Razer brengt lichte Viper V2 Pro-muis van 58 gram uit

Razer heeft de Viper V2 Pro-muis uitgebracht in de Benelux. De draadloze gamingmuis weegt 58 gram, bevat een Focus Pro-optische sensor met een gevoeligheid van 30.000dpi en heeft een accuduur van maximaal 80 uur. De Viper V2 Pro heeft een adviesprijs van 159,99 euro.

De muis is de opvolger van de Viper, die in 2019 is uitgebracht. Net als met die voorganger, richt Razer zich met de Viper V2 Pro op e-sporters. De nieuwe gamingmuis weegt 58 gram, zo'n 11 gram minder dan de originele Viper. Het bevat nieuwe optische switches van Razer, die onder meer bedoeld zijn om onbedoeld dubbelklikken tegen te gaan.

De Focus Pro-optische sensor heeft een gevoeligheid van maximaal 30.000dpi. In de vorige Viper-muis zit een Razer 5G-sensor met een gevoeligheid van 16.000dpi. Volgens de fabrikant heeft de Focus Pro-sensor een resolutienauwkeurigheid van 99,8 procent.

Verder heeft de muis een accuduur van maximaal 80 uur. De Viper V2 Pro bevat een USB-C-poort en wordt geleverd met een oplaadkabel, een 2,4GHz-dongle en griptape. Hij verschijnt in de kleuren zwart en wit. De adviesprijs van de Viper V2 Pro is 159,99 euro.

Razer Viper V2 ProRazer Viper V2 ProRazer Viper V2 Pro

Door Loïs Franx

Redacteur

11-05-2022 • 08:49

66

Reacties (66)

66
64
16
4
0
47
Wijzig sortering
Ik snap niet waarom nu ineens alle merken afkomen met superlichte muizen, niks gaat boven een degelijke stevige muis waar wat gewicht achter zit. Bij zo'n superlichte muis ga je toch inboeten op accuracy of ben ik daar alleen in?
Een lichte muis helpt juist met accuracy omdat er minder gewicht is dat je telkens moet verplaatsen. Ik was zelf eerst ook een liefhebber van een wat zwaardere muis, (Razer death adder chroma) maar na het gebruiken van een lichte muis (G Pro Wireless) wil ik echt niet meer terug naar een zwaardere muis met draad.
IK heb een Steelseries Rival 710 (135gram) wat gezien wordt als een zware muis. Ik heb een tijdje een lightweight gebruikt, zelfde als jij gebruikt. Maar ik ben na een paar dagen kloten toch terug netjes overgestapt. Te klein en te licht voor mij.
Denk dat hoe goed een muis en ook he hand glijdt over de pad of desk een groter probleem is dan het gewicht. Bij mij is het mijn hand die weerstand geeft tijdens het bewegen wat precieze tegen werkt. Daar gaat een muis met het halve gewicht niets aan veranderen.
Tsja iedereen z'n eigen voorkeur natuurlijk maar die discussie hoeft eigenlijk niet meer te worden gevoerd. De tijd van zware muizen (met gewichtjes) is echt voorbij. Zeker in shooters spelen veel mensen tegenwoordig met een lage sensitivity en dan is een lichte muis erg prettig.

Persoonlijk vind ik zo'n lichte muis ook veel prettiger spelen en qua accuracy heb je veel meer aan lage sensitivity dan aan een bulky muis.
Ik gebruik nu zelf nog de Sensei Ten van steelseries, maar heb paar keer met een Aerox 3 gespeeld, en op lage sens e.d. is een lightweighted muis toch echt wel relaxed om vast te houden en te gamen.

verder compleet met je eens betreft eigen voorkeur, maar dat lompe zware muizen is wel uit de tijd inderdaad!
Mogelijkheid om sneller te flicken en sneller te reageren,

Edit: Dit moest ik even opzoeken voor zekerheid, maar het zorgt schijnbaar ook voor minder fatigue in je handen/fingers.

