Samsung gaat de Note 7 opnieuw verkopen als refurbished toestel

Samsung gaat de Galaxy Note 7 opnieuw verkopen als een refurbished toestel. Dit is onderdeel van een plan van Samsung om de uit de handel gehaalde Note 7-toestellen op een milieuvriendelijke manier te recyclen. Het is onduidelijk wanneer en in welke landen de toestellen op de markt komen.

De beslissing of de Note 7 op een bepaalde markt zal worden verkocht, hangt sterk af van de gesprekken die Samsung zegt te voeren met de lokale telecomwaakhonden en providers. Ook heeft Samsung gezegd dat de lokale vraag naar het toestel een rol speelt bij de beslissing of de Note 7 in een bepaald land wel of niet wordt uitgebracht.

De vorig jaar teruggehaalde toestellen worden gerecycled volgens een driestappenplan. Allereerst wordt bekeken of de toestellen in aanmerking komen om als refurbished opnieuw verkocht te worden. Van de toestellen die niet meer in de verkoop gaan worden bepaalde bruikbare onderdelen, zoals semiconductors en cameramodules, verwijderd door gespecialiseerde bedrijven waarna ze als testonderdelen zullen dienen in andere productieprocessen. Tot slot zullen metalen zoals koper, nikkel, goud en zilver op milieuvriendelijke wijze worden verwijderd.

Samsung heeft tegen The Verge gezegd dat het reduceren van de milieubelasting het doel is van het introduceren van refurbished Note 7-toestellen. Mogelijk krijgt de telefoon een geheel andere naam. Andere details zoals de technische specificaties en de prijs worden pas bekendgemaakt zodra het toestel beschikbaar is. Samsung heeft gezegd dat het de refurbished exemplaren van de Note 7 niet in de Verenigde Staten zal uitbrengen.

Vorig jaar zei Samsung nog dat de Note 7-toestellen niet zouden worden gerepareerd om als refurbished toestellen opnieuw te zullen worden verkocht. Daar is Samsung nu op teruggekomen.

In januari heeft Samsung na maanden onderzoek naar de incidenten gezegd dat twee verschillende fouten in de accu's voor de Note 7 ertoe hebben geleid dat telefoons bij relatief veel consumenten vlam vatten.

Door Joris Jansen

Redacteur

27-03-2017 • 20:50

110

Reacties (110)

110
102
43
5
0
37
Wijzig sortering
Ik vind de term tweedehands die sommigen gebruiken niet op zijn plaats. Denk bijvoorbeeld aan de toestellen die wel gefabriceerd zijn, maar niet uitgeleverd. Hier in NL heeft Samsung op de dag van de eigenlijke levering de verkoop stil gelegd. Die toestellen hebben het daglicht niet gezien. Als men daar een nieuwe kleinere batterij in stopt, dan heb je technisch gezien nog steeds een gloednieuw model maar dan gemodificeerd.
Ik zou zo'n model gerust kopen hoor. Vliegen doe ik toch niet, dus dat aspect houdt me niet tegen.
Ja precies ook wat ik dacht. Ze kunnen gewoon de accu eruit halen, nieuwe accu erin en het toestel zou veilig moeten zijn. Ik snap niet waarom ze dat niet gelijk gedaan hebben.

Eigenlijk was vrij snel na de eerste blamage al bekend dat het iets met de accu moest zijn.
Dat is toch exact wat ze gelijk gedaan hebben? Alleen wilde het toeval dat de nieuwe batch accu's ook foutief was; ditmaal door een fabricagefout in plaats van een ontwerpfout.
Ik zou het niet doen. Elk toestel wat bij mij gerepareerd werd door Samsung. Deed het erna slechter dan ervoor.
Ik snap dat dit niet door een partij hier in NL gedaan wordt. Maar heb slechte ervaring met een reparatie aan een telefoon.
Jouw toestel wordt dan ook niet door Samsung repareerd maar door Dynafix, waardeloos bedrijf met criminele praktijken.
In je laatste zin haal je het probleem aan.

