Dringende reden is er niet maar er zitten wel hele mooie features bij hoor !
Over het algemeen hebben ze aardig wat dingen verbeterd op gebied van aliasing zodat dingen er niet meer zo hakkelig uitzien. Daarnaast is er voor Writer ook een forse verbetering op gebied van grammar checking gemaakt (wat ook erg leuk werkt icm LanguageTool). Als je Calc veelvuldig gebruikt dan ga je daar nu heel erg gelukkig mee zijn, ze hebben flink wat
speedincreases weten te boeken waardoor ze bij 1 test zelfs van meer dan een uur wachten naar 12 minuten zijn gegaan.
Overigens kan het zo zijn dat als je in een networked omgeving werkt en vanaf networkshares documenten opent en bewerkt het juist wel een must is om naar 3.1 te upgraden omdat deze een aardige verbetering heeft op gebied van locked files.
Ik wilde alleen even melden dat de OS X versie van OOo er nog niet is en dat mensen inderdaad nog even geduld moeten hebben. Ik vind dat alleen een gemiste kans voor iets als OpenOffice.org. Als je kijkt naar hoe Mozilla dat doet met nieuwe versies van Firefox dan is dat veel beter geregeld. Die hebben de manier waarop OOo het doet als een nadeel ervaren en daar dus al weer een paar jaar geleden een wijziging in gebracht.