KPN verhoogt tarieven Alles-in-1 en wijzigt tv-pakketten

KPN gaat de tarieven van Alles-in-1 Standaard verhogen van 59 euro naar 60 euro per maand. Daarnaast gaan de kosten per minuut bellen omhoog, al wordt het starttarief iets verlaagd. KPN meldt ook dat het HD Extra-pakket komt te vervallen.

Een overzicht met de tarief- en zenderwijzigingen is op de site van KPN gezet. Vanaf juli gaan de veranderingen in en moeten afnemers van het Alles-in-1 Standaard-pakket 60 euro per maand gaan betalen. De kosten per minuut voor telefoontjes gaan omhoog van 9,18 cent naar 10 cent, waarbij het starttarief marginaal wordt verlaagd van 10,17 cent naar 10 cent.

Ook de tv-pakketten van KPN worden aangepast. Enkele zenders uit het basispakket zoals BBC Entertainment worden verwijderd. Een aantal andere zenders komen er juist bij: het gaat vooral om hd-zenders die afkomstig zijn uit het HD Extra-pakket, waar voorheen 7,50 euro per maand moest worden betaald. Dat pakket vervalt met ingang van 1 juni. Overigens gaan niet alle zenders uit het pakket naar Basis: sommigen komen terecht in het Plus-pakket waarvoor extra moet worden betaald.

Tenslotte gaat KPN de kosten voor het erotiekpakket verhogen van 11 euro naar 12,50 euro per maand. Een papieren factuur gaat voortaan 2,50 euro per maand kosten. Deze wijzigingen gaan in juli in.

Door RoD

Forum Admin Mobile & FP PowerMod

03-05-2015 • 12:24

263

Submitter: Splinter Cell

Reacties (263)

263
244
149
5
0
0
Wijzig sortering
Ik mis nog wat belangrijke info. Is dit alleen voor nieuwe klanten of moeten bestaande klanten ook het nieuwe tarief gaan betalen? Heb vorige week namelijk een contract afgesloten.
Ja ook bestaande klanten, je bent daarom contractvrij als ik het goed heb.
Kan ik mijn huidige abonnement wijzigen?
Dit kan inderdaad. Je kunt altijd kosteloos overstappen naar een ander abonnement. Kijk op kpn.com voor meer informatie.

Tot wanneer kan ik mijn contract kosteloos opzeggen?
In verband met de wijzigingen heb je het recht om je abonnement tot en met 30 juni 2015 kosteloos te beëindigen.

Waar kan ik terecht om mijn contract kosteloos te beëindigen?
Je kunt je contract beëindigen via onze Klantenservice op 0800-0116. Wij zijn 24 uur per dag 7 dagen per week gratis bereikbaar.

Wat gebeurt er na beëindiging van mijn abonnement met het abonnementsbedrag dat ik vooruit heb betaald?
Op je laatste factuur worden de vooruitbetaalde kosten verrekend. Deze laatste factuur ontvang je uiterlijk 1 maand nadat je contract is beëindigd. Uiterlijk 3 weken na deze factuur ontvang je de vooruitbetaalde abonnementskosten op je rekening.


Ik vind het wel jammer dat een aantal zenders weggaan, zoals BBC3 en BBC4. Maar je krijgt er wel veel HD-zenders erbij. Het wordt nu met deze wijziging alleen maar aantrekkelijker om een Plus-pakket te nemen of KPN Compleet te worden (Plus-pakket wordt dan gratis).
superslimme verhogingen, bijna niemand gaat overstappen voor 1 euro per maand...instant cash (behalve als je niet tevreden bent over KPN)
Struikrovers en dievenbendes! Telefonie tussen mensen met een DSL of kabelinternetaansluiting behoort gewoon gratis te zijn als onderdeel van je internetabonnement want dat is tegenwoordig allemaal VOIP geworden. Skype bewijst dat in feite. Dat je 10 eurocenten aan starttarief en 10 eurocenten per minuut durft te vragen is puur misdadig. Dat is dus 22 cent voor elk in 'echt geld'. Als ze per minuut afrekenen ben je zodra je verbinding hebt dus al 44 cent kwijt. De kosten van een telefoonminuut zijn tot bijna nul gedaald. Het is niet voor niets veranderd van IT naar ICT. Communicatietechnologie is gewoon computertechnologie waarop de Wet van Moore van toepassing is wat tot die dramatische reductie in kosten heeft geleid maar deze telecomdieven maken het alleen maar duurder. Waarom? Omdat vele kleintjes een HELE grote maken en de overheid niet ingrijpt en ze hiermee laat wegkomen.

Ik heb net 2 dagen geleden weer 10 euro aan beltegoed bijgekocht bij FreeVoipDeal wat met €2,21 BTW en €0,50 kosten €12,71 kostte via iDeal. Nu kan ik eerst 120 dagen GRATIS bellen waarna ik 1 cent per minuut ga betalen (ex. BTW) zonder starttarief. Met die duizend minuten kan ik dan ook nog maanden toe. Ik ben aan telefoonkosten (ruim?) minder dan €30 per jaar kwijt. En geen abonnementskosten er ook nog bij. KPN vraagt dus bijna TIEN MAAL ZOVEEL voor die betaalde minuten en hoeveel meer betaal je aan KPN in die 120 dagen dat ik gratis bel? En dan kan ik dus gratis bellen met minimaal heel west europa en met de Verenigde Staten voor helemaal niets. En, niet te geloven, naar mobiele nummers in de VS ook 120 dagen lang voor niets. Het feit dat ze dat kunnen doen en er toch nog op kunnen verdienen is hetgene dat ons dus vertelt wat tegenwoordig de werkelijke kosten zijn van een belminuut. Iets boven de nul eurocent dus. Ook mobiele belminuten dus!

Het zou me helemaal niets verbazen als de kosten van het bijhouden van de gemaakte belminuten en het factureren daarvan duurder zijn dan het bellen zelf en wellicht verreweg de grootste kostenpost vormt.

Als iedereen een ATA (analog telephone adapter) zou aanschaffen voor enkele tientallen euro die een zogenaamde 'Direct IP Call' kan maken en die met zijn DSL of kabelmodem verbindt via het netwerk dan kan iedereen permanent gratis met elkaar bellen naar het IP-adres in plaats van een telefoonnummer zelfs zonder dit soort VOIP-providers. Voor mensen zonder vast IP adres zal een dynamic DNS constructie waarschijnlijk kunnen werken zo niet gratis dan tegen zeer geringe kosten. Ik noem dat "HET GROTE GEHEIM VAN DE TELECOMINDUSTRIE" want reken maar dat KPN en alle andere aanbieders dit donders goed weten. Ze houden het alleen angstvallig geheim zodat ze door kunnen gaan met deze criminele praktijken.

Alleen voor bellen naar mensen zonder internet en zo'n apparaatje moet men dan nog het KPN telefoonnetwerk op met minimale kosten wat de VOIP-providers bewijzen want die moeten ook betalen aan de uitbaters van elk netwerk waar hun gesprekken over lopen.

Ik maak me al ZO veel jaren kwaad over het feit dat onze fijne overheid en de zogenaamde 'waakhonden' deze systematische diefstal maar blijven toestaan.

Zie ook http://tinyurl.com/voipprice

[Reactie gewijzigd door CaptJackSparrow op 25 juli 2024 04:11]

Telefonie tussen mensen met een DSL of kabelinternetaansluiting behoort gewoon gratis te zijn als onderdeel van je internetabonnement want dat is tegenwoordig allemaal VOIP geworden. Skype bewijst dat in feite.
Ik gebruik geen skype, maar ik lees over reclame in/met skype. Zo wordt skype dus betaalt.

Maar ook een voip gesprek tussen voip gebruikers is niet gratis, het kost niet veel maar het kost altijd nog iets (resources). Je moet immers minimaal gebruik maken van de location server van je provider (minimaal 3 SIP pakketen om de gekozen eindgebruiker te vinden). Meer als de provider in het signaling pad blijft zitten.
Is het intra provider of heeft de provider gebruikers met NAT dan wordt het al snel ingewikkelder, de provider kan proberen om met dingen STUN/TURN en ICE de eindgebruikers direct met elkaar te laten communiceren, maar dat is zeer problematisch. Skype beweerd vanwege kwaliteits problemen hiervan te zijn afgestapt. Het resultaat is dat de provider de audiostream ook moet afhandelen. Bijkomend voordeel is dat de provider meteen ook transcoding tussen clients met verschillende codecs kan regelen.

Al met al gaat er nogal wat resources zitten in zelfs een intern gesprek voor een provider.

BTW je realiseert je dat er in de tarieven link nogal wat providers zitten die meer dan 10cpm tellen voor bellen naar mobile in Nederland?
Vroeger zat er geen reclame in Skype als ik het me goed herinner. Toen kon het ook. Je betaalde toen alleen voor Skype-Out. Dat was toen het verdienmodel. Ik heb het zelf erg beperkt gebruikt en gebruik het zelf ook allang niet meer. Microsoft heeft er veel voor betaald en zal die investering terug willen verdienen.

De resources die voor een VOIP gesprek nodig zijn vallen in het niet bij wat er bij de ISP voor nodig is om bijv. een HD video van YouTube door te geven. De hele internetcommunicatie is één grote verzameling van protocollen. SIP is er daar gewoon eentje van die gebruikt kan worden voor een bepaald soort communicatie.

In principe alles wat er aan hardware nodig is voor VOIP via de ISP hebben ze al en daar heb je al voor betaald voor je internetverbinding. De VOIP aanbieders moeten speciaal alleen voor hun spraakdienst ook servers in de lucht hebben om die dienst te kunnen verlenen en die kunnen dat blijkbaar voor een fractie van de kosten doen die de ISP's in rekening brengen terwijl bij die ISP's die servers er toch al zijn voor de internetverbinding van hun klanten. De ISP's hebben dus ook nog eens véél minder méérkosten voor VOIP dan die VOIP-providers hebben. Als je dat ook nog eens meeneemt dan snap je dus pas goed wat een ongelofelijke afzetterij die tarieven voor VOIP-diensten van de ISP's zijn.