[Reactie gewijzigd door PrometheusOW op 25 juli 2024 06:54]

Mogelijkheid om sneller te flicken en sneller te reageren,

Edit: Dit moest ik even opzoeken voor zekerheid, maar het zorgt schijnbaar ook voor minder fatigue in je handen/fingers.
Tja zal wel kloppen, ik speel uberhaupt met te lage sens om te flicken. Meer een track&trace playstyle. Denk vooral dat mij dat stoort omdat ik met mijn kolenschop handen bij van die kleine lichte muisjes juist veel meer pijn in hand krijg omdat ik te veel moet knijpen.
Hahahaha ik snap wat je bedoeld inderdaad, de nieuwe lichte muizen zijn meestal belachelijk klein
Mwa mijn muis weegt 2x zo veel en flicken is geen probleem dat is juist mijn sterkste eigenschap. Tracken kan wel problemen veroorzaken maar dat heb ik nooit getest. Al denk ik dat de weerstand van mijn hand op de pad het grootste probleem is. Dat is niet smooth en fijne bewegingen vind ik dan ook lastiger. Wil hiervoor al een 3d print laten maken met glass pads onderop. Nu schuren mijn duim en pink over de muismat wat weerstand geeft en precisie tegenwerkt.
En toch zal een lichtere muis beter zijn :) Dat is dezelfde discussie met lage en hoge sens.... lagere sens = gewoon nauwkeuriger, daar kan geen enkel argument tegenop. Je kunt hoge sens of zware muis gewend zijn en fijn vinden voelen... maar speel een tijd (dus minimaal een week) met lagere sens en lichtere muis = beter performen. En met lage sens bedoel ik niet 3x swipen voor een 180. Maar sommige mensen hebben 1 swipe = 3 rondjes en dat is echt gewoon te hoog.
Mwa lage sense = muis optillen bij bepaalde bewegingen = minder precies als in 1 beweging naar de target. Er is een reden dat steeds meer en meer competative gamers naar hogere dpi gaan.

En als linkshandige zijn er momenteel maar 2 muizen in de wereld te krijgen die meerwaarde bieden over andere muizen door 4 extra knoppen. 1 daarvan is niet eens meer te koop zo te zien en de andere is net uit...

pricewatch: Roccat Kova AIMO Zwart
pricewatch: Cougar Dualblader

Die extra knoppen zijn een must en veel belangrijker dan alle andere opties.

Ik speel battlefield 2042 momenteel op 2200 dpi met ingame sens op 8 en mijn aim is spot on. Enige probleem is aimen in de heli doordat ze de sensitiviteit verpest hebben afgelopen update. Daardoor kan ik beter vliegen maar niet goed meer aimen.

Mijn gevoeligheid is momenteel zo ingesteld dan een flick naar links/rechts met de pols precies 90 graden is. Zoals sommige lui gamen met swipes van 40 cm kan ik echt niet begrijpen.
Er is maar 1 reden dat ze naar hogere DPI gaan.... dat is omdat, theoretisch, de muis nauwkeuriger wordt en je dus minder pixel skipping krijgt. Ze passen echter allemaal de windows muis sens + ingame sens aan, zodat de beleving hetzelfde blijft. Het is duur PUUR om de sensor, het heeft verder niets met sens te maken.

Ik heb het ook zo gedaan, flick is 90 graden, swipe is 180 :)
Voelt als de beste balans, voor mij in ieder geval.
Ja klopt,. Ik merkte het in Battlefield. Ik nog niet precies genoeg mikken op 1600 dpi. De kleinst mogelijke beweging was meerdere rijen pixels en dus schoot ik vaak mis op 1400 meter. Nu staat hij op 2200 dpi en is 1 beweging 1 pixel lijn en kan ik accuraat snipen.
Ik denk dat het zelf ook meer is dat als je je muis optilt niet een lompe zware muis omhoog hoeft te tillen zeg maar.
Dus daar zal het gedeelte fatigue meer uit voortkomen, en gezien je muis vaker moet optillen bij low sense gebruikers dan bij high sens (dat is waar ik aan zou denken)
Dat zal het vast zijn! :)
Dat heb ik dus ook, echter neem ik aan dat dit persoonlijk is.
Daar ben je inderdaad een van de weinige in, een lichtere muis zorgt er juist voor dat je makkelijker kan bewegen/bijsturen en dus hogere accuracy dan een zware muis.
De 140gram van mijn Steelseries rival 710 is echt niet te zwaar ten opzichte van een ultralight.
Ik had een G502, ongeveer 120 gram. Nu een Razer Viper, ongeveer 74 gram. Ik dacht zelf ook "Ach, wat toch een onzin, dat verschil merk je toch niet?". Nu wil ik niet meer terug, de G502 voelt echt aan als een log ding..