Als ze de modelnaam niet wijzigen is het dus nog steeds officiëel verboden om ermee te vliegen.
Verder is het bij ons op het bedrijf (en nog vele andere bedrijven die met chemisch materiaal werken) verboden dit toestel op de site mee te nemen. Dit staat aangegeven aan de inkom.
Je kan wel zeggen dat het refurbished is maar daar zijn de vliegtuigmaatschappijen en de bedrijven juist niets mee.
Samsung kan best even er een ander naampje aan geven. Samsung Note 7 e(nhanced) ofzo
Ik ben dan vooral benieuwd naar de prijs. Zal wel in de buurt van de Galaxy S8 moeten zitten lijkt mij, anders is dit toch een veel interessanter ding? Tenzij ze ook nog wat rommelen met de software waardoor hij minder presteert dan eerst. :X
Refurbished staat eigenlijk ook synoniem voor 'goedkoper/tweedehands', en ze doen dit denk ik vooral voor de PR zodat ze laten zien dat ze die hele crisis nog wel bewust netjes afhandelen, het zou een beetje raar zijn als ze dan alsnog full-price gaan vragen.

[Reactie gewijzigd door Asitis op 24 juli 2024 06:39]

Dat zou misschien inderdaad raar zijn, maar qua specificaties en features is het wel een monster (zelfs nu nog) en zeker een prijsje waard. Hem voor €400 op de markt zetten, zou niet erg slim zijn voor de sales van de S8 lijkt mij zo.. En met de 400 zit hij weer in het vaarwater van de S7 en S7 Edge.

Oftewel: zeer interessant wat de prijs gaat zijn.

[Reactie gewijzigd door Luca op 24 juli 2024 06:39]

Hmm ik weet het niet je mag er sowieso al niet mee vliegen dus de vraag is of dat dan wel mag wanneer je de refurbished versie hebt. Bovendien zal het aantal beschikbare refurbished toestellen beperkt zijn.

Ik zou er geen hoeven iig voor 400 euro dan koop ik liever een OnePlus 3T.
Ik vraag me idd af of je met zo'n refurbished toestel nog wel op vakantie kunt of dat het vliegverbod voor het toestel van kracht blijft.
Nou, als ik voor 400 piek kon kiezen tussen een Note of een Oneplus dan had ik de Note gekozen. Oneplus is goed, 3T ftw, maar Samsung is baas op de high-end.
Alleen zo jammer van de software van Samsung.
Eenmaal een Oneplus in je handen gehad dan wil je echt geen touchwiz meer.

Edit-
Ik vind dat Samsung hele mooie toestellen maakt maar ik wil ook graag een zo kaal mogelijke android versie.
Ik kan maar niet wennen aan touchwiz.

[Reactie gewijzigd door coob op 24 juli 2024 06:39]

Ik heb een OPO gehad maar ik heb de gewoonte om overal Nova Launcher op te installeren waardoor alles ongeveer hetzelfde werkt. Dat de menu's afwijken is voor mij niet van belang, daar kijk ik normaal toch niet in.
Eenmaal een Oneplus in je handen gehad dan wil je echt geen touchwiz meer.
Dat is jouw mening. Ik ben heel blij met Samsung's Touchwiz qua uiterlijk, ook vergeleken met stock Android.
Eenmaal een Oneplus in je handen gehad dan wil je echt geen touchwiz meer.
Gek mijn vriendin heeft precies die overstap gemaakt, voor zover ik weet heeft ze geen spijt ;)
Dat verhaal van de slechte software van Samesung heeft ook al een baard. Dat gold misschien t/m de S5, maar vanaf de S6 is Touchwiz goed, snel en flexibel. Ik heb daarnaast een S4 met Cynogen en heb ik vergelijking met deze kale Android niet het idee dat de huidige versie van Touchwiz vol zit met onnodige onzin.
Anoniem: 902931 @oef!28 maart 2017 02:26
Helemaal met jou eens vergeet niet dat het gedoe met die accu's helemaal is uitvergroot en uitgemolken is omdat het juiste om samsung gaat ..en ik kan jullie vertellen een 1 plus one 3 nog niet in de buurt van de Note komt her gemak waar je met een samsung werkt en streamt en spiegeld is gewoon een klasse apart ook de wissel werking met ander apparatuur is gewoon niet ter discussie zelfs de note 4 is nu nog met al die nieuwe technologie en meerdere kernen beter dan veel nieuwe toestellen.
OnePlus One FTW (geen gezeik met KNOX/custom ROMS m.b.t. garantie, TouchPissWiz of slecht update beleid van de fabrikant ;) ).

