Ik kijk niet door een bril heen.
Want wat is er zo anti-alleenheerser zijn als Nvidia hun drivers uitschakelen zodra er een AMD kaart gedetecteerd wordt?
Mirror's Edge dat ik op een AMD speelde terwijl de Physx via een (cheapass) GT 520 geregeld werd, speelde mooi. Paar maanden later is Nvidia dit express dwars gaan zitten.
Weet je dat Dx12's MultiGPU in Dx9 geïntroduceerd is? Nvidia is dit dwars gaan zitten, want was al bang dat men net als mij AMD ging kopen voor de ruwe performance en dan een cheap ass kaartje er naast gingen zetten voor die Nvidia only bullshit.
Maar ook het volgende:
-Nvidia die een smeercampaigne begon toen bleek dat AMD betere kaarten neerzette een paar generaties geleden. Nvidia heeft benchmarks lopen misbruiken en daar zelfs valse scores neer gaan zetten om maar beter uit de bus te komen (ze zijn hier keihard op betrapt). Nvidia die ontwikkelaars dikke zakken geld gegeven heeft om 'te optimaliseren' voor nvidia kaarten, wat inhield dat shit niet goed draaide op AMD kaarten.
-PhysX draaide in het allereerste begin prima op AMD kaarten, weggesloopt en de schuld bij AMD neer gelegd. Bleek pure onzin te zijn toen iemand later Physx met wat hacks op AMD kaarten werkend kreeg.
-Nvidia die acteurs ingehuurd heeft, stapels neppe pro-Nvidia websites heeft opgezet. "voor marketingsdoeleinden".
-Assassins Creed dat dat op Dx10 een betere performance had op AMD's, enkele maanden later een Nvidia logo met "The way it's meant to be played" en bam, AMD's performance kakte keihard onderuit (zonder noemenswaardige grafische verschillen.
-Nvidia die jarenlang de schuld bij TSMC neergelegd heeft waarom hun kaarten minder waren dan die van AMD, terwijl AMD ook bij TSMC hun chips liet produceren

-Gameworks anyone?
-Nvidia die bij benchmark software druk zet om hun benchmarks aan te passen zodat Nvidia er beter op kon scoren.
-Ashes of the Singularity, de FuryX maakte gehakt van de GTX 980Ti, raad eens: Nvidia is een smeercampaigne begonnen

-Nvidia die expres de boel lastig maakt voor consumenten, zoals met de M150 of GTX1060
Ik kan wel even doorgaan, Nvidia laat aan alle kanten zien dat ze complete schijt hebben aan ons, de markt en alles wat daar bij komt kijken. Ze schuwen zich niet om Microsoft of andere partijen het harnas in te jagen (het is puur die smerige politiek van Nvidia waarom Microsoft niet meer met Nvidia samenwerkt voor de Xbox!).
Maar in jouw ogen innoveert Nvidia, dus al die praktijken zijn prima, toch. Aan niets blijkt dat ze niet het liefst een monopolie in handen krijgen, toch?