Uitgeverij Take Two Interactive ondergaat een verandering in het hoger management. Drie leden van de raad van bestuur nemen afscheid, zodat grootaandeelhouder Carl Icahn drie nieuwe mensen op hun posities kan zetten.
Carl Icahn, die naar schatting 11,3 procent van de aandelen van Take Two in zijn bezit heeft, heeft bij directeur Strauss Zelnick aangedrongen op een verandering in de samenstelling van het bestuur. Icahn heeft drie kandidaten voorgedragen die in zijn ogen beter zijn voor de continuïteit van het bedrijf. Daarop hebben de zittende bestuursleden Ben Feder, Grover Brown en John Levy te kennen gegeven zich bij de volgende aandeelhoudersvergadering niet herkiesbaar te stellen voor hun huidige posities.
Icahn is een van de rijken der aarde. Zijn vermogen werd in 2009 geschat op negen miljard dollar en hij staat onder andere bekend om zijn strijd voor aandeelhoudersrechten. Uitgever Take Two heeft een belangrijk jaar voor de boeg, waarin een aantal grote titels zullen uitkomen. Zo zal op 9 februari Bioshock 2 het licht zien en zullen later dit jaar Red Dead Redemption en Mafia 2 verschijnen. Eind 2009 werd bekendgemaakt dat Max Payne 3 is uitgesteld naar het derde kwartaal van 2010.