[Reactie gewijzigd door CaptJackSparrow op 25 juli 2024 04:11]

De resources die voor een VOIP gesprek nodig zijn vallen in het niet bij wat er bij de ISP voor nodig is om bijv. een HD video van YouTube door te geven
Er is een groot verschil tussen deze 2, de ene is bulk waar het niet veel uitmaakt hoe snel en in welke volgorde de packets binnenkomen, packetloss is acceptabel de client kan vele MBs bufferen en missende packets opnieuw opvragen (indien het onderliggende protocol dat niet al regelt). De andere is een realtime protocol waar jitter en latency van belang zijn.

Ik heb het idee dat je geen idee hebt wat er allemaal voor kosten zijn bij ISPs.

Een "externe" ITSP zoals de betamax varianten hoeft zich niet druk te maken over netwerk (IP) kwaliteit (daar hebben ze immers geen invloed op). En ze zullen hun belminuten in bulk inkopen bij de goedkoopste leveranciers (dat gaat tenkoste van kwaliteit (zoals een hoger acceptabel aantal niet tot stand gekomen gesprekken of lagere kwaliteit codecs).

Een ITSP met z'n eigen netwerk heeft gewoon een kwaliteits koppeling met gegarandeerde bandbreedte, latency en 0 packetloss naar het PSTN (niet dat je dat nodig hebt bij "lokaal" bellen) via een van de grote operators (bv KPN/Tele2/BT/Verizon). Hebben een gescheiden netwerk voor hun telefonie wederom met garanties. Hebben een helpdesk (alhoewel de kwaliteit variabel lijkt te zijn).

Geen wonder dat de laatste duurder zijn per minuut. Het is aan de gebruiker om de kwaliteit van bv de betamaxen voldoende te achten in verhouding tot de prijs, mijn ervaring is dat die over het algemeen net goed genoeg was voor persoonlijk gebruik.
Ik bel nu al iets van 3-4 jaar met voorheen Betamax maar al enkele jaren omgedoopt/overgenomen Dellmont providers en heb eigenlijk nooit problemen ondervonden. Ik heb geen klachten over de kwaliteit en heb dat expliciet meermaals met mensen gecheckt. De geringe werkelijke kosten worden simpelweg bewezen door de lage prijs van deze aanbieders terwijl ze ook nog eens speciaal hardware in de lucht moeten brengen die de ISP's toch al hebben staan. Dat is gewoon onweerlegbaar bewijs van die geringe kosten. Punt uit.

TCP/IP is gewoon een slechte basis voor spraakverbindingen maar KPN heeft er wel snel volledig op ingezet omdat het voor hun natuurlijk nóg goedkoper is en ze er van uitgaan dat de nadelen uiteindelijk gecompenseerd zullen worden door een volledig fiber-to-the-home netwerk. Heeft een KPNner die er verstand van had me zelf al weer enige jaren geleden verteld. Dat is ook waarom KPN internet zoveel mogelijk naar het Bitstream netwerk heeft verplaatst zodat het MxStream netwerk minder belast werd zodat ze daar VOIP overheen konden laten gaan zodat de kwaliteit daarvan beter kon zijn. Heeft diezelfde KPNner me bevestigd. Voor de rest zullen ze de capaciteit daar waarschijnlijk gebruiken voor dataverbindingen met een meer voorspelbaar karakter zodat er altijd voldoende capaciteit/kwaliteit blijft voor VOIP.

Naarmate de hele internet infrastructuur technologisch voortschrijdt wordt de kwaliteit van VOIP verbindingen natuurlijk ook daardoor steeds beter. In het begin was iemand met Internet Plus Bellen van KPN frequent goed te herkennen aan de mindere kwaliteit maar dat is nu wel verleden tijd.

[Reactie gewijzigd door CaptJackSparrow op 25 juli 2024 04:11]

Ik heb geprobeerd voor mijn bedrijfslijn Betamax te gaan gebruiken en ik moet zeggen dat het simpelweg niet betrouwbaar was (3 maand geleden). Soms kwam het gesprek gewoon niet op de telefooncentrale toe (Freeswitch), uitgaand bellen ging een keertje wel, dan een keertje niet,..

Nu goed, blijft wel het punt dat VOIP sowieso een pak goedkoper is, zit nu bij WeePee telecom (voorheen bij Sonetel maar daar zat een soort delay op de lijn als ik belde :|) en daar ben ik heel tevreden van.
Ik begrijp je allereerste rekensom niet. Hoezo 44 cent voor elk? Als ik bel ben ik gewoon 20 cent kwijt voor de eerste minuut.
Hij rekent het nog even om naar gulden-centen 8)7
In de gulden tijd betaalde je 10 cent starttarief, 3 cent lokaal daltarief en 6 cent hoogtarief. Interlokaal kostte dat het dubbele. Vast naar mobiel was niet te betalen.
Tegenwoordig zijn de kosten enorm verlaagd maar betalen we een veelvoud van wat het vroeger was. Starttarief keer 2,20, minuutprijs keer 6,60.
dat was vroeger. Bedenk dat we te maken hebben met een hele andere berekening tegenwoordig.

De euro van nu is niet de 2,20371 van 2001. De euro van nu is minder waard dan de euro toen. in eerste instantie vanwege de belachelijke omrekeningen toen (delen door 2 of door 2,2) en natuurlijk 14 jaar inflatie

Dus laten we ophouden over de Gulden. Dit is echt zo 2001.
Nee, in de guldentijd betaalde je oorspronkelijk lokaal 16 cent per gesprek, daarna kwam de ptt met 'tikken' per 5 minuten in de piekuren en 10 minuten in de daluren. Destijds verbaasde het mij dat er vrijwel geen kritiek was op deze aanzienlijke verhoging.
De 16 cent per gesprek was voor mij een gouden tijd, ik kon toen vrijwel onbeperkt met mijn modem bij BBS-en inbellen (dat was in de jaren 80). Om verbinding met buitenlandse BBS-en te maken, heb ik lange tijd een centrale van een groot scheepvaartbedrijf misbruikt. Die centrale liet ik mij thuis en een BBS met elkaar doorverbinden.
Hij bedoelt guldencenten, blijkbaar nog steeds niet aan het nieuwe millenium gewend...
Nee echt? Zijn er bedrijven met winstoogmerk op deze planeet die geld vragen voor dingen die voor het bedrijf zelf amper geld kosten?

Hoezo grote geheim? Iedereen weet dit en blijkbaar boeit niemand het (genoeg) om met de diensten die jij noemt in zee te gaan. Sterker nog, laat de mensen asjeblieft lekker onwetend. Ik heb liever dat veelbellers de telecomindustrie financieren dan dat ze mijn abonnement 1 euro per maand duurder maken :P
Hoezo grote geheim? Iedereen weet dit en blijkbaar boeit niemand het (genoeg) om met de diensten die jij noemt in zee te gaan.
Héél weinig mensen weten dat je met een ATA d.m.v. Direct IP Calls alle mensen met ook zo'n doosje eindeloos gratis kunt bellen. Dát noemde ik "het grote geheim". Wist jij dat al?

Die VOIP-providers zijn iets heel anders dat gelukkig wel een redelijk aantal mensen weten maar nog lang niet genoeg en die mensen laten zich nodeloos uitbuiten en betalen VEEL te veel.

Die omrekening naar echte centen is vooral interessant voor de mensen die weten hoe er indertijd voor het eerst betaalnummers via 0900 werden ingevoerd. De duurste toen kostten 50c/m en daar zaten dan vaak aan de andere kant mensen die je aan de telefoon kreeg die ook nog een uurloon betaald moesten krijgen van de maximaal 30 gulden die ze per uur konden binnenhalen minus het deel dat naar KPN ging. En nu het meerdere grootteorden goedkoper is geworden zijn de kosten van een kort gewoon telefoontje nu bijna net zo duur als toen de allerduurste gesprekken. En nee, dat is zeker niet te verklaren door inflatie.

Maar mensen moeten vooral veel te veel blijven betalen als ze zich daar gelukkig bij voelen.

[Reactie gewijzigd door CaptJackSparrow op 25 juli 2024 04:11]

Telefonie tussen mensen met een DSL of kabelinternetaansluiting behoort gewoon gratis te zijn.
Daar zijn wel wat kanttekeningen bij te zetten. Je belt een telefoonnummer, en dus gaat het verkeer via de telefooncentrale. Dat is niet gratis. Al was het maar omdat die telefoon centrale er moet zijn.
De kosten van een telefoonminuut zijn tot bijna nul gedaald.
De extra kosten van een telefoonminuut zijn bijna nul ja. Maar de infrastructuur moet wel bestaan.
Telefonie tussen mensen met een DSL of kabelinternetaansluiting
Als die mensen onderling bellen komt er geen telefooncentrale aan te pas want dat is tegenwoordig puur VOIP. Alleen als je daar buiten belt dan zouden geringe kosten gerechtvaardigd zijn. En dat die zéér gering zijn bewijzen die VOIP-providers dus met hun lage tarieven.

Je hebt al betaald voor de data die je over je internetaansluiting gebruikt of dat nou Tweakersbezoek of een YouTube video is of een Skype gesprek maar als je een miniem deeltje daarvan gebruikt om er een iets andere spraakverbinding over te maken dat willen deze firma's je plotseling een TWEEDE keer voor die data laten betalen. En dat deugt dus voor geen millimeter.

