Samsung lijkt te werken aan verschillende versies van zijn tablet. Een video toont een variant die een andere reeks knoppen heeft dan de Galaxy Tab waarvan onlangs een foto opdook. Ook heeft het apparaat een ander modelnummer.
Onderaan het apparaat bevinden zich vier knoppen: home, zoeken, terug en een optie-knop, zo blijkt uit een video. Een andere tablet, die onder de naam Galaxy Tab bekendstaat, beschikt over drie knoppen. Een foto van deze tablet werd onlangs door Samsung naar buiten gebracht. De tablet in de video heeft P1000 als modelnummer, zo meldt Engadget.
In de video is te zien dat de interface van de tablet iets afwijkt van de Touchwiz-skin die Samsung voor zijn Android-apparaten gebruikt. Mogelijk ontwikkelt Samsung een nieuwe versie van zijn grafische schil voor tablets. De video toont echter maar een klein gedeelte van de interface. Ook is te zien dat de tablet een dialer heeft. Eerder was op een afbeelding van de Galaxy Tab al te zien dat Samsungs tablet een belfunctie zou krijgen.
Van de specificaties is nog niets bekend, maar waarschijnlijk heeft de tablet in de video hetzelfde scherm als de Galaxy Tab; een Super Amoled-scherm van 7". Van de Galaxy Tab wordt vermoed dat Samsung een 1,2GHz-processor inbouwt en versie 2.2 van het Android-besturingssysteem voorinstalleert. In een interview met The Wall Street Journal liet Samsung-topman J.K. Shin weten dat de Galaxy Tab in het derde kwartaal wordt uitgebracht.