-
Platform (Games)
PlayStation 4 - Game Genre Shooter
- Ontwikkelaar Dice
- Soort gamecontent Stand-alone
- (Verwachte) releasedatum 22-10-2021
Battlefield 2042 is een fijne, prachtig uitziende game die vooral dankzij Battlefield Portal enorm veelzijdig voor de dag komt. All-Out Warfare biedt spectaculaire actie voor 128 spelers (64 spelers op PS4 en Xbox One) op enorme maps, waarbij voertuigen de strijd vaak beslissen en je als eenling weinig kunt uitrichten, tenzij je zelf een toppiloot bent natuurlijk. Hazard Zone maakt de actie kleinschaliger maar legt nog meer de nadruk op goed samenspel. Het ontbreken van in-game voice-chat is daarbij voor solospelers momenteel nog echt een handicap die hopelijk snel verholpen wordt, want eigenlijk worden All-Out Warfare en Hazard Zone voor hen pas echt leuk als die functie aanwezig is. De kers op de taart is dus Battlefield Portal. De combinatie van traditionele maps en modi uit oude Battlefield-games, die gebruikt kunnen worden voor heel nieuwe spelconcepten, is een schot in de roos. Niet elke zelfgemaakte spelmodus is even leuk, maar er zitten nu al wat aardige varianten tussen en dat zullen er de komende periode waarschijnlijk alleen maar meer worden, zeker als EA en DICE nieuwe content toevoegen aan de bouwer. Het zou ons niet verbazen als Battlefield Portal op de lange termijn veel meer meerwaarde heeft dan Battlefield 2042 op zichzelf, maar de aanwezigheid van de spelmodus maakt het in elk geval zeker de moeite waard de game in huis te halen. Lees verder »
Koop deze game niet en bespaar een diner.
Ik speel al sinds 2008 redelijk veel Battlefield, en jemig, wat is deze serie sinds Battlefield Hardline en Battlefield 1 ( WW 1 ) hard achteruit gegaan zeg. Dat komt mede omdat veel oude en goede krachten DICE hebben verlaten. Veel mensen die verantwoordelijk waren voor de onderstaande ⬇️ Battlefield games zijn al lang vertrokken.
Waar Battlefield Bad Company, Bad Company 2, Battlefield 3 en ( Battlefield 4 behalve singleplayer ) stuk voor stuk toppers waren, is Battlefield 2042 echt een dieptepunt. Ik wilde Battlefield 2042 voor 12 euro best een kans geven, maar zelfs dat is te veel. Het is een frustrerende game en speelt niet lekker weg zoals een Call of Duty: Modern Warfare 2019 bijvoorbeeld.
Normaal gesproken ben ik echt meer van de Battlefield games, maar Call of Duty biedt nu veel soepelere gameplay. Het speelt echt lekker weg.