[Reactie gewijzigd door CaptJackSparrow op 25 juli 2024 04:11]

Als jij een telefoonnummer gebruikt om met iemand te voipen, dan komt er een centrale aan te pas. Niet een klassieke met een geschakeld circuit, maar wel eentje die het toestel dat je wilt bereiken, voor jou kan vinden. De kosten daarvan zijn gering, en zou je beter als starttarief en gratis minuten kunnen verrekenen, maar de kosten zijn er dus wel.
Geen idee waarom je T-Mobile erbij haalt, want die bied niet eens producten aan voor thuisgebruikers. Dat gezegd, ik heb letterlijk nooit serieuze problemen gehad met een KPN dienst, en ben ongeveer 10 jaar klant. Dus voor de prijs die je betaalt, krijg je een stabiele service. Zowel op VDSL/glas als 3G/4G. Althans in mijn geval komen storing bijna niet voor. Dat kon ik bij mijn vorige provider niet zeggen (al geloof ik dat die niet meer bestaat). Toegegeven, in het verleden had ik met de klantenservice wel 2 of 3 keer te maken gehad met hufterig gedrag, maar de laatste jaren was het best professioneel. De mantra dat KPN te duur is is gewoon boerse klets. Als ik bijv naar alle providers in de VS (uitgezonderd Google Fiber), Australië, Mexico of de VK kijk, dan is er op dit moment weinig te klagen.
T-mobile is ook niet het onderwerp maar wordt door mij benoemd omdat dat nu mijn provider is. Calvinturbo had hierop een mening die niet overeen komt met mijn ervaring. Dus toen werd het nog specifieker daarop toe gespits terwijl dat helemaal niet mijn punt is. Mijn punt is dat kpn (zeker in het verleden) helemaal niet klantgericht is. Overigens niks mis met winstmaximalisatie over de ruggen van je klanten. Zolang de klant dat accepteert en daar verbaasde ik me over. Dat zei ik ook in de eerste zin. Er valt ook echter wel iets te zeggen voor de keuze van kpn. Maar ik denk dat het vooral te maken heeft met koud watervrees. In Nederland zijn we wat betreft "bedrijfsekritische" (dat kan in dit verband ook gezins/familiekritische) onderdelen zeer behoudend. Het moet altijd werken no matter what. Want het zou maar zo zijn dat in tijden van crisis je geen telefoonverbinding zou hebben. Als achterliggende gedachte geldt hier dan ook dat men dan ook niet het verwijt wil krijgen dat men dan ook niet voor de budget provider hadden moeten kiezen! Want het is daarvoor toch echt te bedrijfsekritisch voor. Zeker bij wat oudere mensen spelen zulke sentimenten een rol. Men gaat (blijft) liever bij het oude bekende want dat is lekker vertrouwd.

Ik zie dat die mensen allemaal zoveel geld kunnen besparen. Al interesseert mij dat niet eens zoveel. Het verpest ook de markt omdat de prijzen op verkeerde sentimentele gronden hoog blijven. En daar hebben allemaal last van.

Dat wij in Nederland momenteel nog een redelijke marktwerking hebben is niet te danken aan kpn in tegendeel! Het is dat we in Nederland een sterke telecom waakhond hebben/hadden (ACM voorheen OPTA). Overigens is Europa reeds ook aan het zagen geslagen in deze poten nieuws: Europese Commissie onderzoekt ACM-besluit over vermeende marktdominantie KPN

Kpn zou maar wat graag haar monopolistische positie met bijbehorende prijzen en klantenservice terug krijgen.

[Reactie gewijzigd door Gallant op 25 juli 2024 04:11]

Of men kiest voor KPN omdat ze met de service tevreden zijn? Ik ben bekent met vrijwel alle opties, en op mijn locatie is KPN simpelweg te beste keus. En dat is zowel glas als de coax. Vodafone was op het eerste oog een minder duur alternatief, maar na de nodige opties aan hebben gevinkt is dat niet zo. Binnenkort stap ik over naar Telfort, want die is iets goedkoper en heeft opties die binnen mijn doelen liggen, maar in feiten is dat vrijwel wederom KPN. Een van de weinige providers die in mijn ogen echt op dit moment een betere dienst (kunnen) leveren voor minder geld is Tweak. Maar dan moet je op het glas netwerk in Enschede of Almere zitten. De rest scheelt echt te weinig in prijs.

Wat betreft het ACM, ik vind het eerder een slappe zooi met dubbele standaarden.

Dat laatste zal KPN inderdaad willen. Dit zou tevens ook nooit kunnen gebeuren als de overheid de kabels werkelijk niet óók uit handen gaf, maar onder een nutsbedrijf of overheid entiteit toe liet, waarbij een provider geen dergelijke positie kan opbouwen. Zo doen we het al jaren met het wegennetwerk (o.a. Rijkswaterstaat), en het elektriciteitsnetwerk (o.a. TenneT), maar gek genoeg niet met internet wat inmiddels net zo noodzakelijk is als de genoemde voorbeelden. Het zou raar zijn als elk post bedrijf zijn eigen wegennet zou moeten aanleggen om zaken te doen.
KPN is veel beter dan T-Mobile. Qua bereik, qua snelheid, qua prijs.. qua alles.. Ik ben hartstikke blij met KPN, nooit meer T-Mobile!
Ik heb een andere ervaring. Het wisselt per gebied. Hier in de randstad maakt zeker niet uit. Sterker nog ik woon in omgeving Den Haag en had als eerste 4g zonder dat daar extra voor gerekend werd. Kom daar eens om bij kpn lachen je recht in je gezicht uit. Overigens heeft 4g ook bij lage data snelheden voordelen maar dat hoef ik je misschien niet uit te leggen. Veel plezier in de provincie met de(te)hoge facturen.
Ik betaal 15 euro per maand voor 10GB 4G + 400 belminuten. Ik heb zeker veel plezier ;)
Dat is zeker netjes. Welk abbo is dat? Als dat bij kpn is dan kun je er zeker van zijn dat er een addertje onder het gras zit. Mischien dit beter op dm doorzetten.

[Reactie gewijzigd door Gallant op 25 juli 2024 04:11]

Vooral Internet Standaard.

+ 5 euro voordeel vanwege meerdere nummers op één adres
+ 5 euro voordeel vanwege verlengen
+ KPN compleet (verdubbeling MBs en belminuten)

Geen addertje..
Ja dus wel een addertje..
Jou situatie is niet voor iedereen van toepassing:

Iets anders afnemen in de vorm van compleet (wat te duur is)
Nog iets anders af nemen in de vorm van meerdere aansluitingen (wat ook te duur is)

Dat zijn twee addertjes te veel voor een alleenstaande.
Jammerjoh
Anoniem: 393120 @calvinturbo4 mei 2015 13:33
Hi C.

Bij wie heb je dit abbootje??

Groet,
FW
KPN verdubbelaar? 5GB en 200 minuten? 15 eu, vind ik nogsteeds netjes, hoe heb je dit voor elkaar gekregen?
Als je jezelf vender locked bij KPN krijg je dat soort voordeeltjes pas.
Ik ga ervanuit als ik een dienstverlening vraag ik daarvoor moet betalen. Voor niets gaat de zon op
Ik maak me al ZO veel jaren kwaad over het feit dat onze fijne overheid en de zogenaamde 'waakhonden' deze systematische diefstal maar blijven toestaan.
Ach jah... er is zoveel diefstal en misleiding. Als je je daarom druk gaat maken, dan is het misschien aan te raden om wat tijd over te houden zodat je je hierover ook druk kunt maken:
  • dubbele belastingen
  • mislukte ICT-projecten
  • slimme meter
  • graaibankiers
  • uitkeringen misbruiken ipv minimumloon toe te kennen aan mensen die arbeid verrichten
  • etc.
  • etc.
Ik ga hierdoor vervroegd overstappen op Vodafone die voor wat ik van kpn gebruik veel goedkoper is. Bij Vodafone betaal ik 30epm. Kpn 64 en na de wijzigingen dus 65. Mooi dat ze me 3 maanden eerder laten overstappen. Zelfs als ik een pakket zou nemen dat een op een overeenkomt met wat kpn aanbiedt zou ik uitkomen op "maar" 45€. Kpn is gewoon enorm duur

[Reactie gewijzigd door Darkstriker op 25 juli 2024 04:11]

Bij kpn betaal ik komend jaar (heb net verlengd) €753,-
Bij vodafone zou een vergelijkbaar pakket €1020,- kosten. En dan mis ik de mobiele verdubbelaar en het gratis onderling bellen.

Dus het ligt er maar net aan wat je wil en wat er dan het goedkoopste is.

Wij hebben iig het premium pakket en 4 mobiele aansluitingen bij kpn lopen, waardoor het toch een voordelig pakket is geworden.
Anoniem: 80466 @Darkstriker3 mei 2015 14:03
Grappig, ik ga mobiel juist overstappen van Vodaphone naar KPN omdat Vodafone met 4G gewoon te duur is.
Ja, maar dit artikel en die verhogingen gaan toch echt over vaste tarieven. Snap niet waarom iedereen er mobiel bij haalt.
Ik heb een oud abonnement met een 4G blox van Vodafone en betaal 18epm voor 11gb+75min+unlimited sms
Maar daar kan niet kpn nog Vodafone momenteel aan tippen.
Hoe dat ook zijn de alles in eens nagenoeg allemaal veel duurder dan bij vf. Kon geen duurdere vinden.
Bij vf kan je een abonnement met alle opties afsluiten voor een prijs die nauwelijks alles in een standaard van kpn ontloopt.

[Reactie gewijzigd door Darkstriker op 25 juli 2024 04:11]

Als je bij KPN nu een sim-only afsluit met 5GB data 4G, onbeperkt SMS en 300 minuten voor €25 per maand, en je hebt thuis KPN waardoor je KPN compleet wordt, betaal je voor dat mobiele abo nog maar 20 euro per maand en krijg je 10GB. Zit behoorlijk dichtbij jouw mobiele abo :)

En dan krijg je ook nog eens bij je KPN abo thuis het TV pluspakket en ook daar 5 euro korting.
Ja, maar dat neemt niet weg, dat het standaard pakket 20€ duurder is dan bij vodafone en ik bovendien alleen het internet gebruik en dat dus 35€ per maand scheelt omdat je bij vf afzonderlijk internet kan krijgen en je bij kpn alles moet nemen.
Maar dit artikel gaat niet om mensen die een compleet pakket moeten hebben, maar om mensen die al een compleet pakket hebben.