[Reactie gewijzigd door born4trance op 24 juli 2024 06:39]

Ja en dan op vakantie gaan en sorry meneer uw toestel mag niet mee. Ja maar het is refurbished blabla ja niks mee te maken. Sta je dan.
Dus 1 of 2 weken je telefoon niet kunnen gebruiken is voor jou belangrijker dan 24/7 een betere telefoon gebruiken gedurende een lange periode?
Inderdaad, dat lijkt me toch wel frustrerend hoor ik vlieg toch zeker 3-4 keer per jaar. En ook al was het 1x dan kun je je mooie telefoon niet mee op vakanite nemen? Heb je nog een reservetoestel nodig ook, nou lekker dan nee dank je.

En is ie ook beter? Voor wat ik doe met een telefoon is een OPO ook prima. Een Moto G4 ook trouwens.
Anoniem: 120539 @B00st3r28 maart 2017 11:55
Ik kan natuurlijk niet beoordelen hoe vaak jij met de grillen van een lokale beveiligingsbeambte te maken hebt gehad, maar daar zit dus het probleem:
Het is wellicht niet erg dat je hem tijdens je vakantie niet kunt gebruiken, maar als de regels niet duidelijk zijn of deze door de controlerende instantie niet juist gehanteerd worden kan het zomaar zijn dat jouw telefoon ineens in een grote bak eindigt, en dat wordt het ineens een toch wat kostbaarder hobby.
De discussie ga je vaak in de resterende tijd voor de gate-close niet winnen, en de beambte weet dat.
Nee daar heb ik nooit mee te maken. Ook vlieg ik nooit (maximaal 1x per 3 of 4 jaar), dus voor mij is het geen issue. Ik kan me voorstellen dat het voor andere mensen best wat narigheid met zich mee kan brengen.
Is lekker rustig op vakantie 😉 daarvoor ga je op vakantie om rust te hebben toch?
Ze vervangen de accu door een goede. Denk je echt ze nog eens ontploffende Notes gaan verkopen?
Ja je mag er wel mee vliegen er komt een lichtere accu in
Deze gaat sowiezo niet uitkomen in Nederland ( of in de rest van europa wat dat betreft mischien oost Europa) denk ik, hij is meer bestemd voor de emerging markets. Dus ik denk dat ie qua prijs wel onder de s7/ s7 edge gaat zitten.

[Reactie gewijzigd door R0987 op 24 juli 2024 06:39]

Mensen in emerging markets kopen echt geen Note 7. Eerder een Galaxy J1 of zelfs een nog veel goedkoper toestel.
Ja want hier zie je op tv nooit bijstandsmoeders met een ps4 en een vdikke vakantie op de pof.

