Hoofdcategorieën

Electronic Arts maakt spellen Xbox 360 bekend

Door Robin Vreuls, dinsdag 4 oktober 2005 15:08
Bron: Reuters, views: 29.838

Electronic Arts (EA) GamesAfgelopen maandag heeft Electronic Arts de spellen bekendgemaakt die beschikbaar zullen zijn bij de launch van de Xbox 360. De titels die op 22 november in de winkels liggen zijn Need for Speed: Most Wanted, FIFA 06: Road to FIFA World Cup, NBA Live 06, Tiger Woods PGA Tour 06 en Madden NFL 06, oftewel spellen uit EA's best verkochte spelseries. Op dit moment heeft het bedrijf de games The Godfather, Battlefield 2: Modern Combat en de opvolger van Burnout Revenge in ontwikkeling voor de Xbox 360. Vandaag en morgen wordt in Amsterdam de Microsoft X05 gehouden, waar niet alleen Electronic Arts zijn spellen aan het publiek toont, maar ook andere speluitgevers en -ontwikkelaars hun games voor de Xbox 360 presenteren.

Volgende 15:24
Vorige 13:11

Reacties

«  1  2  3  »

Even een Xbox 360 meenemen daaro...

Volgens mij waren de meeste al eerder bekend toch? En als ik de bron aanklik krijg ik:

"We're sorry... this story is not currently available"
edit:
Ik krijg first post tewrwijl ik dat niet was!

edit:
Ik krijg first post tewrwijl ik dat niet was!
De moderatie first post betekent dan ook niet dat die moet worden gegeven aan de eerste reactie. De moderatie first post wordt juist gebruikt om een bericht naar beneden te modereren die ff snel geplaatst is om de eerste te kunnen zijn bij het reageren op een nieuwsbericht. M.a.w. de tweede post kan ook een first post-moderatie krijgen als de poster de indruk wekt dat ie ff snel een reactie wilde plaatsen.

nee het is gewoon om iemand maar -1 te geven maakt niet uit welke er aan geklikt wordt

Is mijn bericht dan zo erg first-post? eerder informatief toch?

Wil nog steeds xbox aanschaffen voor de kleine.
Weet alleen nog niet zeker of ik zou wachten op de nieuwe.

Voor die kleine ?

Zou je dan niet liever en nintendo kopen. Niet om te zeiken maar het grote verschil in speltype aanbod is toch dat ps en xbox voornamelijk geweldsspelletjes uitbrengen en dat de nintendo voornamelijk wat vriendelijkere games heeft.

Niet dat er met geweld in games iets mis is (al zegt men van wel) maar voor die kleine van jouw zou ik het niet slim vinden..imho

Hangt er vanaf wie met de kleine wordt bedoeld, als het iemand is die graag standaardspellen speelt (zoals veel mensen) dan is een Xbox of PS handiger, speel je liever spellen die anders zijn dan anders en dus niet zo standaard, dan ga je voor Nintendo.

mmmja ik ga/ging uit van een zwaar minderjarig persoon - iemand < 8 jaar ofzo.

Ik zou juist geen nintendo aanraden, aangezien die vriendelijke spelletjes nog verrekte moeilijk kunnen zijn voor een "kleine".

Gewoon wachten tot de 360 er is, dan kun je de 'oude' xbox een stuk goedkoper krijgen :)

Ook nu is een XBox niet duur, de 360 word zo'n 400 euro zonder spellen, maar 2e hans kun je een Xbox makkelijk voor 100 euro vinden en voor 2 tientjes een spel is ook best te doen. En daar hoef je niet eens voor te zoeken trouwens. Goed zoeken en het kan nog goedkoper ook :).

wat een verassende lineup...

ze gaan gewoon weer zo door...
deze lineup hebben ze ook op de Playstation 3 denk ik...