Zelf zit ik met de thuis producten bij Upc en mobiel KPN. Ik heb als het goed is geen last van deze wijziging
Klopt natuurlijk. Maar het is raar, dat ze mensen met zo'n abo op deze manier de mogelijkheid geven om eerder uit hun contract te komen als de concurrentie dermate goedkoper is.
Wat heeft thuis alles in 1 met 4g te maken?
Misschien weet je het niet maar Vodafone bied ook glasvezel.
Bij KPN heb je ook KPN Compleet, thuis alles in een samen met mobiel. Dan krijg je dat plus pakket gratis, onderling bellen gratis, dubbele minuten en mb's en 5 Euro korting per abo per maand (bij 2 mobiele nummers op KPN).
http://www.kpn.com/prive/krijg-meer/kpn-compleet.htm
Anoniem: 80466 @raro0073 mei 2015 17:45
Juist bij KPN is het veel gunstiger om een glasvezel en 1 of meerdere mobiele contracten te combineren. Je kunt bij een gezin tientallen euro's besparen.
Omdat je daar dus korting op krijgt (je krijgt 2x zo veel mb/sms/min), en als je meerdere telefoonabonnementen op 1 adres hebt krijg je ook nog eens 5 euro korting per mobiel abonnement.

Dus voor 50 euro per maand (eerste 6 maanden 35 euro, daarna 60) voor 100/100 mbit + TV en 35 euro voor 2 abonnementen met in totaal 12GB dataverkeer en 360 min/sms (waar we de MB's onderling kunnen verdelen). Ben ik dus klaar voor 85 euro per maand voor media en communicatie. Daarnaast krijg ik 2 HD kastjes ipv 1 zoals bij vodafone...

Vodafone zou voor mij 47.50 gaan kosten voor minder zenders, en 50/50mbit. Daarnaast heb ik dan Tmobile met 5GB voor 24 euro p/m en mn vriendin ook. Totaal dus: 120 euro per jaar duurder, voor minder :)

Bij vodafone heb ik 1,5 maanden zonder internet gezeten omdat ze geen goede afspraken met de monteurs hebben gemaakt, en vervolgens hun hardware niet op voorraad zou zijn. Ondertussen had ik ziggo per 1 april (vorig jaar) op gezegd, en langer laten lopen was ook geen optie (was toen een verhoging waardoor ik mooi uit kon stappen). Ik had ook mobiel bij vodafone, maar gezien mijn ervaringen heb ik alles wanneer het kon over laten zetten op alles behalve vodafone. Internet gaat dus komende maand gebeuren.

[Reactie gewijzigd door watercoolertje op 25 juli 2024 04:11]

ik weet niet wat je bij vodafone gebruikt, maar hou er wel rekening mee dat ik sinds vodafone's vaste netwerk aanzienlijk vaker issue hebt met de verbinding ten opzichte van toen ze nog diensten aanboden via regfiber..

ook past hun router niet op de NTU maar hangen ze hem er naast via een patchkabel... de beloofde afsluting van de wall unit is er na een jaar echter nog steeds niet...

als dat je allemaal niet zo boeit dan gaat het verder prima, maar ik zou zeker ook nog even naar anderen providers kijken.
Zit zelf bij vodafone op de vaste netwerk sinds een jaar en heb in een jaar tijd maar 1 kleine storing gehad van uiterst 20 min.

Bij kpn had ik veel vaker storing (bijna dagelijks en kpn deed er niks aan incl de monteurs van kpn).

Ik hou het wel bij vodafone :-).
Tijdens het afsluiten heb je een brief gehad waarin de verwachte snelheid stond van je abbo. Op basis daarvan hadden ze je kunnen vertellen dat je niet genoeg snelheid zou hebben voor 2 hd ontvangers.

Als ik eerlijk ben snap ik niet waarom je niet eerst iets beter onderzoek doet voor dat je het afsluit.

Je moet nooit 100% vertrouwen op *specialisten* die je aan de telefoon krijgt op de verkoop afdeling.
Verder ben ik zelf trouwens een tevreden klant. En die prijsverhoging komt bij mij neer op een prijsverlaging van 7,50 door het verdwijnen van het HD pakket.

PS: je kan hier je snelheid checken die je zou moeten kunnen halen. Als daar veel meer staat dan dat je modem nu in traint zou ik zeker klagen!
http://netco.fpi-info.fourstack.nl

[Reactie gewijzigd door Quas op 25 juli 2024 04:11]

Ik was zo'n specialist en vertelde netjes de waarheid. Weet je wwt er bij ons gebeurde met medewerkers die dit niet deden? Bij de derde misstap gingen ze op de keien.

Neemt niet weg dat je zelf onderzoek moet doen al was het maar om de bandbreedte inderdaad.

Ik ga binnenkort verhuizen en er bestaat een grote kans dat ik juist naar KPN ga vanwege compleet. Wat ik dan bij KPN krijg kan Ziggo mij niet leveren. Bamdbreedte is misschien wat lager maar ik heb dan wel een goedkoper pakket.

Als alleenstaande vader moet je toch wat. :)
Je moet HD op je ontvanger aanzetten bij instellingen. Daarna kan je ze vinden op dekanaal 700 serie 701 is dan npo 1
Heel de optie zit er niet eens op hier! Onze snelheid is te laag voor 2 receivers en HD TV....... Wouden ivm dat contract breuk doen maar kon dus niet!
Anoniem: 235591 @Baseboy3 mei 2015 14:00
Die optie zit er wel op en anders bellen met de klantenservice want die kunnen het ook aanzetten voor jou. Of jouw snelheid te laag is voor twee recievers weet ik niet, maar wat ik wel weet is dat KPN in ODS kan zien wat je max haalbare snelheid is en dat is leidend voor wat ze een klant kunnen aanbieden. Daarnaast zijn er andere tools om die snelheid te meten.

Bel dus gewoon even met hun, dan wordt het netjes opgelost. Hoog blazen van de toren heeft geen zin.
Jouw waarheid misschien maar ik kon mijn tweede ontvangen gewoon terug sturen en ze hebben keurig mij abonnement verlaagd nadat ik precies dezelfde klacht had. Misschien is het ook een beetje je manier van communiceren..?

Boos, zonder fatsoenlijke en heldere uitleg, vol met typfouten en nutteloze afkortingen. Denk even rustig na voor je wat post en lees het een keertje extra door. Breng wat meer structuur aan in je zinnen en zorg dat je woordgebruik wat volwassener oogt. Dat helpt al een hoop. En niet alleen bij tweakers maar ook bij de klantenservice.
Hoe dan ook, omdat zij niet waarmaken waar je voor betaalt, kun je daar gewoon compensatie voor krijgen. Zoniet linksom dan wel rechtsom.
Anoniem: 235591 @Aionicus3 mei 2015 20:46
Wat een onzin. Het 'script' wat jij aanhaalt bestaat niet. Er is niets gescript. Wel is er een stappenplan genaamd Annet, dat kan je volgen als je er niet uitkomt, en zodoende kan je het een en ander aansturen of uitsluiten. Als je de klant kan helpen zonder Annet, oftewel het stappenplan, mag dat ook.

Schijnbaar heb je er te kort gewerkt, of je snapt er compleet helemaal niets van hoe de zaken bij KPN in elkaar steken.
Anoniem: 235591 @Baseboy3 mei 2015 14:26
Als die snelheid niet te halen is dan laat je je door verbinden naar de KSD als een ticket bij de eerstelijners niet helpt. Die kunnen net wat meer dan de eerstelijners die je aan de de telefoon krijgt als je belt. Zij kunnen een ticket inschieten voor je en hebben kortere lijnen waardoor het soms wat vlotter gaat.

De reden dat je een -1 krijgt is de manier waarop je iets zegt. Aan de andere kant trek je niets aan van het puntensysteem, het werkt niet zoals het hoort.
Geldt dat ook voor een jaarabbonnement?
Ik zit nog tot oktober vast. Zou wel mooi zijn als ik eerder weg kan. :P
Zij veranderen eenzijdig het contract, dan heb je in principe altijd het recht tot opzeggen. Zo zijn we ook van een wurg-HetNet contract afgekomen.
Ok dan weet ik wat ik moet doen.
Bedankt he.
Anoniem: 463321 @SquareOne3 mei 2015 12:29
"Vanaf juli gaan de veranderingen in en moeten afnemers van het Alles-in-1 Standaard-pakket 60 euro per maand gaan betalen."
Hoe duidelijk wil je het hebben?
Zou ook wel raar zijn als bestaande klanten geen verhoging hoeven te betalen. Dan hoeven ze die verhoding net zo goed niet door te voeren.
Zo raar is dat niet, nieuwe klanten die nog in hun eerste jaar zitten mogen regelmatig hun bestaande jaarcontract uitzitten met het oude tarief.
Alleen zodra het jaarcontract voorbij is, en dus maandelijks opzegbaar, dan krijgen ze gelijk de verhoging doorgevoerd.
Dit ivm gratis ontvangers/welkomspakketten toch terug te verdienen (pakket is hoger in waarde dan de tariefsverhoging)
Anders lopen ze het risico een relatief duur welkomspakket+klant kwijt te zijn omdat deze per direct mag opzeggen en geen verplichting heeft om het jaarcontract uit te zitten.

[Reactie gewijzigd door Goldwing1973 op 25 juli 2024 04:11]

Die paketten zijn vaak in bruikleen dus dat lijkt me niet :)
De modems over het algemeen wel bij KPN, maar de IPTV ontvangers en de Ethernet via stopcontact modules en de "Gratis monteur" zijn dingen die gelijk afgeschreven worden bij KPN, en dus niet terug hoeven.
Modems, ITV-tuners, afstandbedieningen. adapters. zijn allemaal in bruikleen.
de stopcontact modules of wifi extenders, bekabeling, die je zelf moet betalen worden je eigendom.
Nope.
Heb hier 2 kabelontvangers (1 HD, 1 SD) liggen (Ziggo),
1 x IP-HD-recorder en een modem (Glasvezel), (Concepts)
en dan nog eens 1 Samsung HD-Recorder en een Humax HD Ontvanger met opneemmogelijkheid (Kabel, Ziggo) liggen.
Van kabel naar glasvezel (2013) terug naar kabel (2014) gegaan.
De laatste 2 worden overigens pas na 2 jaar je eigendom.
Alles geheel graties gekregen...

