Een Turkse website heeft slides uit een AMD-presentatie over zijn aankomende generatie Trinity-apu's, de opvolger van de Llano accellerated processing units, gepubliceerd. Daarbij zijn onder meer details over prestaties bekend geworden.
De Trinity-apu's zijn op Piledriver-cores, de opvolgers van Bulldozer, gebaseerd en zouden volgens eerdere berichten aanzienlijk beter presteren dan de Llano-apu's. De cijfers voor de cpu-cores zijn inmiddels wat aangepast van vijftig procent betere naar ongeveer twintig procent betere prestaties en ook het geheugen zou sneller, tot 2133MHz, geklokt kunnen worden. Ook de gpu moet met een prestatiewinst van dertig procent flink aangepakt zijn.
Uit de presentatieslides die de Turkse website DonanimHaber publiceerde, blijkt dat AMD verwacht dat de drie versies van Trinity, de dual-, triple- en quadcore-varianten met respectievelijk een A4-, A6- en A8-prefix, alleen op rekenkracht wat achterblijven. De prestatiewinst in PCMark Vantage is gemiddeld een stuk lager dan de winst in 3DMark Vantage, waar de gpu-prestaties zwaarder tellen. De piekprestaties van de Trinity-chips, gemeten in Gflops, is tevens flink hoger, net als de crossfire-prestaties.