Electronic Arts verdiende nog niet eerder zoveel met de levering van EA Sports-games dan in boekjaar 2025. Het bedrijf noemt geen exacte aantallen. In totaal verdiende EA bijna 7,5 miljard dollar met de verkoop van games en in-gamecontent.
Uit de recentste jaarcijfers van EA blijkt dat het Amerikaanse bedrijf net iets meer dan 2 miljard dollar met de daadwerkelijke verkoop van games verdiende, terwijl de overige 5,46 miljard dollar met aankopen in liveservicetitels verdiend werd. In boekjaar 2024 was de inkomst uit de verkoop van games nagenoeg gelijk, terwijl de inkomsten uit liveservicegames net geen 100 miljoen dollar hoger waren.
Het teruglopen van de omzet uit liveservicegames heeft onder meer met Apex Legends te maken. EA verwacht voor 2026 dat de omzetgroei van liveservicegames met vijf procentpunten gedempt wordt door Apex Legends. Desondanks moet de omzet uit liveservice exclusief die zes jaar oude battleroyaleshooter stijgen met een percentage van een 'laag enkel cijfer'.