Genoeg mensen die liever geld lenen dan een toestel/kleding/auto/huis kopen dat bij hun financiële situatie past
Tuurlijk komt dit voor, maar om dit nu als reden te zien om een telefoon in emerging markets te gaan verkopen lijkt me stug. Het zal een kleine doelgroep zijn die (helaas) te duren spullen koopt maar er zijn ook genoeg mensen die dit niet doen. Zij zullen dus geen Note 7 kopen...
Anoniem: 890159 @R098728 maart 2017 00:05
En daar zitten vast slimmerikken die hem weer gaandoorverkopen in het westen.
Anoniem: 34124 @Luca27 maart 2017 21:33
Jij zou er als de kippen bij zijn :Y)
Ik anders wel de note7 is toch een spannendere telefoon lijkt me en bedoel ik niet de niet de batterij mee :X :X
Waarom is de samsung dan beter? Enige wat ik me kan voorstellen is dat je de software of het grote scherm gaat noemen. Qua specs lopen ze sowieso ietsje achter (SD 820 vs de 821 in 3T) en qua software... Dat is de reden waarom ik Samsung mijdt.
Qua specs lopen ze achter? Beste scherm op de markt, een van de/de beste camera op de markt (sowieso in low-light), erg goede accuduur, bouwkwaliteit en snelheid. Qua specs lopen ze niet achter, de OnePlus 3T scoort zo goed door het 1080p scherm. Had er een 1440p scherm in gedaan en ze staan weer naast elkaar als je naar de benchmarks gaat kijken. De 821 is overigens niet heel veel meer dan gewoon een overgeclockte 820.

Beetje rustig met de claims :P

[Reactie gewijzigd door Luca op 24 juli 2024 06:39]

De 821 is dus sneller. En heeft meer geheugen. En de software is gewoon beter. OP3 richt zich meer op performance dan op randzaken.

De punten die je aanhaalt zijn randapparatuur en het enige wat mij boeit is dat de camera snel is en 'ok' plaatjes maakt. Het scherm moet helder zijn en goed afleesbaar, 'ok' is hier ook weer prima voor mij. Een 1440p resolutie zie ik niet snel iets van terug. 2GB geheugen en een hogere clock speed merk je wel. En qua accu... dit ding laadt zo allejezus snel op :> kwartiertje in de lader, 30-35% accu erbij.

Bouwkwaliteit begin ik maar niet over, alle S7's op kantoor zijn al een keer gerepareerd na 1x vallen. Mijn OP3 is uit een attractie op de kermis gesodemieterd en de meest lompe tweaker die ik ken heeft erop gestaan. Niks nakkes nada van te zien :)
De 821 is niet sneller, hij presteert alleen beter doordat er minder pixels aangestuurd hoeven te worden. Hier een SoC showdown met de benchmarks. De Kirin 960 van Huawei is de nummer 1, de Exynos van de S7 nummer 2, gevolgd door de 821.

Het is naar mijn mening echt geen randapparatuur, want dit is wat de phone 'smart' maakt.. Verschil van mening. :P 1440p resolutie zie jij wellicht niks van terug, maar genoeg anderen wel. Schuif hem in een VR-bril en je weet genoeg.

Voor de rest is de 3T natuurlijk een super tof ding, daar niet van. En de OP3(T) heeft inderdaad een geweldige bouwkwaliteit. Het is dat ik wat anders wilde, maar anders had ik de OnePlus 3 gewoon gehouden. :+ Ik kijk erg uit naar de opvolger, hopelijk komt deze ook in mat zwart.
Mijn bron is de review van tweakers, die zegt wat anders:

reviews: OnePlus 3T - Iets meer telefoon voor iets meer geld

VR doe ik niet aan, dat is ook met een S7 imho waardeloos (en past een note 7 wel? ;) )
Net als de term premium (met name in de auto industrie) wordt het woord refurbished inderdaad in veel gevallen misbruikt. In de basis heb ik er niet zoveel op tegen, zeker als daarmee verspilling en milieuvervuiling worden voorkomen, maar noem het dan gewoon tweedehands.
Het is een term uit de Engelse taal afkomstig van 'furbish'. Het betekent letterlijk dat iets naar een goede staat hersteld is. De term 'tweedehands' of 'used' zegt totaal niks over de staat terwijl refurbished dat juist wel doet; niet gloednieuw, maar wel gewoon zonder grote schade en volledig functioneel. En ik moet zeggen dat, zolang ik producten zie die refurbished genoemd worden, dus ook echt klopt.

