Uitgever Ubisoft heeft bevestigd dat vier van de acht titels die het bedrijf voor de Nintendo 3DS in ontwikkeling heeft, al vanaf de releasedatum van het apparaat beschikbaar zullen zijn. De overige games verschijnen nog voor juni van dit jaar.
Ubisoft heeft bekendgemaakt dat vier van zijn 3DS-titels tegelijk met de Nintendo 3DS in de winkels zullen liggen. Wanneer gamers op 25 maart de nieuwe Nintendo-handheld kunnen kopen, zullen de Ubisoft-games Rayman 3D, Ghost Recon: Shadow Wars 3D, Splinter Cell 3D en Asphalt 3D eveneens in de schappen liggen, zo meldt Official Nintendo Magazine. Rabbids 3D en Combat Of Giants: Dinosaurs 3D volgen een week later, op vrijdag 1 april.
Over de laatste twee games uit de line-up voor de 3DS maakte Ubisoft niets bekend. James Noir's Hollywood Crimes en Driver Renegade horen echter wel bij de games waarvan Nintendo woensdag zei dat ze in elk geval voor juni verschijnen.
Hoewel vaststaat wanneer de Nintendo 3DS verschijnt en er ook steeds meer duidelijk wordt over de games die op de releasedatum beschikbaar zullen zijn, is het nog steeds de vraag hoe duur de handheld en de games zullen zijn. De Telegraaf meldt dat diverse Europese winkels een prijs van 249 euro voor de 3DS aangeven, terwijl de games tussen de 50 en 60 euro zouden gaan kosten.