De bruiklenerij en 5 euro p/maand voor opnemen afperserij via glasvezel kwam pas een tijdje nadat KPN Reggefiber overnam, sinds ong. een jaar....
Sindsdien is ook de optie om via catv te kijken (kabelsignaal uit je glasvezelmodem) stilletjesaan verdwenen, zodat je verplicht aan de ip-kastjes moet, waardoor ze je nóg meer geld afhandig kunnen maken voor diverse betaalde diensten (die vroeger gewoon gratis waren).
ik had het over kpn apparatuur in huidige en ca afgelopen 4 jaar situatie.

bij ziggo is meer idd je eigendom/verantwoordelijkheid.
en bij kpn ben je opnames niet kwijt bij defecte tuner en in andere kamers ook terug te kijken en meerdere kanalen tegelijk op te nemen, maargoed, ik krijg het toch gratis in het standaard pakket verwerkt. maar anders had ik er wel 5€ voor over.
Ik weet niet of je hebt opgelet in de afgelopen 5 jaar...

Maar in 99% van de gevallen zijn prijsverhogingen van toepassing op nieuwe contracten/verlengingen en veelal dus niet op bestaande "TENZIJ" er sprake is van een inflatiecorrectie of BTW verhoging dit heeft het verleden inmiddels ook al meerdere malen aangetoond.

Bij een inflatiecorrectie is het tevens ook lang niet altijd mogelijk om je abonnement te beïndigen. Als een bedrijf in haar Algemene Voorwaarden heeft opgenomen dat het niet toegestaan is het contract te ontbinden bij inflatiecorrectie dan ben je gehouden aan je contract. In dit geval gaat het niet om een inflatiecorrectie maar een normale tariefswijziging die op ieder Alles-in-1 Standaard abonnement van toepassing is en dit maakt het dus wel erg vreemd.
Dat is toch logisch?

Dit is namelijk TV, iedereen ontvangt hetzelfde TV signaal dus daar kunnen ze niets in wijzigen.

Wat jij bedoelt geld meer voor internet want dan kunnen ze je oude snelheid blijven handhaven.
Bij televisie is dit ook gewoon te doen, dit kan op ontvanger basis worden gerealiseerd. Het grappige is dat ik een Alles-in-1 instap heb, met precies dezelfde zenders en zelfs een plus pakket en geen verhoging krijg voor diezelfde aanpassingen.

Er speelt dus wellicht nog wel wat meer mee dan alleen de TV zenders.
Denk dat het veel te onoverzichtelijk wordt om dat per abonnee aan te passen.

Dan krijg je veel gezeik van de klanten van dat ze de ene kanaal niet hebben en de ander wel en dat is niet meer bij te houden.

Daarnaast is er geen besparing kwa bandbreedte terwijl die besparing er wel is bij internet.
Ik heb bij UPC een standaard pakket afgesloten voor 42.00 euro per maand, ik blijf die 42.00 euro betalen ondanks dat upc tussen tijds verhogingen doorvoert hetzelfde pakket kost op dit moment 45.95 euro per maand,
Ik heb een basis 3 in1 pakket bij upc afgesloten dat was 40 euro , maar is miv november 2014 gewoon 42 euro geworden.
Nou, ik houd m'n hart vast...

Ma is een jaartje geleden overgestapt naar een alles-in-één-pakket van KPN, ze had al een soortgelijk iets van KPN sinds dat het aangeboden werd, en daarvoor al een gewone KPN-aansluiting.

Eerste 6 maanden 35,- ipv 85,-. Aanbieding. Na 6 maanden op tijd overgestapt naar een basispakket met 2 receivers en onbeperkt bellen en sindsdien nog geen enkele rekening correct afgeschreven... Na 4 maanden en zo'n 8 of 9 telefoontjes en tig brieven verder is ma het zat, ik heb drie weken geleden nog een klachtenbrief gestuurd waar ik nog steeds geen antwoord op heb en komende maand zullen we gaan storneren als het dan nóg niet correct is... :(

Nu nog een verhoging van het basispakket erbij gaan tellen? kan leuk worden... 8)7

Bedankt voor de verhoging KPN, ook namens mijn bejaarde moeder! :/
http://www.kpn.com/prive/...allesin1wijziging2015.htm

Voor wie geldt de tariefwijziging?
De tariefwijziging geldt vooralle klanten met Alles-in-1 Standaard abonnement die nu € 59,00 betalen..
Prijswijzigingen op basis van inflatie vind ik op zich wel redelijk, wat ik mij wel afvraag is wanneer ze de snelheden gaan aanpassen. De kabel providers verhogen de snelheden van de verschillende pakketten al vrij regelmatig, terwijl de snelheid van mijn glasvezelpakket inmiddels al 4 jaar ongewijzigd is maar wel de prijzen stijgen. Op dit tempo wordt het toch steeds interessanter om weer naar de concurrentie op de kabel te kijken.
Aanpassing aan inflatie in 2015: De gemiddelde geharmoniseerde inflatie van Nederland in 2014: 0,32 %
Dat zou een verhoging van €0,188 betekenen. De €1,- die ze verhogen is een verhoging van 1,69%. Dat is wel een stukje meer dan de inflatie...
Er wordt nergens gesproken over inflatie of inflatiecorrectie. Als dit wel het geval was geweest dan had men dit ook wel doorgevoerd over alle overige producten / diensten.
De inflatiecorrectie wordt elk jaar pas in oktober doorgevoerd bij KPN, dus dat staat hier helemaal los van.
http://www.kpn.com/prive/...ven/inflatiecorrectie.htm
Dat gaf ik dus ook al aan.... echter was spaansie een inflatiecorrectie aan het uitrekenen en vergelijken met die € 1,00 verhoging. Vandaar dat ik al aanhaalde dat dit geen inflatiecorrectie was ;)
Jullie hebben gelijk, was meer een reactie op wat ''telefoontoestel'' zei; ''Prijswijzigingen op basis van inflatie vind ik op zich wel redelijk''. Ik was gewoon erg onduidelijk 8)7
Wilde hiermee aangeven dat een verhoging o.b.v. inflatie dit jaar waarschijnlijk niet zal gebeuren. Dus komt er een verhoging onder het mom van service verbetering o.i.d.

Excuses voor mijn onduidelijkheid ;)
KPN verhoogt de tarieven zeer netjes tov concurrent Ziggo.
http://www.telecompaper.c...t-reeks-tarieven--1058608


In de tabel onderaan de link blijkt dat Ziggo de tarieven in sommige gevallen zeer fors heeft verhoogd.
Inderdaad, de download snelheid is op de kabel ondertussen fors hoger voor hetzelfde geld dan bij glasvezel. Ik snap niet dat men niet door heeft dat dit klanten kost.
Kabel sneller ? welke kabel ISP bied meer dan 1Gbit dan ?
Voor hetzelfde geld, dus abbo`s die qua prijs gelijk zijn.

Voor 60 euro krijg je bij kpn 50/5 mbit en bij ziggo 120/12mbit.
Ik zal even een zo realistisch mogelijke vergelijking maken tussen Ziggo en KPN aangezien KPN voor haar pakketten geen onderscheid maakt tussen DSL en glasvezel.

KPN Alles-in-1 Instap € 45,00
- +Opname € 5,00
- +100/100 upgrade € 7,50
Maandprijs excl. kortingen € 57,50

Ziggo Alles-in-1 Complete
- Opname
- 120/12
Maandprijs excl. kortingen € 59,95

In het voordeel van KPN.

Gaan we de hoogste pakketten vergelijken:

KPN Alles-in-1 Instap € 45,00
- +Opname € 5,00
- +500/500 upgrade € 17,50
- +Plus Pakket € 10,00
Maandprijs excl. kortingen € 77,50

Ziggo Alles-in-1 Max
- Opname
- 200/20
- TV Royaal
Maandprijs excl. kortingen € 73,95

En pas bij de hoogste vergelijking zie je dat Ziggo goedkoper is, maar KPN dankzij de hogere snelheid Ziggo toch voorbij streeft.


@connos - Thanks... even typo gecorrigeerd :)

[Reactie gewijzigd door DarkForce op 25 juli 2024 04:11]

Ziet er goed uit dacht dat KPN duurder was, heb het glas al liggen :*)
Was het ook, het wordt overigens nog wel mooier ook hoor... hier even een vergelijking op basis van meegerekende korting(en) en aansluitkosten ;)

KPN Alles-in-1 Instap
- Pakketprijs € 45,00
- +Opname € 5,00
- +100/100 upgrade € 7,50
Maandprijs incl. kortingen € 40,00 (1e 6 maanden)
Maandprijs excl. kortingen € 57,50 (rest maanden)

Totaal 1e jaar € 585,00 (a € 48,75 per maand)
Totaal na 1e jaar (excl. verhogingen) € 690,00
Korting eerste jaar € 105,00

Ziggo Alles-in-1 Complete
- Opname
- 120/12
Maandprijs incl. kortingen € 39,95 (1e 3 maanden)
Maandprijs excl. kortingen € 59,95 (rest maanden)

Totaal 1e jaar € 659,40 (a € 54,95 per maand)
Totaal na 1e jaar (excl. verhogingen) € 719,40
Korting eerste jaar € 60,00

Zelf adviseer ik overstappers (die naar KPN gaan) veelal om de eerste 6 maanden die kortingen te gebruiken en na 6 maanden pas evt. te upgraden. Een mooie vergelijking kun je trouwens ook vinden op eindelijkglasvezel.nl.

[Reactie gewijzigd door DarkForce op 25 juli 2024 04:11]

Zeker en als je ook KPN mobiel hebt kan je aanmelden voor KPN compleet en krijg je nog meer voor het zelfde geld en een verdubbeling van alles op je mobiele abbonement. Prijs technisch heb ik nog niets gezien dat hier tegen op kan.
Prachtig, maar ik woon in de provincie groningen. Zelfs in de stad groningen is glasvezel maar mondjesmaat beschikbaar.

Doe ik de postcodecheck dan is mijn maximale upgrade tot 80mbit ongeacht het pakket. Upload blijft steken op 8 mbit. En gezien mijn ervaringen met KPN moet ik die 80mbit nog maar zien. Bij ziggo heb ik een 200mbit abbo en krijg dat ook.