Edit: Maar op het werk een Logitech M500 van 144 gram. Dat is dan weer geen probleem. Het gaat er echt om waar je je muis voor gebruikt. Voor FPS wil je echt een lichte muis. Voor MOBA of RTS games maakt het geen bal uit.

[Reactie gewijzigd door mszwolle op 25 juli 2024 06:54]

Ik speel Overwatch, nu ik speel vrij selecte heroes en echt flicking zit er niet echt in. Veel tracking en op zich speel ik veel beter met een zwaardere muis. Ik wee tniet of het 100% aan het gewicht ligt of meer aan de grootte. Ik Heb grote handen en die ultralight muizen zijn meestal wat aan de kleine kant, ik moet die veel te verkrampt vastpakken.
Ook grote klauwen hier, die kan ik dus wel begrijpen. Eigenlijk net te klein, maar liever dit dan een grotere muis die bijna het dubbele weegt.. Ik speel meer CSGO, voor mij dus wat meer flickwerk :)

160 euro voor een muis trouwens.. Goeiedag. Ik kocht mijn Viper toen hij 70 of 75 was, een tweede als backup gekocht voor 45. No way in hell dat ik een 160 euro neer ga leggen voor een muis.
Ben in ieder geval goed te spreken over de veel goedkopere Viper Mini, lekker licht, klein en een accurate sensor. De grotere broer zou misschien voor palm-grip net wat beter in de hand liggen maar vond de knoppen aan de rechterkant maar niets dus niet voor gekozen.

Ook de gliders onder de muis zijn na ruim anderhalf nog helemaal in prima staat.

Dit is iets waar Logitech het veel en veel slechter op doet, de gliders van de G502 Proteus Spectrum en de G Pro zijn binnen 2 jaar zover versleten dat deze niet meer op dezelfde plek onder de muis zitten, hier en daar gescheurd zijn ofwel zo dun geworden zijn dat het nog amper gliders zijn. Door de warmte van je handen weekt de lijm los waardoor de voetjes gaan schuiven, en dat op een stoffen muismat, waardeloos.

Tevens bij de G502 was het gevlochten gedeelte van de kabel gewoon door midden gesleten, de G Pro heeft dan wel een betere gevlochten kabel, bij de Viper Mini nog geen problemen.

En dan nog het voordeel van de optische switches bij Razer, de G502 had bij mij dan niet echt een probleem maar de G Pro was een keer gevallen en je hoorde de switches gewoon kraken afhankelijk op welk punt van de muis je de knoppen indrukte, met wat geweld inrammen stopte dat rotgeluid na een tijdje maar het kwam soms weer terug.

Tevens door gebruik van de optische switches zullen die veel minder snel de dubbel-klik problemen gaan vertonen dan de moderne Logitech muizen die na de oude MX518 zijn geïntroduceerd, het werkt qua voltages allemaal zo ver buiten de specificaties dat die nieuwe muizen veel sneller slijten, die dubbel-klik onzin is bij Razer verleden tijd.

Leuk kijkvoer hierover: Failing switch problem: Omron vs the modern mouse circuit

En hoewel ik zelf de Razer software niet echt veel gebruik of überhaupt nodig heb scheen die in het verleden nogal brak te zijn (Synapse V2?) is dat blijkbaar met versie 3 een heleboel verbeterd, de Logitech Hub software schijnt een groot drama te zijn.

En persoonlijk zit ik nog met een Logitech G35 7.1 headset die gewoon tot dusver nog door geen enkel ander merk of product lijkt te zijn overtroffen, want die Dolby-Surround met de oude LGS (Logitech Gaming Software 8.40) schijnt gewoon zoveel beter te zijn qua kwaliteit en geluidsweergave dan dat de DTS-surround headsets van tegenwoordig kunnen, helaas zul je de nieuwe Logitech software nodig hebben voor de nieuwere muizen.

Oh en bovendien, het muiswiel is een heel stuk beter dan die brakke muiswielen die Logitech tegenwoordig monteert op hun muizen, die hebben de nare eigenschap soms op bepaalde posities gewoon één keer achterruit te scrollen als je voorruit probeer te scrollen, ook in nieuwstaat, dit beiden ondervonden bij de G502 en de G Pro. Als je de G502 zou schudden zou het wiel zelfs soms van plaats veranderen, buiten het gerammel van het muiswiel ervan om.

