veel tweets in scheldtirades beginnen uit te monden. Twitter is een toxisch vat geworden. Dit heeft niets te maken met wetgeving of zorgen dat je minder blaam krijgt. Dit is vooruit kijken en beseffen dat er een moment komt dat iedereen op zijn teen getrapt zal zijn en het platform verlaat. Gaat dit die exodus stoppen? NeeI Dat zal het vast niet maar het is wel duidelijk dat ze beseffen dat wat hun platform momenteel populair maakt (namelijk tegen iedereen kunnen schelden die maar iets zegt dat buiten je eigen denkpatroon valt) ook direct een valkuil is voor het platform.
Dat is toch wel iets wat je sterk zelf in de hand kan hebben. Volg gewoon de mensen niet meer die dergelijke taal en/of storende berichten posten. Ik zie dergelijke berichten eigenlijk nooit in mijn feed en krijg alle info die ik nodig heb.

Op zich vind ik het niet zo slecht dat gescheld ingedamd wordt, maar Twitter zie ik wel erg vaak in het nieuws komen de laatste tijd omdat ze allerlei dingetjes proberen om berichten af te schermen. Daar krijg ik een nare smaak van in mijn mond.
Je kan dit enkel door je feed op niet openbaar te zetten. Heb je een pak volgers en je tweet vandaag iets dat veel geretweet wordt dan krijg je onbekenden die op je tweets reageren. Afhankelijk van het onderwerp kan dat zeer intimiderend werken. Ik geef een voorbeeld. Wens je iemand een vrolijk kerstfeest dan zal dat al snel escaleren naar "moet dat niet winterfeest heten?" en voor je het weet zit je in een twitterstorm over de beladen betekenis van het woord kerstmis.
Helaas is dat slechts beperkt effectief. Want ook die twitteraar die normaal gesproken altijd over origami-vouwen tweet vind het opeens belangrijk een mening te hebben over iets politieks.

Dat mag natuurlijk, maar als je er dan twee of drie volgt die ook nog eens met elkaar in discussie gaan is je timeline alweer aardig verziekt.

In de offline wereld is de kans dat je ongevraagd met zoiets geconfronteerd wordt veel kleiner. Je weet bij wijze van spreken precies naast welke oom je niet moet gaan zitten op een verjaardag.
Ik heb er zelf geen problemen mee om bepaalde mensen niet meer te volgen als ik zaken zie die ik niet interessant vind of ze storend vind. Maar ik snap het fear of missing out element daarin wel.

Het zal er ook flink aan liggen wie je volgt en wat je zelf zoal post.
Uitwerking van de pandemie ook. Iedereen zit mega hoog in z'n emotie, schiet gelijk in de verdediging en alle nuance is zoek. Het is zwart en wit zonder een tint grijs. Daarom zijn er voorbeelden te vinden van winkels die open gaan tegen de regelgeving in en daarom worden diezelfde winkels door lokale overheden permanent gesloten ipv dat ze een boete krijgen. Beide ontzettend overdreven reacties die voor iedereen nu gelden. Overdreven reacties alom.

Check een keer hoe mensen reageerden na de spaanse griep, dat ging eigenlijk hetzelfde.
Alleen dan zonder twitter.

[Reactie gewijzigd door Juggernaut1987 op 24 juli 2024 06:06]

"Ja we willen graag zelfcensuur."
Ik begrijp je punt, maar het is niet alsof je helemaal niet meer mag posten, het is meer een extra stap om ervoor te zorgen of je zeker weet dat je agressievere post wel echt door moet naar Twitter...
Daar hoeft geen wetgeving voor te zijn, dat is gewoon met de tijd meegaan en vooral zorgen dat je zelf zo min mogelijk blaam treft.
Is het zo gek dat social media probeert hun eigen platform aangenamer te maken? Hetzelfde gebeurt in de gaming wereld en het is echt niet zo gek dat ze proberen hun eigen communities beter te maken, dat is in het belang van iedereen.
Ik had liever een functie in Whatsapp gezien die kijkt of je het niet per ongeluk naar diegene stuurt waar je berichtje over gaat, zo van, ja die date viel een beetje tegen (sent to date), it happened :'(
F