Los van dat laatste, Hier is kabel toch echt nog steeds de beste oplossing. En het zal nog wel jaren duren totdat glasvezel tot bij mij in de meterkast ligt.
Die upgrade pakketten waar jij mee schermt zijn nog lang niet overal beschikbaar. Meer niet als wel om heel eerlijk te zijn.
Die upgrade pakketten waar jij mee schermt zijn nog lang niet overal beschikbaar. Meer niet als wel om heel eerlijk te zijn.
Voor VDSL geldt helaas in principe eigenlijk het zelfde, ook dit is lang niet overal beschikbaar en daar waar het niet beschikbaar is, is de kans aanwezig dat dit of maximaal ADSL2+ meuk betreft of anders glasvezel.

In mijn vergelijking ga ik uit van het uiterste, in jou vergelijking is dit het meest minimale. Als je al een maximum van 8mbit zou kunnen halen, vraag ik mij af waarom je überhaupt kiest voor KPN aangezien KPN nu eenmaal niet de goedkoopste is als het gaat om DSL.
Mijn vergelijk is niet het meest minimale, maar gewoon daadwerkelijk wat NU leverbaar is.

En voor grote delen van nederland komt dat gewoon neer op de keuze tussen ADSL(2) en kabel. En dat is echt een nobrainer waar je dan je meeste waar voor je geld krijgt.
500Mbit upgrade bijKPN is 17,50, niet 7,50. Bovendien is het appels met peren vergelijken als je naar de upload kijkt.
Voor 54,95 krijg je bij Tweak 1000/1000 glasvezel, TV en HBO.

Beetje jammer dat KPN de techniek heeft om een superieur product te bieden maar weigert dit te doen om onduidelijke redenen. KPN is echt zo'n bedrijf waar je als consument niks mee te maken wil hebben.
Dat is alleen in Almere en Enschede. In de rest van het land betaal je beduidend meer bij Tweak.
In Almere en Enschede levert Tweak zelf alles, daarbuiten resellen ze KPN, daarom is het ook zo duur. KPN zit er met de vieze vingertjes weer tussen.
Dé reden waarom het zinloos is om het kabelnetwerk open te gooien...
Voor hetzelfde geld, dus abbo`s die qua prijs gelijk zijn.

Voor 60 euro krijg je bij kpn 50/5 mbit en bij ziggo 120/12mbit.
Ik heb geen 120 / 200mbit nodig, 50 is genoeg ...
En daarbij kortingen op mobiel / televisie maakt het voor mij een prima aanbieder.

wensen en eisen kunnen zomaar eens verschillen per persoon
Kortingen op mobiel heb je ook bij ziggo, mijn vaste lijn betaal ik niet eens. Dus kortingen zijn er ook bij Ziggo. Prima dat 50mbit genoeg is voor jou, maar het blijft wel een feit dat je hetzelfde betaalt voor minder. En dan wil ik het nog niet eens over beeldkwaliteit hebben bij de TV dienst van KPN.
Geen probleem met de kwaliteit, maar ik hoef geen extra super HD kwaliteit, ik ben al snel tevreden met een 720p stream.
Net zoals ik geen DTS / Luxe audio installatie heb, ik gebruik de ingebouwde speakers van mijn 40" TV, en vindt het prima
Tweak levert 1Gbit, niet meer dan en dan nog geldt deze snelheid voor een aantal plaatsen en zekers niet alle locaties waar glasvezel beschikbaar is... zelfs daar waar inmiddels 500/500 pakketten worden geleverd, levert Tweak niet eens 1Gbit ;)

[Reactie gewijzigd door DarkForce op 25 juli 2024 04:11]

Hoezo? 500 mbit is gewoon beschikbaar in de meeste gebieden
Dat zal wel meevallen denk ik, in verband met KPN compleet en KPN Family.

Kijkend naar mijn eigen situatie :

Alles in 1 glasvezel + KPN compleet (pluspakket en opnemen pakket gratis en Spotify premium) + KPN Family (verdubbeling van minuten/data en gratis bellen naar huisgenoten en €5 korting op mijn Hi abbo)
voor €60 p/m

Even vlug gekeken, maar ik zou in mijn geval dus altijd duurder uit zijn bij Ziggo, dan bij KPN
En ik neem aan dat een hoop mensen een combinatie van deze "aanbieding" hebben.
Klopt, KPN is hier ook de goedkoopste en meest complete oplossing. Helemaal icm KPN mobiel hebben ze interessante aanbiedingen. En na wat onderhandelen zijn er leuke kortingen te bedingen.
KPN / Reggefiber, is bezig om alle POP's wat glasvezel betreft aan te passen d.w.z. apparatuur te vervangen. Inmiddels zijn in steeds meer gebieden hogere snelheden van 500/500 Mbit verkrijgbaar.

Wat DSL betreft... Het is en blijft KPN's no #1 uitmelk techniek. Zolang klanten niet massaal gaan klagen/zeuren over hogere snelheden blijft KPN op de huidige manier en snelheid haar centrales upgraden etc. etc.
Inflatie ! Ook zo'n hoax.
Inflatie wordt berekend a/d hand van de prijzen van een 'mandje' goederen.
Er kan inflatie optreden als bijv. melk, vlees en benzine duurder zijn geworden, terwijl de goederen en diensten waarvan een isp voor het grootste deel afhankelijk is misschien wel 10% goedkoper zijn geworden.
Toch lekker als je dan je prijzen kunt verhogen onder het mom van 'inflatie'.
Alleen, jammer dat het salaris van de meeste mensen al jaren niet mee omhoog gaat door inflatie.
Nou gefeliciteerd, ik zal het doorgeven aan de rest van Nederland. :D
Crisis is wat je dr zelf van maakt
Ik denk dat als je dit zou zeggen op een markt je dit nog wel eens duur zou kunnen komen te staan. Crisis is niet iets wat veel mensen te kiezen hebben, net zo min als een salarisverhoging etc. Ik denk dat er zelfs meer dan genoeg mensen zijn die een salarisverhoging gevraagd hebben maar 0 als resultaat kregen.
dat is waarschijnlijk ook de reden dat je je beroep niet invult in je profiel... 8)7
Zeker bankier.

Ik heb namelijk 200 euro minder rente gekregen terwijl de beurzen enorm gestegen zijn en banken geld lenen zonder rente ! !

Waar blijft dat geld? bonussen of nieuwe panden enz maar niet daar waar het thuis hoort de mensen met een spaar rekening waar ze van afhankelijk zijn.
Lekker wereldvreemd antwoord. Dat jij een verhoging los hebt weten te peuteren veranderd natuurlijk niets aan het belabberde arbeidsklimaat.
Anoniem: 80487 @Aaargh!3 mei 2015 13:39
Ah, ja maar natuurlijk. Daarom zit heel 50+ ontslagen nederland thuis. Omdat het werk voor het oprapen ligt. 8)7
Ik denk dat je de grens van 50+ naar beneden kunt bijstellen, vandaag de dag zitten er anders al genoeg thuis die een jaar of 35 zijn en nauwelijks aan de bak kunnen komen.
Anoniem: 455646 @Aaargh!3 mei 2015 13:46
Vandaar dat zelfs het UWV meer werkzoekenden heeft, dan dat er werk is.
Daarnaast zijn alle opleidingen 'pret'studies.
Daarnaast zijn alle opleidingen 'pret'studies.
En voor een groot deel mede-gefinancierd door de belastingbetaler.

Subtiele prijsverhogingen waarbij ik me wel afvraag welke dienstverleningen nou zo riant beter worden voor een euro meer..
Anoniem: 455646 @stresstak3 mei 2015 16:06
Logisch dat de belastingbetaler mee betaald... je bent tot je 18de leerplichtig.
Daarnaast moeten wij voldoende kennis in huis houden.
Logisch dat de belastingbetaler mee betaald... je bent tot je 18de leerplichtig.
T

De meeste studies beginnen toch na je achttiende ?
Anoniem: 455646 @stresstak3 mei 2015 16:57
Hangt vanaf wanneer jij naar de middelbare school gaat en vergeet niet dat zelfs het MBO een studie niveau is.
Vooral omdat de vraag niet aansluit bij her aanbod. Er blijkt nu eenmaal weinig vraag naar mensen die vrijetijdsmanagement of filosofie gestudeerd hebben. Ondertussen is er een enorm tekort aan informatici maar ja, da's een studie waar je echt voor moet werken en dan heb je geen tijd om elke avond in de kroeg te hangen he.

Wat mij betreft maken ze stufi en/of collegegeld afhankelijk van het aantal openstaande vacatures in de desbetreffende sector. Veel vraag: hoge stufi en laag collegegeld en bij weinig vraaf exact andersom.
Anoniem: 455646 @Aaargh!3 mei 2015 19:15
Hoe kan je daarop inspelen?
4 jaar geleden was er vraag naar MBO 3 en 4 mensen in de ICT sector... nog geen 3 jaar later was dat minstens HBO niveau.
Je kan NIET gokken op vacatures, daarnaast moet de persoon in kwestie het wel leuk vinden.
Als de overheid mij bijvoorbeeld dwingt om de techniek in te gaan... dan is er een GGZ patient erbij... want 1) dat haat ik.. 2) dat kan ik niet.
Als slot pleidooi... als je iedereen sector x in dwingt... dan moet je na 3/4 jaar bijna 70% alweer omscholen!
Je hebt duidelijk geen realistisch beeld van de arbeidsmarkt. Het werk ligt zeer zeker niet voor het oprapen, en dat geldt in heel veel sectoren.
Weer een reden om geen alles in 1 te nemen. Heb nu Ziggo voor TV, Vodafone thuis voor 50/50 glasvezel voor €47,5050,**. Vast bellen is uit de tijd met de onbeperkt bellen bundels, dus dat hebben we niet meer nodig.

[Reactie gewijzigd door Miglow op 25 juli 2024 04:11]

Bundels waarbij je verplicht TV moet afnemen zijn ook niet meer van deze tijd. Helaas zijn ze wel redelijk de norm geworden en je zou bijna kunnen zeggen dat er sprake is van koppelverkoop in sommige gevallen.
Anoniem: 420461 @army3 mei 2015 13:43
Hoezo - je hoeft toch geen Alles-in-een pakket te nemen? En doe je dat wel, dan heb je ook TV - zoals de naam al suggereert,
En je denkt dat het zonder (IP)TV beter is?