Een betere, korte beschrijving is er in mijn ogen niet.
Soms gaat het ook om omgeruilde hardware die dead on arrival is. Die zijn één keer uit de verpakking gehaald en gingen niet aan en worden gelijk omgeruild voor een nieuwe (en word de oude gerepareerd). Dat kun je nauwelijks 2ehands noemen. Vandaar dat je vaak ook verschillende "grades" hebt (de beschadigde met veel gebruikerssporen zijn vaak wel 2ehands).
Jawel, "opgeknapt", de juiste vertaling van "refurbished".
Ze doen dit gewoon om onder hele dikke boetes van de Koreaanse overheid aan te komen omdat ze anders niet voldoen aan milieuwetten etc. Ze zullen deze toestellen vast niet weer volop op de Westerse markt zetten maar op minder grote markten zodat ze geen/minder concurrentie met zichzelf (S8) hebben.
Ze zouden ze ook als extraatje bij andere dure producten kunnen geven net zoals dat je bij de ES serie tv's van Samsung en galaxy tab kreeg. Of als exclusieve aanbieding voor mensen die al een geregistreerde (lower end) Samsung telefoon hebben. Zijn genoeg acties voor te verzinnen. Of gewoon dumpen op markten waar samsung nog geen groot aandeel heeft voor lage prijzen (om bijvoorbeeld goedkope Aziatische merken dwars te zitten).
Ik denk eerder dat ze de refurbished toestellen als een soort Note 7S uitbrengen. Dit is niet alleen vanwege goed imago. Het is onder andere een feit dat Note 7's niet bij vliegmaatschappijen aan boord mogen. Dus er zal al een sticker op moeten of een aanpassing waardoor je kan zien dat het hier gaat om het veilige refurbished model.

Verder denk ik dat Samsung dit doet omdat ze hun Galaxy Note lijn willen redden. Zou jammer zijn dat het fiasco rond de Note 7 een einde brengt aan de phablet markt voor Samsung. Ik hoop nog werkelijk dat er een Note 8 komt later en niet de Galaxy Note de das om doen.

Zou het wel gek vinden als de prijs onder de 600 zou komen. Refurbished of niet, ze kunnen deze toestellen niet laten concurreren met hun andere. Of juist wel als er toch maar een gelimiteerd aantal Note 7's zijn. Dan verdienen ze er €600,- per toestel mee anders was het toch €0,- geweest als ze het niet gingen refurbishen.
Ik denk dat deze refurbished note eerder voor kleinere markten verkocht zullen gaan worden, waar sowieso minder kritische consumenten rondlopen...Cambodja, Maleisië...zuid-Amerika.
Want de gemiddelde Cambodjaan heeft genoeg inkomen om een Note 7 te bekostigen? Dat selecte groepje dat dit wel kan (lees: rijken) gaat natuurlijk niet met een tweedehands toestel rondlopen dat ook nog eens last heeft van imagoschade. Die kopen lekker een splinternieuw topmodel.
De gemiddelde prijs van de note7 zal daar dan ook een flink stuk lager liggen dan bij ons.
Ik zal je uit je dromen helpen, dat valt wel mee. Zie bijvoorbeeld voor andere Samsung modellen: http://www.hakse.com.kh/P...px?CategoryID=1&BrandID=2

Samsung heeft gewoon een hoeveelheid kosten die ze per toestel door rekenen. Wat enig verschil kán maken zijn de belastingen/btw/invoerkosten per land. Het is echt niet zo dat Samsung in landen met 1/10e aan gemiddeld inkomen de toestelprijzen halveert ofzo.