[Reactie gewijzigd door CriticalHit_NL op 25 juli 2024 06:54]

Viper mini is inderdaad een top muisje, maar je moet niet vergeten dat die sensor een deviation heeft van vgm -10%.

De deathadder mini (v2?) heeft zelfs een deviation van - 20%

Oftewel, 800 dpi kan midgame 720dpi zijn of iedere dpi ertussenin.

Nieuwere/duurdere vipers hebben hier veel minder last van
ik heb RSI klachten gekregen van het gewicht van het dagelijks werken met een MX Master.
Bij zo'n superlichte muis ga je toch inboeten op accuracy of ben ik daar alleen in?
Massa is traag dus daar sta je inderdaad voor wat betreft natuurkundige principes alleen in.
Accuracy en “massa is traag” hebben geen 1 op 1 relatie. Als je nauwgezette bewegingen moet doen, is iets meer weerstand vaak beter controleerbaar dan iets wat bij het minste of geringste verspringt.
Ja hallo, je bent geen pixels aan 't selecteren in Paint, je moet snel accurate doch meestal vrij grote bewegingen maken. Daarvoor moet je zo min mogelijk weerstand hebben (dus goede skates en een laag gewicht) en belangrijker zo min mogelijk momentum toegevoegd krijgen (je arm heeft ook massa). Als je het gevoel hebt aan 't pixelneuken te zijn in een FPS game staat je sens veel te hoog.
Nou ja, wel interessant dat Cyber dit aanhaalt. Probeer eens pixels te selecteren in Photoshop of een object uit een omgeving/achtergrond te knippen met de lasso tool. @Deleon78 dat gaat dus veel makkelijker met een lichte muis omdat je bij een zware muis eerst een veel grotere weerstand moet overwinnen om de muis in beweging te zetten en dat zorgt ook voor minder accuracy.

Overigens als je ingame aan het tracken bent maak je dus wel hele kleine bewegingen (afhankelijk van de game natuurlijk).
Het licht er aan of je wel/niet de snelheid meeneemt in accuracy. Ik kan heel precies een pixel selecteren als je mij een paar seconden geeft, dat gaat dan makkelijker met een zware muis. Maar als je snel de cursor dicht bij een bepaalde plek moet krijgen dan gaat mij dat toch beter af met een lichte muis.

Gezien pro gamers letten op de miliseconden snap ik wel dat een lichte muis beter voor ze is. Maar als amateur komt iets meer gewicht mij juist beter uit. Ik heb nu een muis van 140 gram die goed past bij mijn grote handen, moet niet zwaarder dan dat worden maar iets lichter zou wel iets helpen misschien. Maar zo licht als 59 gram, dan ben ik bang dat ik steeds mijn doel voorbijschiet :P .
Persoonlijke voorkeur? Ik geef zelf meer de voorkeur aan een lichte muis, zeker voor competitive shooters. Maar ook krijg ik vermoeide handen van zware muizen.
Denk dat een lichte muis alleen fijn is op een doek muismat, ik gebruik zelf altijd harde muismatten, dus heb liever een muis rond de 125 gram, anders ga je alle kanten op.
Gewenning. Je bent wat sneller in je reactievermogen met een lichte muis, vooral bij plotselinge richtingsveranderingen en het is m.i. veel prettiger tegen vermoeiing en wellicht RSI dan een zware muis. In de tijden dat je nog supersnelle 5v5 FPS clanbattles had, had ik ook een superlichte Razermuis, en had van inboeten op accuracy geen last.
Juist niet. Met uitzondering - zoals trilhandjes - daargelaten.

Met een lichte muis heb je minder kracht nodig om de muis van stilstand in beweging te krijgen, of van richting te laten veranderen. Hierdoor kan je veel nauwkeuriger en sneller kleine micro-adjustments maken. Heb je een trilhand, dan werkt dit averechts.

Vergelijk het met een sportauto. In het algemeen is lichter beter, omdat je wendbaarder en sneller bent. Is er buiten windkracht 10, dan voelt een zwaardere auto (van dezelfde dimensies) wellicht prettiger.
Gelukkig ben jij niet de enige waar muizen voor gemaakt worden.. jij vind gewicht prettig, anderen vinden licht prettig. Dat kan toch? Ik heb 100x liever een markt waarin elk product maar X keer verkocht wordt, alleen wel dat iedereen een keuze heeft, tov "We maken maar 1 soort"
Je hebt een optimaal gewicht voor een bepaalde eDPI (Effective DPI: DPI * sens)

Als je het 'beste' kan spelen op hele hoge sensitivity, dan heb je baat bij een zwaardere muis. (Of een hoge sens ideaal is, is voor een heel andere discussie).

