Prijsontwikkeling

Specificaties

Redactie

Door Wout Funnekotter - Hoofdredacteur 9 juli 2024

Aqara H2 - Domme stopcontacten worden slim

De slimme Aqara H2-wandcontactdoos ziet er onaanstootgevend uit, heeft een mooie featureset en is relatief scherp geprijsd. Heb je de intentie om al je stopcontacten met H2’s te vervangen, dan kijk je alsnog tegen een enorme investering aan. Voor stekkers die niet in het zicht zitten, zouden we altijd voor een goedkopere tussenstekker gaan. Heb je echter apparaten op zichtbare plekken ingeplugd zitten waarvan je ofwel het stroomverbruik wil regelen of de mogelijkheid wil hebben ze van afstand in en uit te schakelen, dan is de Aqara H2 daarvoor een nette oplossing. Lees verder »

Pluspunten

  • Onopvallend uiterlijk
  • Prima featureset
  • Relatief scherp geprijsd

Minpunten

  • Nog niet compatibel met alle platforms
Lees de uitgebreide review en reacties

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 1,0 1 van 5 sterren
5 van 5 sterren
0
4 van 5 sterren
0
3 van 5 sterren
0
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
1

Best beoordeelde review

Ves
29 augustus 2026, laatste update op 29 augustus 2026 Rapporteer
Product gekocht
1
Waardeloos

Eigenlijk kan ik niks over dit product schrijven kwa ervaringen in gebruik, omdat ik geen Aqara hub heb.

Door de verwarrende marketing dacht ik dat dit stopcontact gebruikt kon worden met Matter. Net als de rest van de H2-lijn. Maar eigenlijk is dit gewoon een Zigbee (3.0) apparaat. En volgens de beperkte informatie die ik kon vinden zit er ook geen Thread radio in. Dus geen upgrade met een firmware update.

Aqara heeft een aparte frame, waarvan hun eigen support zegt dat deze niet bestaat. Vreemd gezien ik er eentje geïnstalleerd heb samen met dit product. Ze bevelen die van derde partijen aan, maar die ik had zat dus niet goed op de stopcontacten, dus de Aqara frame was wel nodig.

Nu heb ik eigenlijk hele dure domme stopcontacten tot ik een Aqara hub in huis haal. Wat niet in mijn planning zit, gezien ik richting Matter over Thread schuif.

Pluspunten

  • Ingebouwde relaismodule

Minpunten

  • Niet Matter over Wifi/Thread
  • Kaal unit steekt meer uit dan een normale stopcontact
  • Aqara Hub en app nodig
Schrijf een review

Vraag & Aanbod

Wil je je eigen tweedehands product adverteren? Meer over handelen in Vraag & Aanbod »