Wat nou "Sex Sells"
Sequels die moet je hebben.

ik weet zelfs al welke spellen er in 2010 voor de playstation 5 uitkomen.

madden 2010
fifa 2010
tiger woods 2010
nba live 2010

dus.. :Z

Fout, dan zijn de 2011 series er al :Y)

tiger woods 2010

Tiger Woods in 2010? :o

2010 all??
je bedoet de Playstation 4 in 2010 ;)
de PS3 gaat 10 jaar mee hé ;) net als de PS1 en PS2.

Je vergeet Duke Nukem Forever, met wat EA power moet dat tegen dan wel lukken. :Y)

...en de xbox 4 die er dan waarschijnlijk is wordt zeker aangedreven door de befaamde bitboys gpu :P

Een van de redenen dat ik zeer waarschijnlijk voor de nintende revolution ga, is ze echt vernieuwend bezig zijn. Dat is de Xbox 360 duidelijk niet, zo blijkt maar weer. Eigenlijk ben ik al redelijk uitgekeken op de meeste huidige spelconcepten. Ik speel daarom al amper meer spellen, maar ik denk dat de nieuwe Nintendo wel wat kan (en gaat) bieden dat weer mijn interesse trekt. Ik merk toch wel dat creativiteit, innovativiteit en pure gameplay en fun toch wel een stuk belangrijker zijn dan pure power (in graphics bijvoorbeeld).

het is niet de xbox die dat doet, het is ea gamers die elk jaar met ongeveer dezelfde lineup komen, en grootste deel van deze lineup gaat naar zowel de ps3 als de xbox360, en niet naar de revolution, en weet je waarom niet? omdat ea-games,een heleboel andere uitgevers,en een heleboel andere mensen vinden dat de gamecube en de revolution voor kleinere kinderen is, en als ik de lineup van de gamecube zo zie kan ik ze geen ongelijk geven. Nee doe mij maar onoriginele maar goede games, ipv originele maar kinderachtige en slaapverwekkend saaie games....

begrijp mij niet verkeerd, ik ben niet anti-gamecube, anti ps2 of anti xbox, ik zeg gewoon waar het op staat.

Flamebait? hmm nogmaals ik ben niet anti het een of het ander maar het IS gewoon zo. Veel uitgevers vinden de gamecube te kiddy om serieuse games op uit te brengen.

Ik denk dat dat een beetje te vroeg is om te zeggen. Of je je nou inbeeldt dat je een stoere gespierde soldaat bent, of dat je een loodgieter met een snor en een italiaans accent bent, het is allemaal onstnappen uit de werkelijkheid in mijn ogen.

Ik houd niet echt van dat stoere macho-image dat elk spel nu eigenlijk moet hebben (als ik naar de line-up van EA kijk). Het zijn allemaal óf sportspellen óf spellen die heel erg veel op actie en graphics steunen. Nee, geef mij maar een spel met een geweldige gameplay (of een zéér innovatieve besturing, zoals bij de Revolution), dan maakt het me in de eerste plaats niet eens zoveel uit in welk jasje dat dan wel niet gestoken wordt.

Trouwens, waarom zijn kinderachtige (of in ieder geval games die je die indruk geven) ook meteen slaapverwekkend? Als ik met een paar van m'n vrienden (ook allemaal (bijna) volwassen jongens) een spelletje ga spelen, speel ik Mario Party of Super Smash Brothers: Melee, daar zitten ook Pokémon en een roze blobje (aka Kirby) in, maar als je daarbij in slaap valt dan ligt dat volgens mij niet echt aan het spel ;)

wat een onzin, omdat ze een lelijke controller (subjectief) hebben ontwikkeld en zeggen dat ze het helemaal anders gaan doen, wilt het nog niet meteen zeggen dat het ook leuke spellen worden.

denk eraan dit zijn niet de games van MS maar van EA

als er iemand met een apart spel komt met een vreemde controller voor de xbox 360 dan ben je net zover als bij die "revolution" van jou.