Als je een hele lage sens hebt, heb je alleen maar baat bij een lichtere muis. Zo simpel is het eigenlijk.

Heb nu een 80g muis en kan met grote accuracy over mijn hele ultrawide scherm bewegen met de volledige wrist en zonder mijn onderarm te verplaatsen. Met een 50 of 60g muis zal het idem dito zijn.

[Reactie gewijzigd door Marctraider op 25 juli 2024 06:54]

"On-mouse DPI controls", lekker handig onderop de muis...
Anoniem: 159816 @Saeverix11 mei 2022 09:25
Dat is juist perfect, want dan kan je het niet per ongeluk veranderen.
Ik gebruik het vaak om tijdens het gamen tijdelijk even te switchen. Bijvoorbeeld als ik een Sniper opgepakt heb, dan verlaag ik de DPI tijdens het "scopen" om zo preciezer te kunnen richten. Je hebt dan geen tijd om je muis op te pakken, knopje in te drukken en weer verder te gaan. Dat kan je je leven kosten in een game.

Mijn SteelSeries muis heeft de toggle bovenop zitten onder het scrollwiel, die heb ik nog nooit per ongeluk ingedrukt.

(ook een reactie op @yinx84 en @Scrtz)
Knoppen zijn in de software allemaal los aan te passen zo kun je bijvoorbeeld een van de side-buttons binden naar het push to different sensivity stage
Anoniem: 159816 @Saeverix11 mei 2022 11:28
In de meeste games waar dat er toe doet kan je de sensitivity voor ADS en zoomen apart aanpassen. Dan ben je ook geen tijd meer kwijt aan het op een knopje drukken.
Competitieve gamers willen consistentie, consistentie bereik je door dingen hetzelfde te houden. Het on the fly switchen van DPI is dus wel het laatste wat er ooit gebruikt wordt..iig in shooters zoals CSGO.
Wat nog wel gebruikt wordt is een muis met een sniper button zodat je snel een 180 graden rotatie kan doen als je hele lage sensitivity hebt.

Heb dit zelf een aantal jaren bij CSGO gebruikt. Heel fijn maar als je overstapt naar een muis zonder sniper button moet je weer wennen.
Anoniem: 159816 @Joao11 mei 2022 17:46
Dan unscope je toch gewoon? Je gaat niet scoped 180 graden draaien.
Scherp maar sniper button wordt echt amper gebruikt in scopes. Het gaat meer om een snelle 180 te maken met een andere gun.

Er zijn nog steeds zat pros die een zij button of scroll press gebruiken voor alternate DPI maar alleen bij indrukken.
Dit komt omdat veel van die pros weinig ruimte hebben tijdens een lan en hierdoor een alternate DPI gebruiken voor snelle draai.
Anoniem: 159816 @Joao11 mei 2022 18:55
Ik kan je garanderen dat je arm sneller bewegen sneller en accurater is dan eerst op een knopje drukken om snel te kunnen draaien.

Voor de rest is het erg vervelend dat je thuis geen ruimte hebt voor een muismat.
Voor de rest is het erg vervelend dat je thuis geen ruimte hebt voor een muismat.
Dat zeg ik niet. Ik heb het over LAN. :-)
Dit dus.

Bame zelf op 400DPI via mijn Steelseries software, maar elke game word sens direct aangepast zodra ik het opstart.
En elke game blijf ik proberen om hetzelfde aan te houden, zal altijd net 1of2 tikjes verschillen.

Heb never nooit t knoppie gebruikt voor dpi te switche, anders is je muscle memory meteen de sjaak |:( 8)7
Hij zit zo gepositioneerd dat je er met je duim op kunt drukken als je hem optilt. Dat is beter dan een knop boven op de muis waar je per ongeluk op kan drukken, lijkt mij.
Dit heeft de Logitech G Pro / Superlight ook? Daar hoor ik overigens niemand over.
Sterker nog, de superlight heeft het ook niet onderop, alleen softwarematig. Zou mij persoonlijk een worst wezen maar ik snap waarom mensen graag een fysieke knop hebben
Pff maar deze vind ik wel interessant, maar voor 160 no way.
Ik gebruik al een lange tijd de SteelSeries Rival 600. Is mouse of the year geweest en kost maar 6 á 7 tientjes.
Jammer dat Razer de Apple van de game industrie is.
Tip: de Deluxe M800 wireless. Deze is o.a. te koop via Aliexpress. Een fractie van de prijs, maar ook zeer goede prestaties. Ik gebruik deze zelf en geloof mij ik ben erg kritisch wat gaming materiaal betreft.

