Dell heeft een draagbare minifotoprinter geïntroduceerd. De twee ons wegende Wasabi PZ310 maakt, net als de vergelijkbare Pogo-printer van Polaroid, gebruik van ZINK-technologie en krijgt een introductieprijs van 99 dollar.
Het vernuft bij de Wasabi-printer zit hem in het gebruik van fotopapier op basis van de kZINK-techologie. Dit papier is opgebouwd uit drie lagen waarin verfkristallen zijn verwerkt met respectievelijk de basiskleuren cyaan, magenta en geel. Deze kristallen zijn normaal gesproken doorzichtig, maar onder invloed van warmte kunnen ze de gewenste kleur aannemen. Doordat deze drie lagen van een beschermende, doorzichtige laag zijn voorzien, kan de inkt niet vlekken. Hoewel de gebruiker geen dure inktcartridges meer hoeft aan te schaffen, is de prijs voor 24 velletjes speciaal fotopapier niet mals: 25 dollar. De Wasabi-printer krijgt een tijdelijke introductieprijs van 99 dollar, maar daarna moet 149 dollar voor de kleine printer worden betaald.
De Wasabi kan foto's printen van onder meer mobieltjes of een pc via bluetooth 2.0, maar beschikt ook over een PictBridge-usb-connector voor een directe verbinding met meer camera's. De iPhone is volgens Lionel Menchaca, blogger bij Dell, echter niet compatibel met de Wasabi-printer, omdat deze geen ondersteuning biedt voor de benodigde ftp-, bpp-, bip- of opp-standaarden voor bestandsoverdracht.
De minifotoprinter is 12,3cm lang, 7,2cm breed en 2,3cm dik, terwijl het gewicht uitkomt op ongeveer 200 gram. Er is plek voor twaalf velletjes ZINK-fotopapier, terwijl na vijftien kleurenprints de 450mAh li-ion-accu leeg is. Het ontwerp van de Wasabi PZ310 lijkt zeer sterk op die van de Pogo van Polaroid.
