Sony's PlayStation Network bevatte opnieuw een kwetsbaarheid. Wie het e-mailadres en de geboortedatum van een PSN-gebruiker kende, zou zijn of haar wachtwoord hebben kunnen wijzigen. PSN ging vorige maand na een hack offline.
De website Nyleveia meldde de nieuwste kwetsbaarheid in het PlayStation Network als eerste. Nyleveia wil niet uit de doeken doen hoe de hack werkte, maar kan wel bevestigen dat kwaadwillenden in staat waren om een wachtwoord van een PSN-account te wijzigen wanneer bekend was wat het e-mailadres en de geboortedatum van een PSN-gebruiker waren. De gebruikte reset-tokens werden niet gevalideerd, aldus Nyleveia.
Inmiddels is de website waarop PSN-wachtwoorden kunnen worden gereset, offline. Inloggen op PSN-sites is eveneens onmogelijk, al kan met de PlayStation 3 en de PSP nog wel op het PlayStation Network worden ingelogd.
Nog geen maand geleden werd het hele PlayStation Network offline gehaald, nadat hackers hadden ingebroken op PSN en persoonsgegevens van gebruikers buit wisten te maken. Afgelopen zondag pas werd de dienst weer langzaam opgestart.