En jij draagt zeker een rood kapje, want je gelooft nog steeds in de sprookjes waarmee je bent groot gebracht. Wat een niveau zeg!
Als je nog steeds graag alles wil geloven wat de fabeltjeskrant je vertelt, dan is dat jouw goed recht maar blijf dan wel respectvol toe naar mensen met een andere onderbouwde mening en probeer hun mening niet met argumentloze dooddoeners te ridiculiseren.
Misschien tijd om de oogkleppen wat verder open te zetten want de wereld zit niet zo simpel in elkaar als je graag zou willen.
Een stelregel die je kan helpen bij het analyseren van wereldlijke ontwikkelingen is altijd je af te vragen:
Wie heeft bij gebeurtenissen het meeste baat, wie profiteert er het meest van.
Dan kom je al snel uit bij de zittende financieel economische macht.
Hoe kan deze oligarchie zijn macht behouden of uitbreiden?
Door de competitie één of meerdere stappen voor te blijven.
Hoe blijf je je competitie altijd een stap voor?
Door voorkennis / inside information!
Hoe krijg je die voorkennis / inside information?
Via spionage en afluisterpraktijken door veiligheidsdiensten.
De veiligheidsdiensten zijn niet meer dan een instrument voor politieke en economische spionage voor de zittende financieel economische macht. Terrorisme en andere smoezen worden slechts als excuus gebruikt om deze economische spionage uit te breiden en te legaliseren.
Sterker nog veiligheidsdiensten zijn bewezen zelf al vaker betrokken geweest bij aanslagen om de publieke opinie te manipuleren. Zoek maar op Operation Gladio.
Trek je dit verder door naar de huidige situatie op het wereldtoneel dan is het helemaal niet onwaarschijnlijk dat de publieke opinie wordt gemanipuleerd in het kader van geopolitieke machtsdoelen die de financieel economische macht voor ogen heeft.
Geloof je nu echt dat er een globale machtsstrijd bezig is vanwege een paar terroristjes uit de bergen van Pakistan? Kom nou toch waar zouden die de middelen hiervoor vandaan moeten halen? Waar denk je dat IS aan zijn middelen is gekomen, van grootmoeder? Nee die zijn bevoorraad en getraind door veiligheidsdiensten van o.a. de VS om de regio en Syrië te destabiliseren, net zoals in Afghanistan, Irak, Libië en de Oekraïne. Met I.S. liep alleen niet geheel zoals de V.S. gewenst had en verloren ze de controle.
Het gaat te ver om hier de hele Geopolitiek uit de doeken te doen, maar waar het vooral om draait is de westerse controle over het financiële systeem van landen via centrale banken, over grondstoffen als goud en olie en de valuta waarin deze verkocht worden. Landen als Irak en Libië hun staatseigendommen niet willen privatiseren zodat de opbrengsten aan het volk blijven toekomen werden nadat zij plannen maakten hun olie niet meer in dollars te verkopen direct binnengevallen en platgebombardeerd onder mom van dictatuur en democratie brengen. Een zogenaamde dictatuur die al die jaren daarvoor geen strobreed in de weg is gelegd. Libië was tot de inval van de Westerse "democratie" brengers en welvarend land zonder westerse centrale bank en zónder staatsschuld. Jonge stellen kregen als ze gingen trouwen van de staat een startkapitaal voor een huis en onderwijs en zorg was gratis.
Kijk nu naar de puinhoop die er daar is achterbleven ten behoeve van de bescherming van de oliedollar en de belangen van westerse multinationals.... een land in puin dat wordt leeggeplunderd door deze westerse multinationals en direct is toegevoegd aan het Centrale Banken syndicaat van de BIS die het land in een ijzeren staatsschuldgreep zal houden door het monopolie op geldcreatie uit handen van de bevolking te nemen en een privatisering van staatseigendommen in gang zal zetten.
Veiligheidsdiensten spelen een belangrijke rol bij de destabilisatie van landen met "dictators" die de belangen van het Westerse grootkapitaal niet goed gezind zijn, om regiem veranderingen in gang te zetten.
Veiligheidsdiensten die op terroristen jagen is één grote theatershow die slechts de agenda van de financieel economische macht dient en als bijkomend voordeel het mogelijk maakt om zonder veel tegenstand de rechten van burgers in te perken zodat zij zich nergens meer tegen kunnen verzetten in onze gestaag vorderende surveillancemaatschappij.
Helaas mede mogelijk gemaakt door de gemiddelde mens zoals jij die zich niet in de achtergronden van de globale machtspolitiek verdiept.
[Reactie gewijzigd door SeelenSchmerz op 23 juli 2024 14:31]