Proximus brengt op 1 juli zijn Flex-abonnementen uit. Hiermee kunnen klanten van de provider een abonnement afstellen op basis van verschillende categorieën als vaste telefonie, mobiele telefonie en televisie. De abonnementen komen vanaf 60 euro per maand.
De Flex-packs bestaan uit drie categorieën die met elkaar kunnen worden gecombineerd. Het gaat hierbij om vast internet en vaste telefonie, mobiele telefonie, en een tv-aanbod. Het goedkoopste abonnement gaat 60 euro per maand kosten, maar verdere details worden daarbij niet gegeven.
Wel kan met alle mobiele abonnementen onbeperkt gebeld worden naar Belgische telefoonnummers, en onbeperkt bellen binnen EU-landen waar klanten eventueel verblijven. Ook biedt Proximus gratis data nadat het abonnementslimiet is overschreden, hoewel de snelheid daarbij wordt verlaagd. De snelheid daarvan is niet bekend. Klanten kunnen eventueel extra data aanschaffen, waarbij 3 euro wordt gerekend voor 500MB of 5 euro voor 1GB.
Verder biedt Proximus glasvezelabonnementen met snelheden tot 1Gbit/s afhankelijk van het gekozen abonnement. De provider komt met een 'onbeperkt tariefplan' met 5g-ondersteuning. De prijzen hiervan zijn echter nog niet bekendgemaakt. De provider komt ook met een Proximus Family Life-app. Via deze app kunnen gezinsleden samen to-do-lijsten opstellen, agenda's samenstellen en locaties met elkaar delen.