[Reactie gewijzigd door geekeep op 24 juli 2024 06:39]

Anoniem: 457607 @Luca27 maart 2017 20:59
Ik gok op 75% van de beoogde initiele prijs. Hoger dan dat en je kunt beter een S8 kopen. Lager dan dat en niemand koopt een S8. Ligt inderdaad best gevoelig, deze prijs.
Lijkt mij net boven de S7 Edge, want het is weinig meer dan dat, en dat is dus onder de S8 prijs. Hoewel ik dan liever iets minder of meer uit zou geven, ik hoef geen refurbisched toestel, hoe goed het ook is.

Alles wat de Note 7 heeft op het pennetje na komt in de S8 maar dan nog sneller/beter, als het goed is. Denk niet dat Samsung het heel erg vind om nog Note 7 voor de hoofdprijs te verkopen hoor, misschien is de marge nog wel hoger dan op de S8 serie...

Daarnaast moet je ook niet vergeten dat er maar 3 miljoen toestellen zijn minus een aantal wat niet is ingeleverd, of waarvan de speciale zelfdestructiemodus al gebruikt is.

[Reactie gewijzigd door watercoolertje op 24 juli 2024 06:39]

Hoe goed dan ook ja? Nou dan mag je de volgende keer al mijn nieuwe iphones hebben als ze weer eens stuk gaan. Apple geeft altijd refurbs terug na reparatie en die doen het altijd geweldig. Ik wil hier niet mee impliceren dat een refurbished toestel beter is dan een nieuwe, maar wel dat er zuiniger omgegaan mag worden met technologie en grondstoffen. Alles "moet" maar nieuw zijn ongeacht of het dus werkt of niet, zolang het maar geen refurbished is. Maar als ik dan 2 toestellen naast elkaar zou leggen waarvan de 1 refurbished is en de andere niet zou waarschijnlijk niemand het verschil merken en bovenal het verschil zien. (Bij Apple krijg je netjes een nieuwe backcover en in veel gevallen een nieuw scherm). Ik gok er op dat Samsung ook gewoon netjes met hun klanten om gaat en dat je van hun ook refurbs mag verwachten die presteren als een nieuwe en er ook uit zien als een nieuwe. En na vele tientallen nieuwe en refurbs gehad te hebben (de refurbs vaak nadat de nieuwe mankementen begon te vertonen) kan ik oprecht zeggen dat het geen ene moer uit maakt en het gewoon tussen de oren zit.
Anoniem: 457607 @jimzz28 maart 2017 00:52
Je hebt absoluut gelijk dat refurbished een vaak onterechte bijsmaak heeft. Het voelt niet goed bij mensen, maar er is geen rationele reden voor. Een toestel wat netjes in een hoesje heeft gezeten en een verse accu krijgt, is gewoon zo goed als nieuw. Als daar nog garantie bij geleverd wordt ook, dan is het helemaal er helemaal niets aan de hand.

Maar om het in de praktijk te laten werken, moet het wel fors goedkoper zijn dan een nieuw model van een nieuwe generatie. Maar als het weer te goedkoop wordt, koopt niemand een nieuw toestel. Lastig dilemma.

Een ander tegenargument is dat in de Android wereld, een toestel van 1 jaar oud een nadeel kan zijn in updates tov een nieuw model.
Er is markt zat voor refurbished toestellen, dat betekend niet dat ik er genoeg mee hoef te nemen. Als er nou een overschot aan dat soort toestellen was zou dat wel eens kunnen veranderen :)
Vertel me eens wat er mis mee is dan. Want volgens mij wordt het verhaal niet begrepen. Nogmaals als ik 2 toestellen naast elkaar zou leggen. De ene nieuw en de andere refurbished, zou je daar dan de nieuwe tussenuit kunnen halen? Zonder het serienummer op te gaan zoeken? Als het antwoord nee is, dan is iedere vorm van onderbouwing onterecht en niets meer dan een gevalletje van tussen de oren.
Het is uiteraard een gevoelskwestie, en mijn goed recht om het daarom niet te kopen ;) Als ik mij ergens niet prettig bij voel beslis ik gelukkig zelf wel of ik dat dan wel of niet doe...

