Logitech G, het gamemerk van Logitech, gaat zelf refurbished producten verkopen via zijn officiële website. Op die manier hoopt het bedrijf de hoeveelheid elektronisch afval te verminderen. Bij de start worden muizen, headsets en een racestuur verkocht.
Logitech zegt dat de refurbished producten uitvoerige testen en kwaliteitschecks ondergaan, zodat zeker is dat ze voldoen aan de standaarden van het bedrijf op het gebied van prestatie en betrouwbaarheid. Ook worden alle refurbished producten met de benodigde accessoires en handleidingen geleverd die consumenten ook krijgen als ze een nieuw product kopen. Verder zit er garantie op de producten vanaf de datum van de aankoop.
Het bedrijf hoopt met het refurbishedprogramma de hoeveelheid elektronisch afval te verminderen en de levenscyclus van producten te verlengen. De refurbished producten worden voor een lagere prijs verkocht dan de nieuwprijs van het product in kwestie.