Dat is echt heel kut, maar klinkt oh zo bekend! |:(
Of dat Whatsapp "Hey, hoe gaat het hoer" niet verstuurd maar snapt dat ik "hier" bedoel.
It happened :D
Dat is ook 1 van mijn meest gemaakte typfouten inderdaad :D
Wat bedoel je, verstuurd met een D? 😎
Twitter is, samen met TikTok en (vast veel) andere media waar de mensen komen die al in de stress schieten van een middelvinger dus of het zin heeft? Als je zo'n "fragiel persoontje" bent is het misschien beter om je niet te mengen in online discussies denk ik dan maar.
Op Twitter/TikTok zit ook een deel van de LHBGTQI+* die dat alleen daar zijn, omdat ze (nog) niet uit de kast (durven) komen.


*: Geen idee hoe het tegenwoordig heet, maar dat is volgens mij alles wel.
Dat wordt dus gewoon ondoordacht 'dubbeltappen', want 'fuck die melding, ik wil gewoon mijn zegje doen'. En twitter kan in de media verkondigen dat ze er 'alles aan doen om het tegen te gaan'. Juridische geneuzel, zijn ze in de US of A dol op.
Wordt leuk voor academisch Twitter. Volgens mij is er geen bevolkingsgroep die zo vloekt. (Let wel: vloeken prima, schelden hebben ze een hekel aan). Ik zie een aantal vloek tweets opkomen 🤣
Ik moet idd echt oppassen wat ik zeg op Twitch en op chats van andere streamers. Hier in nederland maakt lekker niks uit en het is een soort van onschadelijke uitlaatklep, die misschien erger voorkomt.
Plus ze scoren 50 deugpunten bij de woke idioten natuurlijk.
Plus ze scoren 50 deugpunten bij de woke idioten natuurlijk.
Nonsense. Het woke spul (voor zover dat bestaat) vloekt bij het leven, het zijn conservatieven die doen alsof dat vreselijk is. (Maar ondertussen….)
Hier zie je dus een cultureel verschil en een taalbarrière. Worden als 'fuck' en 'shit' zijn in de Nederlandse taal niet tot amper aanstootgevend voor 'de meeste' mensen (al kijken we wel raar/verontwaardigd als we een kind van 6 die woorden horen gebruiken 8)7 #hypocriet ).

Schuif je zin eens op naar "Kanker op met die melding, ik wil gewoon mijn zegje doen" en het voelt voor veel mensen al anders of op z'n minst meer aanstootgevend.

Ik weet niet wat voor impact dit gaat hebben, maar gevoelsmatig zeg ik dat er flink wat mensen blij zullen zijn met dit filter en het gewoon zullen gebruiken als het goed werkt. Dit zal dan ook invloed hebben op de mensen die zoveel mogelijk mensen willen bereiken. Zij zullen dan eerder geneigd zijn om zwakkere krachttermen te gebruiken, want anders kost dat hen aandacht.
En laten we eerlijk zijn. Het is maar zelden dat krachttermen echt iets toevoegen aan boodschap. Sterker nog. Voor mij voelt het altijd als mensen moeten schreeuwen of schelden om hun boodschap over te brengen, dat de boodschap dan blijkbaar te zwak is.
Hier zie je dus een cultureel verschil
Dat zag je destijds ook met de regels voor bloot. In de VS zijn ze (in het openbaar) heel erg preuts en werden alle borsten gebanned van Facebook, waaronder ook klassieke schilderijen. In andere landen zijn ze daar veel makkelijker in.

