Realtime Worlds, de Schotse ontwikkelaar van de mmo-game All Points Bulletin, wil het sociale netwerk Facebook gebruiken als 'major community tool'. Het spel is bijna toe aan een gesloten bètatest.
Hoe Realtime Worlds precies gebruik wil gaan maken van Facebook, liet Chris Dye, de community relations manager van de ontwikkelaar, niet weten. Het sociale netwerk is vooral populair in Noord-Amerika en Groot-Brittannië, al bestaat er sinds mei 2008 ook een Nederlandstalige versie. De dienst is hier echter nog lang niet zo populair als Hyves. Realtime Worlds liet eerder al weten dat het voor de muziek in de mmo gebruik zal maken van de online-muziekdienst last.fm.
Dye liet verder weten dat Realtime Worlds bezig is met een laatste interne test van de mmo. Ongeveer honderd medewerkers zijn bij de test betrokken. Daarna zullen mensen van buiten het bedrijf op de testserver toegelaten worden, al gaat het in deze gesloten bètatest dan uitsluitend om vrienden en bekenden van Realtime Worlds-medewerkers. Over een openbare bètatest liet Dye zich nog niet uit.
Realtime Worlds is opgericht door Dave Jones, de man die het concept van Grand Theft Auto bedacht en de eerste edities van het spel maakte. Hij ziet All Points Bulletin als een mmo-variant van GTA. In de mmo behoren de spelers ofwel tot de politie ofwel tot de criminelen, al zijn beide partijen even gewelddadig. De Schotse ontwikkelaar had een overeenkomst met de Aziatische uitgever Webzen, maar kocht de rechten op het spel in april 2008 terug en wil het spel nu zelf uitgeven.