De GameSpy Masterservers worden op 31 mei uitgeschakeld. De servers, die vooral lobbies, matchmaking en leaderboards verzorgen, ondersteunen oudere games. Een deel van die games migreert naar andere diensten, en andere games zullen online niet meer werken.
GameSpy meldt het nieuws op de eigen website. Een aantal bekende titels die nog gebruikmaken van GameSpys servers zijn de Arma-games, Red Dead Redemption, Borderlands, Stalker: Call of Pripyat, Halo op de pc en Saints Row 2. Nieuwere games gebruiken de GameSpy-servers niet, aangezien het moederbedrijf Glu Mobile sinds januari van 2013 geen nieuwe games aan de GameSpy-diensten heeft toegevoegd.
Onduidelijk is nog welke games overgaan op andere internetinfrastructuren en welke games straks kampen met een online component dat niet meer werkt. Onvermijdelijk lijkt dat laatste wel voor sommige games: voor oudere titels die nog maar weinig gespeeld worden, is het financieel niet aantrekkelijk om nog werk te steken in de migratie naar een andere online dienst. Met deze aankondiging zal het laatste stukje van de gamingdienst van het web verdwijnen. GameSpy bestaat sinds eind jaren '90.