En uiteraard zijn er ook mensen die naakt naar elkaar willen posten, exhibitionistisch zijn, etc. Dat lijken me op zich legitieme wensen.
Het is maar zelden dat krachttermen echt iets toevoegen aan boodschap.
Scheldwoorden worden vaak gebruikt door tegenculturen om de macht van scheldwoorden te ondermijnen of om de groep te zuiveren van bepaalde anderen. Dat was al zo bij de geuzen, wat een scheldwoord was dat een letterlijke geuzennaam werd. Tegenwoordig gebruiken sommige Amerikaanse zwarte subculturen het woord 'nigger' als liefdevolle aanduiding.
Ik denk dat het wel effect kan hebben, normaal heb je op social media geen enkele weerstand om iets te escaleren, en met zo’n type mededeling is het alsof iemand zegt ‘zou je dat nou wel doen’ waarna het bij sommigen toch wel iets van inkeer teweeg kan brengen misschien.

Het kan in ieder geval sowieso geen kwaad.
'sterk taalgebruik'...

Ik zou 'strong language' liever vertalen met 'grof taalgebruik'.
De kwaliteit door gebruik van de letterlijke vertaling op tweakers is kwalitatief uitermate teleurstellend.

Efin, twitter an sich is gewoon een rukplatform. Door de beperkte beschikbare tekens is er te weinig ruimte voor enige nuance. Je verhaal verdelen over meerdere tweets werkt niet want alleen nummertje 3 wordt geretweet en nr 1,2, 4-10 worden achterwege gelaten.
Het is is met een paar tweets ook veel te makkelijk om elkaar op te zwepen, even een beetje onzin verspreiden en je hebt zo een groep mensen aan het schuimbekken alvorens blijkt dat het toch wel mee viel.
Jorgen Moderator Beeld & Geluid @Lanfear895 mei 2021 23:56
Als je de tijd neemt om goede tweets te schrijven is er prima ruimte voor nuance. Soms is het beperkte aantal tekens niet fijn, maar dat dwingt je ook om over je boodschap na te denken.
Dat is het idd, en ik denk dat dat zeker in het begin een sterk punt van Twitter was. Het heet ook wel een microbloggingplatform, en het was een reactie op blogs die vaak 5+ paragrafen lang zijn. Het terugbrengen van 5 paragrafen naar 1 tweet is een skill.

Tegenwoordig wordt dat natuurlijk genegeerd en schrijven mensen volledige blogposts in een paar dozijn tweets, of plaatsen ze afbeeldingen van langere teksten. En natuurlijk posten veel mensen elke poep en scheet die ze doen.
Ik denk dat je de moeite die een gemiddelde twitter gebruiker in een tweet steekt (of wil steken) zwaar overschat. Alles moet tegenwoordig snel en simpel, "Nadenken over m'n boodschap? Te veel moeite/geen zin" *plop* gepost.
AuteurAverageNL Nieuwsredacteur @Verwijderd5 mei 2021 22:36
Dat ben ik met je eens, ik heb het bij dezen aangepast :)
"...als er taal in voorkomt die schadelijk kan zijn." Moet ik voor lijf en leden vrezen wanneer ik in aanraking kom met schadelijke taal? Kan ik mij tegen die schadelijke taal verzekeren?

Als organisaties strooien met begrippen als: "schadelijke taal" en "veilig voelen", dan weet je inmiddels wel hoe laat het is. Mensen wiens betoog keer op keer vervalt in hyperbolen en pathos, die hebben inhoudelijk doorgaans niet zo'n sterke zaak, anders hadden ze het wel over die boeg gegooid.

Ben benieuwd wie er als eerste een werkende add-on maakt die de waarschuwing omzeilt.
In z'n algemeen ben ik niet zo'n fan van de waarschuwingen van Twitter, maar misschien dat deze 'is dit echt wat je de wereld in wil sturen' waarschuwing een enkele boosaard nog van gedachten kan doen veranderen.

