muggenzifters? pff, zo kan ik elk spel wel een 10 geven.... ondanks dat het buggy is, niet mijn speelstijl is, noem maar op.
Gta 4 zal vast een goed spel zijn, maar als het bij 33% van de mensen crashed dan is het voor mij al geen 10 waard. Ik zie vaak genoeg dat games -1 krijgen om kleine bugs in besturing.
Ik heb bovendien San Andreas gespeeld die ook tal van lof kreeg enz, ik vond het maar tegenvallen... Op een gegeven moment krijg je het idee dat de ontwikkelaars geen goede minigames meer wisten te bedenken en je echt onzin aan het doen bent. Ik weet niet hoe het bij GTA 4 zit, maar ik verwacht hetzelfde en daardoor is het spel zeker al geen 10 meer waard.
Dus, noem me maar een muggenzifter. Een 10 is een spel alleen waard als het foutloos tot in de puntjes is uitgewerkt, dus die wordt nooit gegeven! Persoonlijk denk ik dat we maar eens van dat raten van 1 tot 10 af moeten stappen, het leid tot verwarring. Een spel uit 2008 die een 9 krijgt zal een stuk beter zijn dan een spel uit 2001 met een 9.
Om even terug te komen op dit topic: Tuurlijk heeft take two uitvoerig getest! Ik denk dat de overname van EA en het daarbij behorende tijdgebrek + toch de mogelijkheid om achteraf te patchen hier een grote rol in speelt. Ja, je kan ook de console de schuld geven en de revisies en bla bla, maar het mag hoop ik niet zo zijn dat als je met een oude ps3 zit dat spellen daar niet op draaien (zo'n fout zouden de consolemakers nooit maken, want dan zou het hele voordeel ten opzichte van de pc weg zijn).
Omdat GTA gelieft is, al genoeg gezeik heeft van allerlei landen en organisaties, mogen ze ineens met een buggy game komen die op consoles crashed (op de pc ala, dat zijn we gewend). Als het GTA niet was, werd de developer waarschijnlijk helemaal afgebrand hier.
[Reactie gewijzigd door poepkop op 8 mei 2008 18:38]