Tjah sommige mensen en dan bedoel ik mensen zoals jij dus die oogkleppen op hebben begrijpen blijkbaar niet dat een laptop of PC op de eerste plaats gewoon moet werken.
Bovendien weet iemand die een Macbook Air koopt heel goed wat die koopt, mensen kopen het voornamelijk voor MacOS en niet voor de specs.
Jij geilt daar overduidelijk op maar iemand die er gewoon op wilt werken die werkt er op.
Bovendien is het niet zo alsof het verschil tussen de scherm van een Air en een laptop van HP of Asus dat 1000 euro kost gigantisch is.
Sterker nog de meeste mensen zien het verschil niet eens.
Jij denkt dat de rest van de wereld net als jij zit te geilen op specs maar mensen willen gewoon iets dat werkt.
Al het andere is minder belangrijk.
Dat gezegd hebbende trek jij nu conclusies op basis van de specs van het scherm van de Macbook Air en als je het met je eigen ogen zou zien zou je het verschil niet eens zien.
En OLED is ook zoiets, je doet echt alsof het verschil tussen een LCD en OLED zelfde is als het verschil tussen zwart wit en kleur.
Het verschil bestaat misschien in jouw ogen maar voor 99% van de mensen op deze aardkloot bestaat het verschil niet eens.
En ik ben iemand die OLED volgt voordat er zelfs producten ermee op de markt waren, ik vond het een fascinerende veelbelovende techniek.
Maar punt is je ziet het verschil nauwelijks, sterker nog op bepaalde parameters scoort LCD zelfs beter dan OLED.
Maar zoals ik al zei jij geilt blijkbaar meer op specs dan wat je met het apparaat kan doen.
Toch wel fascinerend, dat gedrag vertonen kinderen ook met nieuw speelgoed terwijl een computer op de eerste plaats er is om ermee te werken en niet om er virusscanners op te installeren en elke 2 maanden te formatteren en constant nieuwe drivers te installeren om de prestaties op te krikken of security updates te installeren zodat je veilig je PC kunt gebruiken.
Misschien zie jij dat als werk maar dat is geen werk, dat hoort gewoon niet te hoeven maar bij een Windows systeem moet je dat doen voordat je ermee kan werken.
Iemand die full time werkt heeft geen tijd en zin in al dat gezeik maar wilt gewoon dat zijn PC het doet en daarom koopt die een Mac.
Sterker nog dat zijn ook mensen die het niet boeien dat een PC 300 euro meer kost omdat ze dat geld er graag meer voor over hebben.
Ondertussen kijk goed uit dat je niet per ongeluk een Windows laptop koopt met een 1366x768 scherm voor 800 euro.
Ook grappig dat je notabene over Apple praat wanneer je het hebt over schermen met goede beeldkwaliteit terwijl Apple juist is begonnen met massaproductie van IPS schermen in laptops en tablets en zelfs de eerste was met een resolutie van 960x460 in de iPhone terwijl Samsung die deze schermen produceert zelf 320x200 schermen gebruikte in hun eigen telefoons

en Apple was de eerste met een resolutie van 2048x1536 met IPS op een tablet terwijl Samsung die de schermen produceert schermen gebruikte met 1280x720 TN
Gewoon de wereld op zijn kop, daarnaast kwam Apple met resoluties als 2880x1800 terwijl de rest van de markt nog zat op 1366x768 resoluties en veel fabrikanten nog steeds laptops van 800 euro met 1366x768 schermen verkopen
Dus volgens mij heb jij veel werk te doen in de HP, Acer, Dell, Asus topics..
[Reactie gewijzigd door Dark_man op 22 juli 2024 14:11]