Microsoft wil de kwaliteit van zijn zoekmachine Bing buiten de Verenigde Staten verbeteren, zo blijkt uit een vacature voor een business development manager. Het gaat om de 'meest ambitieuze geografische expansie' in de geschiedenis van Bing.
Op dit moment is Bing buiten de Verenigde Staten slechts van beperkt nut: de zoekresultaten zijn minder goed en zaken als Image Match en de uitgebreide autocomplete ontbreken. Dat gaat mogelijk veranderen, blijkt uit de vacature, die is opgemerkt door WinBeta.
Bing wordt uitgebreid naar 75 landen, zo blijkt uit de vacature, waar het een 'kwaliteitsproduct' moet worden. Specifiek wordt gesproken over de emea-regio, waarmee wordt gedoeld op Europa, het Midden-Oosten en Afrika. Om welke landen het precies gaat, is echter niet duidelijk. Bing moet onder meer worden verbeterd onder Windows 8, Windows Phone en op de Xbox, schrijft Microsoft. Wanneer de verbeteringen te zien moeten zijn, is onbekend.