Na herhaaldelijk uitstel heeft Motorola versie 2.2 van Android voor zijn voormalige toptoestel Milestone uitgebracht. De update naar Froyo werd in de zomer van vorig jaar al uitgebracht voor de Amerikaanse Milestone-variant Droid.
Ondanks het uitstel werkt de nieuwe versie nog niet vlekkeloos. Motorola meldt dat het toestel na de update langzamer kan worden, wat verholpen moet worden door apps te sluiten. De update naar Android 2.2 kwam in de zomer van vorig jaar uit voor de Droid, de Amerikaanse versie van de Milestone.
Google kondigde Android 2.2 in mei vorig jaar aan. Inmiddels zijn er met Android 2.3 en 2.3.3 alweer twee nieuwere versies van het mobiele besturingssysteem uitgekomen. Daarnaast is voor tablets Android 3.0 Honeycomb aangekondigd. De volgende versie van Android wordt volgende maand verwacht, als Google de ontwikkelaarsconferentie Google I/O organiseert.
Motorola bracht de Milestone in november 2009 in Europa uit, al verscheen de Nederlandse versie pas in maart 2010. Het toestel heeft een 3,7"-scherm en een uitschuifbaar qwerty-toetsenbord. Het draait op een Texas Instruments Omap3430-cpu, een Cortex A8-processor met een kloksnelheid van 550MHz. De Droid, die in oktober 2009 in de VS verscheen, zorgde voor de grote doorbraak van Android op de Amerikaanse consumentenmarkt.