Honor onthult vouwbare Magic V op 10 januari en toont buitenkant

Honor gaat de Magic V op 10 januari onthullen. Het wordt de eerste vouwbare telefoon van de fabrikant. Naast deze bekendmaking toont de fabrikant de buitenkant van de telefoon. Hier is aan de rechterzijde een scherm te zien, aan de linkerkant zit het camera-eiland.

Honor Magic V buitenkant teaserHet bedrijf onthult de telefoon om 12.30 uur Nederlandse tijd, schrijft Honor op Weibo. Op de gedeelde teaser is een deel van de buitenkant te zien. Hier is onder meer het camera-eiland te zien, waar drie sensoren zitten. Volgens eerdere geruchten krijgt in ieder geval een van deze camera's een 108-megapixelsensor.

Verder is te zien dat de Magic V een zilveren achterzijde krijgt met verticale strepen. Andere kleuren zijn nog niet gedeeld. Ook lijkt het erop dat de rechterzijde een groot scherm krijgt dat de hele rechterkant vult, met een gat in het scherm voor de selfiecamera. Honor noemt het toestel een 'foldable flagship'.

Volgens GSM Arena krijgt het toestel de Snapdragon 8 Gen 1-soc. Andere geruchten zeggen dat de telefoon aan de binnenzijde een 8"-scherm krijgt met Full HD+-resolutie en een 4500mAh-accu. De telefoon verschijnt mogelijk in het eerste kwartaal van dit jaar. Over een release buiten China is nog niks gezegd.

Door Hayte Hugo

Redacteur

04-01-2022 • 08:53

24

Reacties (24)

24
24
20
1
0
4
Wijzig sortering
Mooi om te horen dat naast Samsung, Motorola en Oppo nog meer merken beginnen aan foldables. Mogen ze lekker concurreren met elkaar en uiteraard ook qua prijzen. :)
Nu nog wachten op een telefoon die lijkt op de Star Trek tricorder
:)

Ik wacht op Apples vouwbare, gaat nog een tijdje duren denk ik, maar ja is er wel eerder dan een tricorder hopelijk ;)
Apple heeft de neiging om een techniek te adopteren als die redelijk uit is ontwikkeld en enige zekerheid.

Met foldables was op gegeven moment alleen Samsung er nog mee bezig met verschillende zwakke puntjes en waarbij heel veel onvoorziene problemen naar boven kwamen,
andere fabrikanten zijn ondertussen hard bezig om die puntjes op te pakken en te verbeteren,
https://www.rtlnieuws.nl/...vouwtelefoon-veelbelovend
En dan ziet zo’n vouwbare telefoon er ineens een heel stuk praktischer uit.

Het mooie aan dit concept is dat het op twee manieren net zo handig is en dat je niet altijd hoeft open te klappen.
Ik ben nog steeds benieuwd wat er dan gaat draaien op de iFold. Ik bedoel: Apple heeft een duidelijke scheiding gemaakt tussen iOS en iPadOS, maar een vouwbare telefoon zou die twee juist weer samenbrengen.
Is er al.. de samsung flip 3 :P, denk met de juiste app dat je best een realistische ervaring kan hebben?.

[Reactie gewijzigd door DragonChaser op 24 juli 2024 10:01]

Ik denk dat je de Flip Z3 bedoeld :). Mr. Mobile heeft trouwens langer geleden een tricorder gereviewd. https://www.facebook.com/...r-review/882233541884950/

[Reactie gewijzigd door Ootje70 op 24 juli 2024 10:01]