Enige nadeel is de wat hogere lift off distance. Gelukkig is deze aan te passen met een fix.

Heb hem nu ongeveer een jaar in gebruik en geen klachten.
Ziet er inderdaad wel goed uit.
Ik ben enorme fan van de Rival 600 omdat aan beide zijden het gewicht te verstellen is met kleine gewichtjes. Zo kan je instellen dat naar links flicken lichter is dan naar rechts.
Ik heb die muis ook gekocht en ben er heel blij mee, behalve dat mijn scrollwiel niet meer normaal scrollt na een half jaar gebruik. Soms scrollt ie helemaal niet, soms dubbel, soms naar boven als ik naar beneden scroll of andersom.
De vorm is bijna identiek aan die van de Viper V2 Pro, maar de stap in prijs tussen een M800 en de Viper V2 is mij toch echt te groot.
Dit is gewoon een stripped down ultimate. Heb de ultimate al een tijdje en ik vind de charging dock echt rete handig.
Ziet er goed uit, heb echter net een G Pro X Superlight gekocht.
Ben zelf heel erg fan van de viper series. Ik ben daarom ook heel benieuwd hoe deze muis zal zijn in hand.
Wel jammer dat deze muis maar 2 side-buttons heeft vergeleken met de 4 op de viper ultimate.

Ik gebruikt zelf als jaren de viper ultimate. Gebruik momenteel de knop onderop de muis voor het switchen van het profiel, Push to talk etc op het ene profiel. Op het andere profiel iets meer werk gerelateerde dingen zoals Copy en Paste samen met Backwards en Forward.
Toch jammer dat er niet meer muizen zijn die 4 extra buttons hebben.
Mijn Roccat kova heeft 2 extra zij knoppen aan elke zijde waarvan je als links of rechtshandig persoon of de linker of rechter kan gebruiken en nog een extra set van 2 knoppen naast beide muis knoppen. Die 4 extra knoppen voegen zoveel toe dat ik echt niet meer zonder kan. Zelfs het scroll wiel knopje gebruik ik non stop (reload) echter is deze alleen ruk bij de kova en voelt erg squishy en gaat snel kapot zonder manier om dat op te lossed.
Er is helaas maar 1 andere muis in de wereld voor zover ik weet die dit bied voor linkshandigen en dat terwijl ik liever nog meer knoppen tot mijn beschikking zou hebben.

Als linkshandig persoon moet ik al veel knoppen rebinden en extra knoppen op de muis zijn nodig om het gebrek aan goede rebind opties en keys rondom de pijltjes toetsen te compenseren. Zo heb je vaak een E die gebruikt word voor meerdere zaken maar zodra je rebind kan je bijvoorbeeld enter niet rebinden of niet 2x rebinden terwijl dat met E wel het geval was.

Deze muis valt dan ook net zoals 99.9% al meteen af door het gebrek aan knoppen.

[Reactie gewijzigd door computerjunky op 25 juli 2024 06:54]

160 is niet mis. Wat zijn eigenlijk de 'beste' merken met een goede prijskwaliteit op dit moment? Bv Trust zit qua kwaliteit weer te veel aan de onderkant is mijn ervaring.
Hm, gaat de ontwikkeling in tech land nu ook al achteruit. Voor tien naar terug voor het laatst een muis gekocht, en toen kreeg je er nog een laser in.
Lasers worden zeker te duur tegenwoordig, en is alles ineens weer optisch. Beetje jammer. Ben benieuwd hoe lang het duurt voordat alle keyboards weer terug zijn bij membraam toetsen op deze snelheid. :/
Zojuist de Superlight besteld na het zien van deze. Prijsverschil is wel erg veel en Synapse lijkt me 3 x niks. Niet dat de Logitech software geweldig is.

75,- betaald na aftrek waardebonnen die ik ognhad van Bolletje.

Bij Amazon.de overigens op moment van schrijven 105,- incl. Verzending (de Logitech).

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.