Microsoft heeft op zijn evenement de Surface Book i7 gepresenteerd, een krachtigere versie van zijn laptop met een langere accuduur. Het bedrijf heeft het uiterlijk zo goed als gelijk gehouden, maar intern is er wel een en ander veranderd om hitte af te voeren.
De accuduur is volgens Microsoft 30 procent langer en de Surface Book i7 zou zestien uur moeten meegaan. De nieuwe Surface Book draait op een Intel Core i7 van de Skylake-generatie, met een ingebouwde gpu die dubbel zo krachtig zou moeten zijn als die van de vorige generatie. In de laptop zit een Nvidia GeForce GTX 965M. De vorige Surface Book heeft maximaal een GTX 940M.
De Surface Book i7 komt in november uit in de Verenigde Staten en kost 2399 dollar. Het is onbekend of en wanneer Microsoft de nieuwe laptop uitbrengt in de Benelux. De vorige Surface Book heeft Microsoft nooit officieel uitgebracht in de Benelux, maar hij is via grijze import wel te koop.
Surface Book i7 | 2399 dollar | 2799 dollar | 3199 dollar |
---|---|---|---|
Cpu | Core i7 | Core i7 | Core i7 |
Werkgeheugen | 8GB | 16GB | 16GB |
Gpu | GTX 965M 2GB | GTX 965M 2GB | GTX 965M 2GB |
Opslag | 256GB | 512GB | 1TB |