KPN Alles-in-1 Instap (IPTV + Telefonie + Internet 100/100) € 52,50
KPN Basis Glasvezel Internet (Internet 100/100) € 52,50
- evt. optioneel 'kosteloos' telefonie.
- geen eenmalige aansluitkosten
- contract. 12 maanden

Vodafone Thuis Alles-in-1 (IPTV + Telefonie + Internet 100/100) € 57,50
Vodafone Thuis Internet 100/100 € 45,63

Ziggo Alles-in-1 Complete 120/10 € 59,95
------
Wanneer bij Ziggo standaard televisie uit het pakket zou gaan, kun je wellicht uitgaan van een iets lagere prijs van ca. € 49,95 a € 52,45 lager dan dat zal het zekers niet zijn.
Ik zit ook bij Ziggo, oftewel nu UPC. Tarieven vliegen omhoog, binnenkort kunnen we waarschijnlijk de Humax decoders niet meer gebruiken en kunnen we maandelijks huur gaan betalen voor decoders en nu al zijn er geen nieuwe smartcards te bestellen. Ik liep altijd weg met Ziggo maar nu niet meer. Wordt net zo'n ballentent als KPN en goede alternatieven zijn er niet. Het is simpel, we worden linksom of rechtsom gewoon een oor aangenaaid. :X
Heb je een bron van dat je de decoders niet meer kunt gebruiken? Wij hebben hier ook humax decoders.
Fusie Ziggo en UPC: gevolgen voor de consument
Als ik het forum lees kan ik er niets anders uit opmaken.
Dus iemand zijn of haar businessmodel is een ooraannaaien? Oef, dan kan ieder bedrijf vandaag de dag inpakken van Albert Heijn tot aan een dienstverlener want in ieder businessmodel is het normaal dat er geld moet binnen komen.

Het is geen non-profit organisatie, was het dit wel geweest had je wel honderden decoders kunnen 'krijgen' en 'gebruiken'. Echter leeft niemand noch bij een Ziggo noch bij een andere onderneming van alleen maar wat lucht. Dat op deze manier goed geld wordt binnengehaald is een goed teken voor de onderneming.
Naar mijn weten blijft je humax gewoon altijd werken hoor. Het enige wat zal gebeuren is dat zodra jij je pakket laat aanpassen je de horizon krijgt. Pas jij niks aan blijft de humax gewoon werken. Ook als de humax kapot gaat krijg je ter vervanging een nieuwe humax.

Dit is wat ziggo/Upc zegt, waar jij jou info vandaan haalt weet ik niet.
vodafone thuis 50/50 voor 47, ???? ik weet niet wie bij jullie het netwerk beheerd maar als je geen iptv van vodafone wilt, waarom ga je dan niet op hun eigen diensten netwerk over, dan betaal je 32,50 voor 50 of 40 voor 100...
Ik vergiste me dat het €47 was, ik betaal €32,50 voor internet en €17,** voor tv aan Ziggo. Iptv komt er hier voorlopig nog niet in, zolang we zonder kastje tv kunnen kijken, doen we dat. Bij vf is tv wel €5 goedkoper per maand, maar dan zit je dus met een kastje.
Weet niet waar je woont, maar hier ben ik bijzonder tevreden met 60/60Mbit glasvezel voor €36,- + voor €10,- TV erbij op DVB-C (vanuit glasvezelmodem) zonder decoder of CI+ module, dus gewoon open op de kabel.
Dat betekent dus ook dat ik met een DVB-C USB tuner aan mijn Synology icm met TV Headend het hele huis kan voorzien van TV over internet en meteen een flinke HDD recorder heb :)

* Thedr is blij dat ie kan stemmen met zijn portemonnee
Vodafone levert een modem dat gelijk ftu is, dus geen dvb-c uitgang helaas. Welke provider levert 60/60 voor €36 en dvb-c voor €10?
Ons(Brabant)Net, er zijn overigens wel meer providers die DVB-C leveren vanuit het glasmodem. Zouden ze wat mij betreft allemaal mogen doen. Of liever nog: gewoon toegang tot de multicast IP streams, maar dat zal vrees ik een utopie blijven :'(
Ik woon ongeveer 100km van Brabant af, kan je ff een kabeltje doortrekken? 8-)
Ik stuur wel een drone met wat TCP pakketten die kant op :+
Tip: Telfort biedt ook DVB-C via glasvezel :) Helaas sponsor je dan indirect wel weer KPN.

[Reactie gewijzigd door Thedr op 25 juli 2024 04:11]

Dat zou wel mooi zijn. Ff kijken daar (ook al heb ik eigenlijk een verbod op veranderen van providers whatsoever }> )
2,50 per maand voor een factuur op papier?
Anoniem: 256386 @Noord273 mei 2015 12:36
Dat onzin was er altijd al geweest.
Ja je leest het goed. Met elektronisch factuur bespaart kpn de kosten maar de consument profiteert daar niks van. Integendeel de papieren factuur wordt zelfs duurder.
Het is 2015. Wat wil je nu nog met een papieren factuur? Besparen op wc papier? :P
Anoniem: 256386 @Lethalis3 mei 2015 13:01
Er zijn nog genoeg ouderen die een papieren factuur willen en niet digitaal gaan. Verder geef ik aan dat de klant niks van kostenbesparing terug ziet.

Sterker nog. Volgens mij is alleen automatisch incasso mogelijk. Een controle via papieren betaling is natuurlijk veel makkelijker.
Als ze niet apart hadden laten betalen voor een papieren factuur hadden ze wellicht het abonnement voor iedereen nog duurder moeten maken.

Je profiteert toch ten opzichte van degene die wel een papieren factuur wil?
Dat is ongetwijfeld de redenatie die je desgevraagd van KPN ook te horen krijgt... Maar dat is natuurlijk nooit te controleren en alleen al daarom erg onwaarschijnlijk. Een bedrijf dat extra kan rekenen zonder dat het opvalt dat ze aan de andere kant bezuinigen, zal het laten bij het extra rekenen en de bezuinigingen alleen doorberekenen als ze door de concurrentie zwaar in het nauw gedreven worden ("prijsvechten"). Als je je tarief met 1 euro per maand kunt verhogen zonder met de markt in de problemen te komen, is daar geen sprake van.
Diezelfde ouderen zitten niet op IPTV, maar bij hun oude vertrouwde kabelboer met analoge zenders.
Tweakers 2015 misschien, maar het gros van de klanten zit bij KPN omdat ze het nog van vroeger kennen..
Je krijgt de factuur maandelijks gratis per email (PDF attachment).
Wil je hem op papier? print hem dan zelf uit..

[Reactie gewijzigd door Niemand_Anders op 25 juli 2024 04:11]

Handig voor ouderen
Met alle respect maar de aarde moet langer mee dan alleen vandaag, er komen nog generaties na ons, dus bedrijven mogen best een beetje groener worden.
Wie zegt dat e-mail milieuvriendelijker is dan papier?
Lees eens https://nicoud.nl/papier-milieuvriendelijker-dan-digitaal/
Wie zegt dat dat een betrouwbare bron is?
Ik geef in ieder geval een bron...
En knap dat je het artikel in een minuut hebt gelezen.

[Reactie gewijzigd door Mermer op 25 juli 2024 04:11]

Gezien de partij die het "artikel" heeft geschreven, de vele foute aannames in het artikel en ook het ontbreken van referenties naar onderzoeken om de cijfers te ondersteunen. Meer dan een zakelijke blogpost om Google te beïnvloeden is het niet.
in dat zelfde artikel staat notabene dat dat er enkel is gekeken naar CO2, en niet naar vervuiling die optreed bij kap voor papier, niet voor de transport van papier (posterijen), en verder staat er in dat er bij e-waste te weinig word gedaan aan energie en afval besparing...

kortom je stelling is nogal kort door de bocht, er zijn veel meer factoren, en zelfde de factor co2 wordt op dit moment onvoldoende benut ...
Dat mag je vertellen aan bedrijven zoals het Zilveren Kruis, die zonder enig probleem 2 A4'tjes verzenden voor facturen of herinneringen die makkelijk op een A5 gekund hadden.

Oftewel als je op 1 blaadje kijkt, is er elders grotere winst te behalen.
Je krijgt de factuur maandelijks gratis per email (PDF attachment).
Wil je hem op papier? print hem dan zelf uit..
Zo is het. Gewoon uitprinten, aldanniet in kleur. Je hebt een printer niet als bijzettafeltje tenslotte. Netjes printen en dan in een showmapje in een ordner op de plank.
In een pdf kan ik er nks bij schrijven. En ik schrijf graag.
Het zou inderdaad gewoon gratis verstrekt moeten worden indien een klant van hun dat wil. Zo'n abonnement kost genoeg.
*** Alleen wanneer je gebruik maakt van een papieren factuur

Verder zou ik menen dat het ontvangen van een papieren factuur niet betekent dat je er ook gebruik van maakt. :)
Alle pakketten ij iedere provider worden duurder en duurder dus NOG meer inflatie waardoor we nog minder geld overhouden en de economie NOG sneller de neerwaartse spiraal ingaat.
Koopkracht blijft maar dalen en dalen en steeds meer winkels staan leeg verkopen dalen en ze blijven maar denken dat het verhogen van prijzen de oplossing is...

Ik ga gewoon naar goedkopere producten toe. ik heb tv immers niet nodig ik kan ook alles downloaden en vanaf een schijf kijken wanneer het mij uitkomt ipv op vooropgestelde tijden die alleen hun uitkomen ivm reclame inkomsten.

En 50 Mbit is genoeg ik heb die 100/200/500 Mbit helemaal niet echt nodig ik download gewoon op een htpc terwijl ik lig te slapen....

Dit zorgd er alleen voor dat mensen downgraden en dat kost ze pas echt geld.
50 of 500 mbit leveren kost ze namelijk niks meer maar levert ze meer als die 1 euro prijsverhoging op.

Ze willen het niet snappen.
Net als noodles bij de supermarkt.

Waarom kosten ze daar 50 tot 79 cent per pakje terwijl ik bij de toko om de hoek een hele doos van 40 stuks voor 11,50 heb.
Het enigste resultaat is dat je met hogere prijzen minder hard hoeft te werken voor je geld omdat je minder producten wegzet maar een zeer groot risico loopt over de kop te gaan omdat mensen elders het wel goedkoper vinden (zegt het internet je wat).