Het 'sterke taalgebruik' wat ik op Twitter de laatste tijd langs zie komen is in mooiere bewoordingen verpakt en zal door zo'n waarschuwingssysteem waarschijnlijk niet gedetecteerd worden. Mensen die de k-ziekte vervangen met corona en in plaats van je een 'k-lul' noemen je nu corona of iets als 'geen plekje op de IC' toewensen.
Poging om Twitter weer social media te maken (ipv asocial media).

Iedereen die roept dat dit censuur is praat onzin.
Ten eerste, je kan de melding gewoon negeren.
Ten tweede, je mag nog steeds zeggen wat je wilt, je wordt alleen aangespoord om het in fatsoenlijke woorden te doen.
Als ze die hele site nou gewoon offline halen is het helemaal opgelost.
Je kan er gewoon ook niet meer heen gaan. Ik begin ook beetje al die social media zat te worden. Geeft alleen maar onrust en kost je kostbare tijd.
Ik ben al 2,5 jaar van Twitter af. Ik had de euvele moed om het woord "retard" te gebruiken. Of ik dat wel eens eventjes heel snel weg wilde halen, tot die tijd zou m'n account geblokkeerd blijven.

Nooit meer teruggekomen, ik doe 't sindsdien wel op de Fediverse. Zonder tracking, zonder reclame en zonder advertentiegeleide moderatie.
Hoeveel zooi kom je daarop tegen? Ik bedoel sommige platformen vind ik ook te streng, maar volledig ongereguleerd is onbruikbaar. Zelfs Parler en co, van die sociale media die "vrijheid van meningsuiting" promoten, verwijderen met enige regelmaat content en mensen van hun platform.
Verwijderd @YopY6 mei 2021 10:15
Parler is geen goed voorbeeld omdat die onder de duim van Bigtech zitten.

Kijk naar Gab, die hebben zich in een vroeg stadium ontworsteld aan Bigtech en hoeven zich nu nog maar alleen aan de wet te houden....zoals overigens iedereen.
Volledig ongereguleerd is wat mijn persoonlijke voorkeur heeft iig, ik modereer zelf wel. Ik kan op mijn eigen hub blokkeren wie of wat ik wil. Mensen die niet in de positie zijn om hun eigen hub te runnen, kunnen een account nemen op een hub die modereert naar hun smaak. En geloof mij: er is voor alle smaken iets te vinden, van braaf gemodereerde feelgood-hubs, tot die-hard nazi-hubs.
Dank voor de tip, die ga ik eens uitproberen.
Ik ben persoonlijk groot fan van Hubzilla, dat kan veel en praat bovendien met de meeste andere protocollen op de Fediverse.
Het doel van twitter gebruiken lijkt me zowel voor twitter als voor veel gebruikers om voordeel te hebben bij met elkaar communiceren en daarbij behoorlijk met elkaar om te gaan. Je voorstel lijkt niets op te lossen voor die doelen, in tegenstelling tot dit soort oplossingen waarbij een bedrijf samen met gebruikers kijkt wat dan wel kan helpen.
Mooie feature, maar ik vraag me af of het niveau hiervan echt omhoog zal gaan op twitter. Het lijkt altijd een beetje een medium waarin mensen vooral hun gedachten dumpen. Soms zit er wat leuks tussen, maar meestal heb ik na vijf minuten twitter mijn portie wel gehad. Het lijkt echt steeds meer op Shitter, maar nu dan met een filtertje.
Jorgen Moderator Beeld & Geluid @MrHankey5 mei 2021 23:53
Het is maar net met wie je omgaat. Ik blokkeer haters en wappies en wat er dan overblijft zijn over het algemeen hartstikke leuke mensen. Soms kom je echter tuig tegen maar dat is helaas overal.
Issue is een beetje dat alles en iedereen elkaar tegenwoordig maar wappie noemt. Afwijkende mening? Wappie! Kan ik niet zoveel mee persoonlijk.

