Uitgever Ubisoft heeft pc-gamers die door serverproblemen bij de Franse uitgever hun games niet konden spelen, een gratis game aangeboden. Zij hebben een code ontvangen waarmee zij dit goedmakertje kunnen downloaden.
Gamers die de pc-games Silent Hunter 5 of Assassin's Creed 2 onder hun Ubisoft-account hebben geregistreerd, konden donderdagavond een e-mail van de uitgever verwachten. Hierin maakt Ubisoft zijn excuses voor de serverproblemen. Doordat beide games een constante verbinding met de servers van Ubisoft nodig hebben, maakten de serverproblemen het onmogelijk om de games te spelen. Om iets terug te doen voor de getroffen spelers, gaf Ubisoft de spelers een code waarmee een Ubisoft-game naar keuze kan worden gedownload.
Overigens is de keuze gelimiteerd tot de games die Ubisoft in de e-mail noemt. Tweakers.net kreeg een e-mail op basis van zijn registratie van Silent Hunter 5 en kon als goedmakers kiezen voor Shaun White's Snowboarding of Prince of Persia. Uit een door Kotaku geplaatste voorbeeldmail blijkt echter dat spelers die Assassin's Creed 2 hebben geregistreerd, uit maar liefst vier titels kunnen kiezen: Tom Clancy's Hawx, Heroes over Europe, Tom Clancy's EndWar en eveneens Prince of Persia. Of de uitgever bij het selecteren van de te kiezen games alleen kijkt naar welke game een gebruiker bezit of ook op andere gegevens let, is niet bekend.