oops, edited. tnx.
Thanks voor de share!, ziet er top uit.
Er wordt al gewerkt aan een "attachment" via usb dat medische meetgegevens op een droid kan laten zien. :)
https://www.saturatiemeter.com/checkme-pro
Concurrentie qua prijzen verwacht ik niet snel. De foldables zijn nog niet degelijk genoeg gebouwd voor gebruik door de massa. Met name het scherm is nog te kwetsbaar. De laatste generatie krast al minder snel dan de voorgaande generaties, maar vergeleken met de normale smartphones is het nog erg krasgevoelig. Voordeel is wel dat het moeilijk breekt.
Voorlopig zijn de foldabels nog een premium klasse voor de kapitaal krachtige gebruiker en een "winstmaker" voor de producent. Winstmaker moet wel tussen aanhalingstekens, want door de relatief lage aantallen zal de totale winst door de foldabels beperkt blijven.
Als ik naar de hoeveelheid defecte schermen kijk dan denk ik dat geen enkele telefoon geschikt is voor de massa.
Een gebroken scherm is inderdaad een veelvoorkomend mankement, wat aantoont hoe men met telefoons omgaat. Foldabels kunnen bij die mishandeling ook een verbogen scharnier oplopen en dan wordt openklappen een stuk lastiger.
Niet snel, nee. Andere merken beginnen nog maar net met haar eerste foldable terwijl Samsung al op gen3 zit en een respectievelijke kleine merk Motorola aan een 2de gen zit te ontwikkelen.
Van de buitenkant zijn die foldables een beetje eenheids worst. Meer dan reguliere phones. Met allemaal een Samsung oled er in.
China gebruikt zijn eigen Oled panelen, nadat ze de technologie door middel van het stelen van data hebben verkregen.

https://www.channelnews.c...ay-secrets-court-reveals/
Wacht, jij maakt van het feit dat medewerkers van Samsung tijdig zijn gestopt in het verkopen van bedrijfsgeheimen dat China, ondanks dat men de informatie niet heeft gekregen, toch gebruik maakt van die gestolen informatie?

En zo blijven we maar met framing bezig...

Industriele spionage gebeurt in alle sectoren en alle landen. Ook hier bij ons trouwens. Waarom denk je dat zovele mensen bijv. een niet concurentie beding in hun arbeidsovereenkomst hebben?
Meer inzichten, had gewoon even de eerste beste link gepakt. Dit speelt al een hele lange tijd. Dat heeft niks met framing te maken. Kan op een later moment wel een hele tijdlijn en collectie maken. Want het speelt al heel lang. Van de oorspronkelijk AMOLED technologie tot de curved varianten. Natuurlijk gaat dit door middel van constructies om het zo lastig mogelijk te maken om aan te vechten. Neemt niet weg dat I{'s onrechtmatig verkregen zijn. Er zijn nogsteeds patenten waar aan gehouden dient te worden.

https://edition.cnn.com/2...ina-tech-theft/index.html
https://www.slashgear.com...n-china-accused-30556532/
https://www.gadgetmatch.c...led-screen-stolen-toptec/

[Reactie gewijzigd door Sn0wblind op 24 juli 2024 10:01]

Misschien bij nieuwere toestellen want de Oppo heeft nog steeds nog een Samsung Display.
Ik ben meer en meer geïnteresseerd in zo'n foldable (en met name de foldable in kleiner formaat zoals die van Oppo) en het is dus goed om te zien dat meer fabrikanten ze gaan produceren, zodat de prijs op termijn kan dalen. Tot nu toe blijft het wel een (dure) niche en zijn de meeste fabrikanten aan hun eerste model toe met de nodige kinderziektes (zoals krasgevoeligheid blijkbaar). Even wachten tot de technologie zich verder ontwikkelt, maar ik vermoed wel dat ze op termijn een succes zullen worden.
Ik ben meer en meer geïnteresseerd in zo'n foldable (en met name de foldable in kleiner formaat zoals die van Oppo)
Dito hier. Ik zie mezelf binnen enkele jaren eerder teen 'flip phone' à la de Z3 gebruiken dan zo'n overmaatse 'tablet'.
Ik heb een Fold2. Bevalt uitstekend. Die krasgevoeligheid valt erg mee. Groot uitklapbaar scherm is ideaal bij lezen van websites/typewerkzaamheden/pdfbestanden lezen enz.
Gekke is alleen dat laatste update van begin november is. Een S21 van een collega heeft inmiddels al twee updates sindsdien ontvangen. Dus Samsung. Hoe kan dat? Dure Fold2 wordt matig van updates voorzien.
Minder grote gebruikers groep, dus he tloont meer om zo snel mogelijk voor de grotere groep van een ander premium product uit te rollen.
Dat heeft vermoedelijk te maken met de migratie naar de nieuwe Android versie. Ik heb wel vaker in het verleden even 'stilte' gehad voor een Android versie upgrade. De Android 12 update rollen ze nu gefaseerd uit voor de z fold 2. ik verwacht dat je daarna weer op dezelfde regelmatigheid security updates krijgt als eerst.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.