Ik blokkeer overigens zo goed als niemand op twitter, of iemand moet echt stalkerig gedrag gaan vertonen of letterlijk alleen op de man gaan proberen te spelen of gaan proberen te bedreigen. Waarbij dat laatste juist lastig is op een semi-anoniem platform als Twitter. Op die manier lees je juist net ook andere meningen, soms met ook goeie onderbouwingen.
Jorgen Moderator Beeld & Geluid @xxxneoxxx6 mei 2021 09:41
Ik heb ook niks tegen andere meningen, maar als je bijzondere stenen eerder als oplossing voor corona ziet en achter elke boom een verstopte Bill Gates verwacht, dan ben je behoorlijk wappie.
Klopt. Maar tegenwoordig is het de trend om iemand wappie te noemen die zijn vraagtekens zet bij ons overheidsbeleid. Of bij iemand die bijvoorbeeld bij nieuwsitems over corona medicijnen danwel bijwerkingen reageert ook direct weggezet wordt als wappie danwel antivaxer of zo.
M.i. is de hele corona discussie een treffend voorbeeld van polarisatie op dat vlak; je bent kennelijk een wappie of een lockdownie, en er is geen midddle ground. Het plakken van labeltjes en daarmee goedkoop scoren is kennelijk belangrijker dan het hebben van een inhoudelijke discussie omtrent.. Nou ja, alles m.b.t. de crisis waar we ons in bevinden.

[Reactie gewijzigd door xxxneoxxx op 24 juli 2024 06:06]

Jorgen Moderator Beeld & Geluid @xxxneoxxx6 mei 2021 14:20
Wat ik op Twitter zie zijn veel kritische mensen die op basis van de wetenschappelijke feiten en overheidshandelen sommige dingen hetzelfde en andere dingen anders willen doen. Niks mis mee.
Ik ben van mening dat de blokkeerfunctie op papier logisch is, maar in realiteit gigantisch misbruikt word. Er gaan veel tweets rond van mensen die automatisch zeggen dat een afwijkende mening meteen geblocked gaat worden. Wat is dan het nut van posten, als niemand kan reageren?

Persoonlijk vind ik, als je iets kan zeggen, dan kan je ook iets aanhoren. Eenzijdig converseren kan gewoon niet op zo'n platform.

Zo'n blokkerfunctie heeft zijn context, maar niet op alles.
100% eens. Ik vind dat ook bijzonder. Mensen mengen zich in een discussie maar willen alleen praten met gelijkgestemden. Of het nu bijv. De corona pandemie betreft, het politieke spectrum (links VS rechts) of zelfs zaken als gameconsoles onderling of welk merk smartphone je voorkeur heeft. Je wel mengen in discussies om die vervolgens niet te willen voeren.. Vreemd.

Het soort mensen dat alles blocked wat ze niet aanstaat begrijp ik sowieso niet. Het is social media, als je liever in een safe bubble wilt zitten, registreer je dan op een gericht forum, wordt lid van een subreddit m.b.t. desbetreffende interesse want daar zitten gelijkgestemden om mee te praten en te ja-knikken. Ga dan niet op Twitter een dagtaak hebben om niet-gelijkgestemden te gaan zitten blocken die er een iets andere mening op na houden. Zo zonde van de tijd lijkt mij. :D

[Reactie gewijzigd door xxxneoxxx op 24 juli 2024 06:06]

Ik kan mij niet goed vinden in het huidige pro-europese politieke klimaat van o.a. opgeklopte mediaoptredens, de grootschalige manipulatie van economische data, het media-monopolie en de daaruit resulterende maatschappelijke afbraak. Dus voor mij persoonlijk zijn platforms als linkedin, twitter en nujij echt een mijnenveld.
Geen idee of 't zou helpen, wel interessant om te onderzoeken. Er valt iets voor te zeggen dat een confrontatie met je eigen gedrag een positief effect kan hebben.

