Prijs | |
Specificaties | Bedraad Qwertz met Membraan toetsen - Bekijk alle specificaties |
Productuitvoering | |
![]() |
Review - Semimechanisch spelplezier - Acht 'memchanical' toetsenborden getest Het gemiddelde gamingtoetsenbord is tegenwoordig voorzien van mechanische schakelaars. Niet iedereen vindt dat fijn of heeft de meerprijs ervoor over. Vandaar dat verschillende fabrikanten ‘memchanical’-toetsenborden met rubberdome-schakelaars op de markt... |
De Logitech G213 heeft een fijne toetsaanslag en voelt daarbij ook zeer stevig aan, hij maakt wellicht wat meer geluid dan een rubber dome toetsenbord maar dat went. Naast de full-size layout zijn er nog eens mediatoetsen aan de rechterkant van het toetsenbord, en RGB maakt het verhaal compleet.
All in all is dit echt een lekker toetsenbordje. Een mooi design gemixt met gelikte kleurtjes ingezet met prima prestaties. Zeker een aanrader als je niet te al te veel uit wilt geven, maar toch goede prestaties wilt.
Prima toetsen bord voor gamers en dagelijkse PC gebruikers.Mijn vorige toetsenbord was een simpele Logitech Media keyboard deze voldeed prima maar als je dan deze vervangt voor de G213 merk toch duidelijk verschil, man wat is dit een fijn bord ik hoef er niet aan te wennen.
Een top toetsenbord voor de beginnende gamer met niet al teveel eisen. Dit toetsenbord heeft 5 RGB zones, waarmee er een aantal effecten intestellen zijn. Na twee jaar, verdwijnt de zwarte coating van sommige toetsen. Ook zijn sommige toetsen stroef geworden. Voor €50 heb je een heel leuk toetsenbord!
Tweedehands gekocht voor €5 via Marktplaats!👌
De keyboard is lekker om op te schrijven, heeft RGB (Boeit mij niet) en belangrijkst is dat hij gewoon full size is en niet de numpad mist!
Het toetenbord zelf is opzich prima maar in een jaar tijd heb ik deze 3 keer terug gebracht omdat er een toets of meerdere toetsen niet altijd aansloegen.
De eerste keer was het de T, de 2e keer de spatiebalk en de 3e keer de D.
Product is zijn prijs niet waard. In eerste instantie een erg fijn toetsenbord, maar gaat na verloop van tijd stuk. Dubbele toetsaanslagen zijn dan schering en inslag. Schoonmaken met contactspray werkt dan maar voor even. Dit heb ik helaas meegemaakt met 3 verschillende toetsenborden van deze serie.
Gaaf keyboard met prima RGB software. Echter heb ik de eerste twee terug moeten sturen omdat o.a. de letter Y het slecht of niet deed. Mijn derde keyboard leek in orde maar 12 maanden later begint ook bij deze de Y het slecht te doen. Lijkt een productiefout.
het werkt heel goed toetsenbord Het werkt helemaal goed zitten game mode 4 groepen kleuren was wel jammer maar we doen het er maar de keyboard zo heel goedkoop
Prima toetsenbord voor de prijs. Alleen jammer dat je de rgb niet per toets kan instellen.
Prima toetsenbord, met mooie verlichting. De kwaliteit is echter wel twijfelachtig, ik heb mijn eerste exemplaar terug moeten sturen omdat sommige toetsen erg hard ingedrukt moesten worden voordat ze reageerden. Bij mijn tweede exemplaar is dit probleem niet aanwezig.
fijn toetsenbord maar veel te luid voor mij. Vooral de enterknop is zo luid dat als ik met de telefoon aan het bellen ben ze het meestal horen. Verder is het een fullsized toetstenbord met media knoppen wat mooi is
Prima toetsenbord. Prettige vormgeving met polssteun, switches die precies geneog weerstand hebben en prettig klikken.
De LED kleuren zijn erg fancy in te stellen ook.
Enige jammere is het gebrek aan wat speciale toetsen zoals een slaapstand knop of nog wat extra programmeerbare knoppen.
Gebruikt met de Logitech 403 muis.
Veel toetsen hebben veel druk erop nodig, waardoor je in een game of bij het typen nogal vaak vastloopt.
An sich prima board, maar de aanslag laat te wensen over. Aantal toetsen moeten harder of op bepaalde manier worden aangeslagen. Spacebar werkt alleen bij een indruk vanaf boven (noorden), waar je tijdens gamen juist meestal vanaf beneden (zuiden) duwt. Meerdere toetsen hadden hiervan last (terugkomend ontwerpfout zie bv reddit).
Voor de prijsklasse een prima game toetsenbord met extra opties en media knoppen die perfect werken.
Al met al een aanrader voor de prijs.
Overal staat "US International" , zelfs een losse sticker op de verpakking. Ook de afbeeldingen, zelfs op de productverpakking suggereren een US international indeling, met een liggende Enter toets.
Het toetsenbord heeft echter een indeling met een Alt-gr toets en een staande Enter.
Verder prima product voor wat het kost.
mooi design en goede bouw kwalliteit ook voor de prijs is dit een perfect. ik game zelf op dit toetsenbord en maak ook wel eens verslagen prima voor dat gebruik
mooi fijn toetsenbord voor de budget gamer, de toetsen maken wel veel geluid maar dat went, de toetsen typen fijn en zien er goed uit, de mediaknoppen werken handig. In de sofwareheb je veel kleuren en veel mogelijkheden maar als je 1 kleur kiest is die kleur erg donker.
Prima toetsenbord met RGB en een van de betere toetsenborden met een statisch (vast) instelbare verlichting.
Extreem goed, stevig en hufterproof toetsenbord. Deze gekocht i.p.v. een stotterende G19 die elke trede van de trap heeft gezien. Afin - dit toetsenbord overleeft heftig gemep, toetsen zitten goed vast. RGB net in te stellen met Logitech software over alle G apparatuur die je in bezit hebt!
Een matig toetsenbord, met wel redelijk mooie, maar niet heel felle verlichting
Het is een erg fijn toetsenbord, De pols steun is erg fijn. Helaas wel erg hoorbare toetsen.
Ben er zo tevreden mee dat ik de zelfde heb gekocht voor de andere pc. Ik raad de G213 zeker aan.
Mooi toetsenbord met een mooi prijsje. Jammer dat in Nederland geen internationale layout van dit toetsenbord is.
Nu, na 1.5 jaar tijd gebruik zijn toetsen die je vaak gebruikt (W,A,S,D enz.) moeilijker in te drukken. Voor de prijs vind ik het niet heel erg.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!