De OnePlus 9 krijgt mogelijk ondersteuning voor draadloos opladen met 30W. De telefoon zou volgens 91Mobiles ook een accu van 4500mAh krijgen, en aan de kabel net zo snel kunnen opladen als de 8T die dit najaar uitkwam.
91Mobiles heeft afbeeldingen van de telefoon, en meer informatie die het van een bron zou hebben gekregen. Op afbeeldingen is te zien hoe de telefoon een klein gat linksboven in het scherm heeft zitten voor de voorcamera, maar het is niet bekend welke resolutie die verder heeft. Het gaat volgens 91Mobiles om de standaardversie van de telefoon, niet het Pro-model.
Volgens de bron van 91Mobiles ondersteunt de OnePlus 9 ook omgekeerd draadloos laden, net als de 8 Pro. Draadloos laden integreerde OnePlus tot nu toe alleen in zijn 8 Pro-model. Behalve draadloos laden met 30W is het mogelijk de telefoon bedraad te laden met 65W, net als de voorgaande OnePlus 8T. De accu van het toestel zou met 4500mAh dezelfde capaciteit hebben als de 8T.
De OnePlus 9-modellen komen naar verwachting volgend jaar uit. Het zou dan gaan om drie modellen: een OnePlus 9, 9 Pro, maar ook een 'light'-versie. Eerder kwamen er al renders van de Pro-variant naar buiten.