Zo heeft bijvoorbeeld Linus Torvards een email filter geschreven om zichzelf een beetje onder controle te houden.
"I expect it to be a continuing process, but for now I have an email filter in place (that might be expanded upon or modified as needed or as I come up with more esoteric swearing—the current filter is really pretty basic). And I have been talking weekly with a professional, although again right now my travel is messing with that schedule," Torvalds said.
Ook schijnt een spiegel achter de bar te werken om aggressie tegen te gaan (kan een urban myth zijn)
Placing a mirror behind the counter helps to change the mood of the customers by showing them how messed up they look with that lightning bolt on their forehead. When they see their angry face in the mirror, they calm down to look pleasant, and your day gets saved.
Het zal niet alles verhelpen, maar wie weet scheelt 't iets :)
Nee een spiegel werkt niet voor agressie. Je moet namelijk wel in de spiegel aan het kijken zijn op het moment dat je tekeer gaat terwijl het juist een persoon is waar jij je op dat moment afreageert.
Een spiegel is puur voor het ruimtelijk effect.
-de bar lijkt groter met meer aanbod.
-je kan zien wie er allemaal aan de bar hangen ipv enkel wie naast je staat/zit.
-je kan zien of er iemand achter je aan het kloten is.
Etc...
Twitter is inderdaad het afvalputje. Ik kijk er weleens kort op, maar wat een reacties vind je daar. Pffff.
Dan volg je misschien de verkeerde personen? Vreemd om te doen alsof asociaal gedrag inherent is aan Twitter. Natuurlijk zitten er aso's, maar waarom zou je die opzoeken?
Dan volg je misschien de verkeerde personen? Vreemd om te doen alsof asociaal gedrag inherent is aan Twitter. Natuurlijk zitten er aso's, maar waarom zou je die opzoeken?
De Academisch (Twitter) wereld staat er om bekend. Verre van asociaal, bijzonder vriendelijke mensen. Maar strong language over vrijwel de hele linie. Van het jonge spul wat met hun bachelor bezig is, tot post-grad en professors aan toe. Artsen kunnen het ook goed.

Het heeft echt heel weinig te maken met asociaal zijn oid. :)
Ik ben blij dat de paar mensen die het waarderen als men te pas en te onpas anderen om de oren slaat met hun bewonderingswaarde principes toevallig op jouw pad zijn gekomen.
Right. Toen je zei dat je geen Twitter had stonden alle interviewers zeker op en klapten ze allemaal en boden ze je 15K per maand en een Audi aan.

Overigens, eindeloos grappig dat iemand met een gamertag gemaakt door een 12-jarige commentaar geeft op iemand’s profiel :+

Het gebruik van woorden als “SkillZ” en “Lollz” resulteert in een automatische diskwalificatie omtrent een valide mening, je hebt het naar alle waarschijnlijkheid al vaak genoeg moeten aanhoren maar bij deze.
Binnen de functioneel beheer en business intelligence sector is dat inderdaad een gespreksonderwerp, bij de 30 plussers in ieder geval, breng het onderwerp binnen je bedrijf of werkplek eens op tijdens de pauze. Verder ga ik niet in op het andere commentaar, in plaats van tegen een muur aan praten geef ik je groot gelijk en wens in je nog veel plezier op Twitter.
Ik begin zo langzaam aan te snappen waarom jij zoveel trollen op Twitter aantrekt :+
Meneer dit is een FEBO.
Dat Twitter is niet meer zo vrij als een vogel O-)
"fuck" mag niet, maar onverholen racisme wel. Check.
Je moet leren de juiste dog whistles en doublespeak te gebruiken, dan kom je overal mee weg. Wilders en Baudet worden niet in het openbaar betrapt op racistische uitspraken - een van de meest controversiële dingen die in de afgelopen jaren gezegd waren was de "meer of minder" uitspraak. En natuurlijk de "gelekte" whatsapp berichten, waar ze dachten dat ze privégesprekken hadden.
Snap wat je zegt hoor, maar Baudet gaat regelmatig verder dan de 'minder'. Eind vorige maand nog een waarin letterlijk wordt gezegd dat men 'beter' is dan diverse minderheden.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.