Elke maand publiceert de redactie van Tweakers een grote hoeveelheid reviews van allerlei producten, maar de community publiceert er nog veel meer. Gebruikers bespreken grote aantallen producten die de burelen en testbanken van de redactie vaak niet bereiken, maar die om verschillende redenen wel interessant kunnen zijn voor de techconsument.
In deze artikelenreeks lichten we gebruikersreviews van interessante producten uit. Voor dit artikel hebben we een selectie gemaakt uit de vele reviews die jullie in de afgelopen tijd hebben geschreven. Tips en suggesties over gebruikersreviews voor volgende artikelen zijn zeer welkom. Die kun je achterlaten in dit topic.
Smarthome: Philips Hue wandschakelaarmodule
JDFS besloot de huisautomatisering in zijn nieuwbouwappartement eens goed aan te pakken. Hij bespreekt uitgebreid zijn ervaringen met de de Philips Hue-wandschakelaarmodule, die hij gebruikt zonder Hue Bridge, in combinatie met Zigbee, Home Assistant en ControllerX.
![]() |
127 | |
Product gekocht. |
Accessoires: Apple AirTags
Geruchten over Apples AirTags waren er al meer dan een jaar. In april heeft Apple ze daadwerkelijk aangekondigd en ze zijn nu te koop. DarthPlastic haalde meteen vier stuks in huis en hoewel hij zelden reviews schrijft, deed hij dat dit keer wel, omdat het een nieuw product is en er waarschijnlijk behoefte is aan praktijkervaringen.
![]() |
49 | |
Product gekocht. |
Smarthome: Loqed Touch Smart Lock
Slimme, sleutelloze sloten zijn er in allerlei soorten en prijsklassen. NoFearWizz bespreekt de Touch Smart Lock van de Nederlandse start-up Loqed, die voorzien is van een SKG***-certificering. Hij bespreekt in zijn review uitgebreid de ins en outs van het product én de montage.
![]() |
69 | |
Product gekocht. |
Muizen: Razer Orochi V2
De review van ThatOneCheetah over de Razer Orochi V2 is beknopt, maar met weinig woorden weet hij toch veel informatie te geven over deze kleine muis. Bovendien toont hij foto's van de binnenkant en geeft hij details van de gebruikte switches en sensors.
![]() |
6 | |
Product gekocht. |
Muizen: Roccat Kone Pure Ultra
In zijn review van de Roccat Kone Pure Ultra is JimmyMars erg kritisch over de keuze die de fabrikant heeft gemaakt voor het snoer. Op alle andere vlakken scoort de muis een stuk beter. Ook al ben je niet op zoek naar een muis, dan is deze review een aanrader, vanwege de bevlogen schrijfstijl van de auteur.
![]() |
13 | |
Product gekocht. |
Tablets: Samsung Galaxy Tab S7+
Samsungs Galaxy Tab S7+ kwam vorig jaar uit, maar is nog steeds een van de krachtigste Android-tablets op de markt. Mvansluis heeft sinds eind vorig jaar een exemplaar in huis, met de bijbehorende toetsenbordcover. Onlangs publiceerde hij zijn uitgebreide review.
![]() |
+2Samsung Galaxy Tab S7+, Wi-Fi, 6GB ram, 128GB intern Zwart review |
9 |
Product gekocht. |