Sony Computer Entertainment heeft een Uncharted-game aangekondigd voor de PlayStation 4. Tijdens een in de nacht van donderdag op vrijdag gehouden persconferentie toonde de uitgever een korte teaser die bevestigt dat Naughty Dog werkt aan een nieuw spel in de Uncharted-reeks.
De game lijkt vooralsnog door het leven te gaan als Uncharted, en niet als Uncharted 4, al gaat het zeker niet om een remake van de eerste Uncharted maar om een volledig nieuw spel. De video maakt niet direct duidelijk dat het om een PlayStation 4-game gaat, maar ontwikkelstudio Naughty Dog laat op het PlayStation Blog weten dat de nieuwe Uncharted-game exclusief voor de PlayStation 4 ontwikkeld wordt. Sony en Naughty Dog hebben nog niet bekendgemaakt wanneer Uncharted op de PlayStation 4 zal verschijnen.
Hoewel de teaser duidelijk is over de titel van het spel en de ontwikkelstudio achter het spel, wordt over de inhoud van de nieuwe Uncharted-game nog niet veel duidelijk. In de video spreekt een stem over wraak nadat hij 'levend is begraven' en vijftien jaar aan zijn lot is overgelaten. De stem is van acteur Todd Stashwick, maar of hij een oudere versie van vast Uncharted-hoofdpersonage Nathan Drake vertolkt of een ander personage is niet duidelijk. Wel geeft de video een indicatie van waar het spel zich af zal spelen; er wordt een klein eiland nabij Madagascar omcirkeld.
Ook zijn er in de video diverse teksten en afbeeldingen te zien, waaronder een doodshoofd met de tekst hodie mecum eris in paradiso, wat volgens de Bijbel de laatste woorden waren van Jezus Christus, die tegenwoordig worden vertaald als 'Ik verzeker je: nog vandaag zul je met mij in het paradijs zijn.'