Maarja over een paar jaar met dit tempo heeft niemand nog geld om zn reet af te vegen en gaat de crisis pas echt beginnen.
Geldontwaarding is nog nooit zo snel gegaan met die constante prijsverhogingen voor steeds minder product.
En toch gaat de koopkracht er op landelijk niveau niet gek veel op achteruit.

http://www.rijksoverheid....ht/koopkrachtcijfers-2015

Ik snap dat het geen populaire boodschap is en de crisis heeft er natuurlijk in gehakt, maar als werkende die de afgelopen jaren 'gewoon' z'n baan heeft kunnen behouden is het allemaal relatief gelijk gebleven. Het zijn diegenen die hun baan verloren hebben die een enorme klapper maken.

Laat je wat minder ophitsen door dat gesmijt met die procentjes, alle doemberichten over vluchtelingen/Griekenland/robotisering, en kijk even pragmatisch naar wat je hebt. Je zal nagenoeg geen stabielere woon- en werkplek dan Nederland vinden.
Op landelijk niveau ja omdat de rijken door dit soort grijp acties voor duizenden personen de koopkracht compenseren...

Je moet het per doelgroep bekijken niet landelijk daar hebben de meeste mensen namelijk niets aan.

en die procentjes intereseren me juist niet maar dat ik 35% meer kwijt ben aan eten en supermarkten lopen te janken over een prijzen oorlog irriteert me zwaar.
en ook alle andere lasten zijn behoorlijk omhoog gegaan en niet gecompenseerd.

Kijk naar brandstofprijzen of mijn belasting vrije auto waar ik ineens belasting voor moet betalen (240 euro per jaar).

al met al ben ik dik 150 euro meer kwijt per maand en kreeg ik er maar 50 bij afgelopen jaren.
als het in dit tempo zo doorgaat kan iedereen met een basis inkomen over 3 jaar de rekeningen niet meer betalen of ze moeten dingen laten.

En we weten allemaal wat er gebeurd met de economie als ineens producten niet meer verkocht worden.

En even voor de duidelijkheid een enkele vluchteling kost even veel als 2,5 mensen in de bijstand!
Dis die mensen zijn wel degelijk een probleem waar je rekening mee moet houden.

en koopkracht statistieken van de overheid kloppen voor geen meter.

internet telefoon en tv zijn samen zo 5 euro duurder geworden. boodschappen zeker 15 euro dit jaar al met wat ik normaal koop. Huurprijzen 4% omhoog wat met de absurde huren ook zo 20 a 30 euro is die maar voor ongeveer 10 euro gecompenseerd word. dat is al 30 euro pm wat je meer kwijt ben en dan heb je nog geen nieuwe producten of kleding enz moeten vervangen wat ook steeds duurder lijkt te worden.
dat is al dik 2% dus zonder extra zaken mee te nemen.
en dan is er nog brandstof wegenbelasting belasting op verzekering die me gewoon dit jaar 4 euro en vorig jaar 5.5 euro gekost heeft omdat mijn premie niet gezakt is! dat is dus zo maar even snel 4,5% voor een minimum inkomen.
en na alle vaste lasten waar je niet omheen kunt zit dat denk ik dichter tegen de 9% aan.

je kan koopkracht namelijk niet over het gehele inkomen berekenen aangezien een overgroot deel (verzekering huur electricitiet verwatming warm water allemaal vaste lasten zijn waar je niet omheen kan.


Maar goed we zien wel wat er binnen nu en 3 jaar veranderd.
eens houd dit grijp scenario op en gaan er koppen rollen en zullen ze wel staan te janken in den haag voor subsiedie die diezelfde genaaide burger kan betalen.

Net als banken. jaren lang geld gejat van de bevolking vervolgens gered door de bevolking en dan kunnen ze ook nog eens lenen voor niets en daarmee belleggen en dik geld verdienen aangezien beurzen flink gestegen zijn maar de klant die je uiteindelijk gered heeft rente geven ho maar.

met moeite 1.3% maar over het algemeen lager.

mijn huidige bank is nu .9%. als ze nog verder zakken haal ik het geld van de bank puur omdat ik het e niet gun en ik hoop dat iedereen dat gaat doen.
Ik zie vooral een hele hoop woede, allerlei persoonlijke uitgaven en weinig onderbouwing. Ik begrijp je punt, en ja Nederland is er niet op vooruit gegaan de afgelopen jaren, maar laat je alsjeblieft niet zo ophitsen. Ik woon nu in de UK, hiervoor in Frankrijk, en geloof me als ik zeg dat Nederland erg stabiel is qua prijsniveau en werkgelegenheid in vergelijking met deze landen. Count your blessings, not your problems.
nogmaals het heeft niks met ophitsen te maken maar het feit dat lasten zo hoog worden dat er straks een grote groep is die het niet meer kan betalen.

En ja prijzen zijn stabiel (omhoog aan het gaan)
Je hebt gelijk, volgend jaar pak ik lekker 50/50 glasvezel only van Vodafone, kost momenteel 32,50. Heb nu KPN alles in 1 instap met 100/100 glasvezel voor 52,50 maar TV abo hoef ik niet meer.
Welke idioot betaalt nog 10 ct/m en 10 ct starttarief voor bellen met een vast toestel??
Meer mensen dan je denkt. Het is niet zo heel makkelijk (zonder nieuwe hardware) om over te stappen op Voip en Ziggo hanteert dezelfde tarieven.
met powervoip kan je naar heel west-europa vast en mobiel bellen voor 0,2 ct/min zonder starttarief
Zo zijn er nog veel meer aanbieders. Het gaat erom dat je er eerst speciale hardware voor moet kopen als in een Voip adapter of voip (dect)telefoon. Bij je provider is het alleen maar stekkertje in het modem en klaar. Mensen zijn lui, vinden het ook gedoe om bijv. van energie leverancier te wisselen (maar dan gaan we wel erg offtopic).
De app installeren op je smartphone volstaat. Maar ook de mogelijkheden die jij noemt werken prima. Toch wel de moeite om minimaal een factor 100 goedkoper te bellen.
1.7% verhoging. Stukje inflatiecorrectie. Ik snap niet wat mensen zeuren.
Inflatiecorrectie, of oorzaak van inflatie. Dat is natuurlijk een kip-ei-probleem. Bovendien zijn in de huidige economie de kosten voor lage- en middeninkomens al hoog genoeg. Ik snap niet waarom mensen zeuren over zeuren zonder te verifieeren of er misschien toch wat achter zit.
Vergeet niet dat deze verhoging percentueel minder is dan de meeste werkende mensen per jaar aan loonsverhoging krijgen. Dat geneuzel van "het is al duur genoeg" is een probleem van de overheid, niet van KPN.
ik vind het raar dat ik als bestaande glasvezel klant (50/50) niet de 100/100 upgrade kan doen van EUR7,50 maar nieuwe klanten wel.

//edit
Ik heb nog even gekeken, maar er staat dus onder het kopje "Ik ben al klant (?)" :

Ben je al klant van KPN en wil je extra diensten of sneller internet bestellen?
Bestel dan het pakket waarin alles zit dat je wilt, incl. de opties die je nu al in je pakket hebt en wilt houden. Wij zorgen ervoor dat je abonnementen automatisch en naadloos in elkaar over gaan.
Je huidige diensten worden meegenomen of vervangen door de nieuwe. Heb je bijvoorbeeld al een vast telefoonnummer, dan neem je dat gewoon mee naar het nieuwe abonnement.


Ik heb nu voor 59euro p/m:
Pakket Alles-in-1 Glasvezel Instap
iTV2 Tv-ontvangers
Internet50 - 50 Mb/sec
Thuisbellen BelBasis

Dat betekent dus dat als ik nu "Alles-in-1 Instap Glasvezel" bestel
https://bestellen.kpn.com...andaard/alles-in-1/instap

met de 100/100 upgrade voor 7,50 extra, ik dan 52,50 ga betalen ? En Ik heb nu 2 ITV ontvangers, mag ik die dan houdend/blijven gebruiken of word dat terug gezet naar 1 zoals het in het pakket beschreven staat ?

[Reactie gewijzigd door Crp op 25 juli 2024 04:11]

Bij overstap naar instap ga je voor de 2e 4 euro betalen, je verliest opname pakket en Spotify. Zou zeggen bel de klantenservice eens ;)
Anoniem: 423767 3 mei 2015 13:26
Net nu Ziggo zoveel problemen heeft gaat KPN de prijzen verhogen. Nu is de verhoging wel nihil maar echt slimme marketing is het niet.
Dat ze de internetsnelheid van het instap en standaardpakket maar eens verhogen. Instap is slechts Max 10Mbit, waar Ziggo 4x zo hoog zit.
10Mbit zijn snelheden van vorige eeuw, ga eens echt concurreren. ;( ;( ;(
Helaas hoeven ze dat niet want ze hebben beide monopolie op hun lijnen. Kpn iets minder vanwege resellen. En met de teruglopende tv klanten zal dit alleen maar oplopen. (Kijk naar hoe het in de telecom is gegaan, zelfde verhaal)

Hopelijk wordt er snel glas overal aangelegd dan pas zullen de snelheden/tarieven een beetje in het voordeel van de consument worden.

[Reactie gewijzigd door S95Sedan op 25 juli 2024 04:11]

ik vraag me af, of dit ook voor xs4all alles in 1 gaat gelden? weet iemand dat. Ik gok van niet
Ik vraag me dit ook af, en zou daar niet blij mee zijn: ik zit nog in het Welkomst/nieuwe TV-klant gedeelte, waarbij HD extra voor niets is het eerste jaar.

Edit: Het lijkt erop dat HD extra er bij Xs4all ook uit gaat, ik zie hem niet meer ?
Eurosport 2 HD zit daar bijv. in.

https://www.xs4all.nl/con...eroverzicht_april2015.pdf

[Reactie gewijzigd door StarWolfer op 25 juli 2024 04:11]

Dank StarWolfer, maar ik verwacht daar dan nog wel communicatie over van XS4ALL ? Of is dat een beetje naief.....

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.