Ontwikkelaar 2XL werkt in opdracht van uitgeverij THQ aan een nieuw offroad-racespel, dat 'Baja' gaat heten. Gamers moeten in het nieuwe spel voertuigen tot in de kleinste details kunnen aanpassen.
In de nieuwe racegame kan een gebied van ruim 250 vierkante kilometer verkend worden. Het woeste natuurlandschap kan worden bedwongen met buggy's, vrachtwagens en 4x4-voertuigen. Het spel moet het beste van offroad-racing combineren met arcade-elementen, aldus de uitgever.
Een belangrijk onderdeel in het spel is het aanpassen van voertuigen. In totaal zijn er veertig verschillende voertuigen die met tweehonderd auto-onderdelen gemod kunnen worden. In de offline-multiplayermodus kunnen maximaal vier personen tegelijk racen met behulp van splitscreen-beeld. In de online variant kan er tegen maximaal zeven andere racers worden gestreden.
THQ is overigens niet de enige uitgever die aan een offroad-racespel werkt. De uitgever zal concurrentie krijgen van Sony's Motorstorm 2, Codemasters' Dirt en Disney's Pure. THQ wil Baja in augustus 2008 voor de Playstation 3 en de Xbox 360 uitbrengen.
