EA en DICE introduceren vermoedelijk op 18 januari microtransacties in Battlefield V. Dat blijkt uit een listing op Amazon van de zogenaamde BCoins. Met het in-gamegeld, dat met echt geld moet worden gekocht, kunnen spelers cosmetische aanpassingen kopen.
Een reddit-gebruiker merkte op dat Amazon een digitale code voor Battlefield V: Battlefield Currency aanbood. Het product is inmiddels niet meer te zien bij de webwinkel, maar bij de listing stond vermeld dat het item op 18 januari 2019 wordt uitgebracht.
De code voor 6000 BCoins kost 50 dollar. Waarschijnlijk zijn de prijzen gelijk aan de Crystals uit Star Wars: Battlefront II. Dat zou betekenen dat BCoins ook te koop zijn in aantallen van 500, 1050 en 2000, voor respectievelijk 5, 10 en 20 dollar.
Battlefield V kwam in november uit en bevat tot nu toe geen microtransacties. EA heeft eerder wel aangegeven dat het later mogelijk wordt om met echt geld zogenaamde Battlefield Currency te kopen. Het in-gamegeld kan gebruikt worden voor cosmetische aanpassingen; eerder beloofde de uitgever dat spelers er geen gameplayvoordelen mee kunnen behalen.