Je hoeft het serienummer niet op te zoeken want een refurbisched toestel moet die vermelding ook aan de buitenkant van de doos hebben...

[Reactie gewijzigd door watercoolertje op 24 juli 2024 06:39]

Lijkt me niet.

Als ze er een kleinere accu instoppen kunnen ze het lachend voor 400 euro in derde wereld landen verkopen.

Dan maken ze er nog winst op.
Zal tof worden als je daarmee op het vliegtuig wil stappen.
Idd hoe houd je "the Original" en de refurbished uit elkaar als je het vliegtuig in stapt. Er zijn er nog zat die niet zijn ingeleverd. Als ze dat al kunnen herkennen.
Als ie een ander frontje krijgt lukt dat nog wel. Een andere naam is niet echt een duidelijk verschil, bij menig toestel kun je dat ook niet zo 1-2-3 terug vinden aan de buitenkant.
Ik gok dat de accu iets minder capaciteit heeft, om het op safe te spelen.
Nee, dat moeten ze juist niet doen. Wat je dan doet is laten zien dat je bang bent dat er weer iets fout gaat. 8)7
De doelgroep voor die "nieuwe" toestellen heeft helemaal niet meegekregen / interesse in accu.

Het gaat ze erom dat ze een recente Samsung telefoon hebben.

Bovendien kunnen ze hiermee in derde wereld landen de look-a-like en nep Samsung toestellen mee beconcurreren.

Die nep toestellen kun je van buiten niet of amper van echt onderscheiden.

Bovendien pakken ze daar dan weer marktaandeel t.o.v. van goedkope toestellen en Apple (status object).

[Reactie gewijzigd door totaalgeenhard op 24 juli 2024 06:39]

Nog steeds een top toestel, als ik m zou kunnen krijgen tegen een gereduceerde prijs... doemaar :)
Ja ze moeten wat met de hele voorraad die ze hebben geproduceerd. Is natuurlijk kapitaal vernietiging om daar niks mee te doen, het heeft ze al geld genoeg gekost. Dan maar onder het motto van refurbished aanbieden.
Ze moeten echt wel vertrouwen in het toestel hebben want dit kan natuurlijk killing zijn voor Samsung als er weer een probleem met de Note 7 aan het licht komt.
Wie zou dit nog willen hebben? Als je ook maar een keer zegt dat je een Note 7 hebt kan je lekker mooi gaan uitleggen dat dit om een refurbished "safe" model gaat.
Mogelijk krijgt de telefoon een geheel andere naam.
Dit wordt gewoon de Galaxy Note Value Edition+ of zoiets. Zou het wel stoer vinden als ze het de "Galaxy Note Unflammable" zouden noemen maar dat vindt marketing vast geen goed plan :P
Galaxy Note 7 Blast from the Past Edition :+
Wat gaan ze dan doen met alle mensen die nu nog een note hebben, en die d.m.v. een update hun telefoon niet meer kunnen gebruiken straks? mogen zij de telefoon dan kosteloos laten 'refurbishen' ipv omruilen voor een ander toestel zoals eerst werd voorgesteld?
Die hadden hem natuurlijk gewoon moeten terugsturen. Zou ook dom zijn om te houden, de refurbished zal zeker goedkoper zijn dan wat je er origineel voor betaald hebt. Daarnaast het gevaar dat de accu problemen gaat geven...
Die mensen wil je toch niet belonen? De tijd om je toestel te retourneren en daar een nette vergoeding voor te krijgen is al een tijdje voorbij...
Kan best een interessante optie zijn, zeker als je het pennetje weet te benutten. Ik heb in het verleden een Note 2 gehad en vond het pennetje heerlijk om mee te werken. Als de prijs een beetje de juiste kant op gaat zou ik hem overwegen als opvolger van mijn huidige Galaxy J5.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.