Klopt, de goedkope BT audio adapters doen het vaak niet erg goed. Dat betekend niet dat het erg duur hoeft te zijn. Toevallig nu een BT logitech audio adapter aan het testen en di doet het heel behoorlijk. Ook een versterker met ingebouwde BT doet het erg goed (BT V4.0 met EDR en aptX)
Dit werkt zowel goed van een Dell laptop als van een Windows 950 telefoon als van een Iphone prima.
er is wel een moment geweest dat de Wifi en de BT elkaar in de weg hebben gezeten, althans zo lijkt het. Na het switchen naar een ander kanaal van de wifi router was het probleem in ieder geval weg.
Waar ik nog wel last van heb is bij Youtube muziekjes, als je niet een playlijst hebt maar die gewoon zelf het volgende nummer selecteert en automatisch afspeelt dat de verbinding even wordt verbroken en je een plopje hoort. Dat is met alle bronnen en met allebei de versterkers.
Overigens is BT misschien goed voor MP3 tot de hoge bitrates maar CD kwaliteit zou ik het niet willen noemen. Dat kan aan de DAC liggen die in zo'n BT module zit maar de squeezebox die ik normaal gebruik maakt toch een duidelijk verschil met hogere bitrates en goede opnames. Dat hoor ik zelfs nog met mijn relatief oude oren. Voor echt goede audio overdracht prefereer ik wat anders maar soms is het erg gemakkelijk en van voldoende kwaliteit om BT te gebruiken. Een net wat betere BT audio adapter is wel raadzaam. Ik heb ook hele slechte gehoord.
De philips audio adapter ( 35€ bij bv mediamarkt) schijnt ook aptX te hebben.
GeoBeo: Ik heb zelf een nieuwe Dell XPS 13 kaby lake., daarom mellde ik ook even dat het wifi en BT signaal elkaar in de weg leken te zitten. Je zou kunnen proberen of dat bij jouw ook zo is door de wifi even op een ander kanaal te zetten
Dit heeft natuurlijk allemaal niets met het Sonos probleem te maken maar meer met de mensen die op zoek waren naar een BT oplossing om hun Sonos probleem te omzeilen
[Reactie gewijzigd door Indoubt op 22 juli 2024 16:51]