Behalve dan dat op die manier Microsoft op safe speelt, zoals ze eigenlijk in hun hele bestaan al doen. Als een third party developer op de X-box 360 een alternatieve controller ontwerpt en verkoopt, dan zal dat MS een staart zijn, die verliezen daar geen geld op. Nintendo, aan de andere kant, steekt op deze manier zijn nek uit, neemt - zoals zovaak - als enige weer risico's met deze nieuwe generatie. Microsoft en Sony kijken dan eerst of dat bij Nintendo gaat werken en zo ja, dan kopiëren ze dat in no-time. Kijk maar wat er gebeurde met de schouderknoppen van de SNES, de analoge stick en de rumble functie van de N64... Sta er niets van te kijken als Sony en MS over een tijdje ook op de proppen komen met een tilt-sensor in hun controllers.

Wat zijn er weinig reacties, komt dat omdat dit bericht er nog maar een dik kwartier op staat of omdat iedereen dit al een jaar geleden aan zag komen? :Y)

ze plaatsen gewoon elk jaar hetzelfde persbericht zoek 2005 vervang voor 2006...

Ik vraag me af wanneer EA er eens achter komt dat sport spellen het misschien in de US wel erg goed doen, maar in de EU verre van.

Vandaar dat elke tiener wel één of andere versie van Fifa heeft.

Voetbal uiteraard, maar Madden bijvoorbeeld is echt zinloos in EU.

Zowel Madden als NBA speel ik vanaf de eerste releases. Ik snap wel dat je het zinloos vindt omdat deze sporten niet zo populair zijn in de EU, maar voor de mensen die deze sporten wel leuk vinden, is er geen beter alternatief dan de games van EA.

Daarom staat FIFA 06 dus ook op 1 deze week in engeland als het om de verkoop cijfers gaat.
De ELSPA, de Engelse organisatie die onder andere de verkoopcijfers van computergames bijhoudt, heeft de ranglijst van de week voorafgaand aan 1 oktober 2005. De lijst van afgelopen week kent maar liefst zeven nieuwe noteringen in de top 20, waaronder een nieuwe game op de nummer één positie. Niet geheel tegen verwachting is dit EA's voetbalgame FIFA 06.
Bron: gamer.nl

Opzich begrijp ik EA wel, dat ze gewoon elk jaar een FIFA of een MADDEN uit brengen. Het verkoopt gewoon dus winst voor het bedrijf.

Engeland hoort niet bij europa :+

Afgezien van het feit, zoals door anderen al aangegeven, dat FIFA ieder jaar weer als een trein verkoopt, ook nog het feit dat gamesbladen daadwerkelijk erg te spreken zijn over de nieuweste versie. Die schijnft daadwerkelijk een hele goed sprong gemaakt te hebben en de moeite waard geworden te zijn, ook voor de mensen die dus nu Pro Evo spelen :). Zelf speel ik geen van beide, maar als ik in de PU en PC Gameplay scores rond de 8.5 (weet niet exact meer) dan doen ze het zeker niet slecht :).

En blijft de vraag waarom je een goedervkopende serie niet mag uitmelken als de massa dat spelen wilt? Denka aan de Sims, die melken ze uit, maar het verkoopt.....

Het meeste is meer dan voor de hand liggend, maar ben wel erg benieuwd naar The Godfather, grote fan van de films, wie niet :P

Als je een grote fan bent van de films, dan zou je de game niks moeten vinden, want dat is niks meer dan een ordinaire shooter die iedere redelijkheid van de film voor het gemak maar aan de kant heeft geschoven.

[sarcastic]kijk maar naar goldeneye op N64
dat was ook een spel van niks, dat heel slecht verkocht, en niemand graag speelde..[/sarcastic]

het zijn die flutfilms als spiderman waaruit flutspellen ontstaan

Beide fout...het is EA die een briljante filmgame als GoldenEye 64 naar de klote hielp door een "sequel" te maken...
«  1  2  3  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 15:24
Vorige 13:11
VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2009 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: